reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

DZiewczyny,dzieki! Prosze Was bardzo,blagam nabijajcie mi glowe,trujcie mi stale,ze drugi raz nic zlego nam sie nie przydarzy,ze tym razem sie uda,ze bedzie dobrze! Prosze,bo potrezbuje takiego wsparcia chyba...Zeby bylo wszystko ok,zeby uslyszec zdrowe serduszko,tym bardziej,ze bylam chora kiedy serduszkowalismy...

Ana przy takich cudach tego m-ca nie ma innej opcji , żebyt było inaczej niż dobrze. Nie zamarwiaj się , bo to na pewno nie pomoże. Musisz myśleć pozytywnie , nawet nie wiesz jak się cieszę , że taki pogrom teścikowy tu poczyniłyśmy ;-);-);-);-)

A ja też byłam chora w czasie serduszkowania i w czasie zagnieżdżenia (zapalenie zatok) i uważam , że osłabienie organizmu spowodowało łatwiejsze przyjęcie dzidzi bo organizm się nie miał siły bronić przed implantacją , z resztą nie jestem jedynym potwiedzeniem tej tezy więc głowa do góry i brzuchy do przodu ;-);-);-);-)
 
reklama
Ana przy takich cudach tego m-ca nie ma innej opcji , żebyt było inaczej niż dobrze. Nie zamarwiaj się , bo to na pewno nie pomoże. Musisz myśleć pozytywnie , nawet nie wiesz jak się cieszę , że taki pogrom teścikowy tu poczyniłyśmy ;-);-);-);-)

A ja też byłam chora w czasie serduszkowania i w czasie zagnieżdżenia (zapalenie zatok) i uważam , że osłabienie organizmu spowodowało łatwiejsze przyjęcie dzidzi bo organizm się nie miał siły bronić przed implantacją , z resztą nie jestem jedynym potwiedzeniem tej tezy więc głowa do góry i brzuchy do przodu ;-);-);-);-)
CZyli jestesmy przykladem,ze oslabienie w czasie owu i pozniej ( bo mnie katar trzyma az do teraz:(( ) sprzyja jesdnak malym cudom:)
JA uwierzyc nie moge,ze AZ TYLE TESTOW POZYTYWNYCH W CIAGU PARU DNI SIE UDALO ZROBIC!!!!!!!! To niesamowite!
Dzikuje dziewczyny za gratki! Dla Was duzo powodzenia i ja widzicie,ja juz totalnie spisalam cykl na straty,a jednak mialo byc inaczej.
Obys Alebur miala racje i wszystko bylo o z naszymi ciazami, bo ja drugi raz nie przezyje tego co nam sie we wrzesniu przydarzylo.

A fluidki to Wam poprzesylam chyba dopiero jak dostane potwierdzenie ciazy od lekarza:)
 
Ana GRATULACJE sciskam mocno wszystko bedzie dobrze :)

apropo moj M ma w lutym urodziny to moze i ja mu maly prezent zrobie hihi 
Mysle ze nie pogniewa sie jak by nam sie udalo wczesniej :)
ehhh ja tu sie na stawiam na fasolke a owulki nie mialam ehhehe ale jestem pokrecona a przytulania juz 5 dni nie bylo wiec nawet jak owulka ukryla sie i byla to hmm guzik z tego ...
a myslalam ze po urlopie i zmianie klimatu to sie uda ehh to zycie :( 
Gratuluje wam 2 kreske i sama sobie ich zycze w nastepnym miesiacu.
 
Alebur ana Wielkie gratulacje

Mowiłam wam ze wyjda 2 kreski
Chyba bede przeszłosc przepowiadac hehhe

Wiec przepowiadam u Nas wszystkich bede 2 kreski bram tram tam i sie spełni :))
 
Dziewczyny będziecie się ze mnie śmiać
Zrobiłam test:zawstydzona/y:
Oczywiście 1 keseczka
Wiem, ze za szybko, @ mam mieć 14, ale już wytrzymać nie mogłam i tak sobie pomyślałam, ze może jakiś cień albo choć cieniek malutki, ale nic
Doła jeszcze nie załapałam, bo wiem, że to się może zmienić
 
A mi smutno. Hlip hlip. Nie opuszczajcie nas tutaj babiszonki zaciążone. Mama Roberta zaciąźyła i już znikła, a my Was tu potrzebujemy :) cudny to miesiąc, niesamowity. Jeszcze tylu ciężarnych w tak krótkim czasie nie było! To niesamowite! :D
 
Mou,ja zostaje,fajnie m tutaj! Tylko,ze ja nie zawsze czesto sie udzielam,ale zostaje,poki co jeszcze na zadne wrzesniowki nie przechodze,bo nie czuje takiej potrzeby:)

Pajkaa dziekuje! Mou,masz racje-ten miesiac jest niesamowity!!!!

PAjkaa,Mou,ale po co Nospe?? Bo luteine juz biore wzielam dzis 2x
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aniu - nospa przeciwko skurczom. Nie szkodzi nijak, a pomóc może :)

Kurde!!! Wzięłam lutkę pod język i myślałam że zwymiotuję! Gorzka że szok! Smak kredy to mało powiedziane! Bleeeee! Końcówkę musiałam połknąć bo nie dałam rady!
Pokłony Wam składam - tym co mogą pod język 3 razy dziennie :D
 
Do góry