reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Pajkaa - Wzięłam tę dopochwową - ale wiesz... ta tempka była mniej zakłócona niż ta wczorajsza, a i tak jest niżej. Nie spadło poniżej linii podstawowej, ale jednak.
Ulotki nie mam od tych Twoich tabletek niestety. Patrzyłam, i wytrwało może z 7 tabletek w całości. Łącznie z tą dopochwową to będę miała 18 sztuk. Więc mogę sobie pozwolić na jedną dziennie. Może da radę :-)

Ana - a my tu czekaliśmy na Ciebie... :tak:
 
reklama
Pajkaa - Wzięłam tę dopochwową - ale wiesz... ta tempka była mniej zakłócona niż ta wczorajsza, a i tak jest niżej. Nie spadło poniżej linii podstawowej, ale jednak.
Ulotki nie mam od tych Twoich tabletek niestety. Patrzyłam, i wytrwało może z 7 tabletek w całości. Łącznie z tą dopochwową to będę miała 18 sztuk. Więc mogę sobie pozwolić na jedną dziennie. Może da radę :-)

Ana - a my tu czekaliśmy na Ciebie... :tak:

Mou,dzieki,ja tez czekam,ale strach taki jak zawsze...Moze jutro sie zmobilizuje:) Jesli zdarze przed @.
Swoja droga to niesamowite,ze ten rok sie tak plodnie rozpoczal dla Was dziewczyny,suuuuper! To dla calej reszty pokrzepiajace bardzo!!!!
 
Pajkaa - no będę musiała "sklejać" te popękane :-D Pamiętasz które to były? Podjęzykowe czy dopochwowe? Jak podjęzykowe to jak je brać? Po jedzeniu, przed? Pić po rozpuszczeniu można? bo słyszałam że nie jest zbyt smaczna ta podjęzykowa :-D

Mogę brać rano tę dopochwową i podjęzykową wieczorem? Ma to jakieś znaczenie. Nie mam pojęcia, bo nigdy nie brałam.
 
Pajkaa - bleee, ale co zrobić... zobaczę wieczorem jak jest praktyce.

Ale tak sobie czytam, i ponoć tę podjęzykową można brać też dopochwowo. Niektóre dziewczyny jednak przestrzegają przed tym. Próbowałaś kiedyś przyjmować ją dopochwowo?
 
reklama
Do góry