reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

a brałaś kiedykolwiek jakieś tabsy dopochwowo? wiesz one się rozpuszczają, i po jakimś czasie coś ci wypłynie - blee to jest niefajne uczucie, strasznie tego nie lubię..
ale w sumie to moja ginka twierdzi że lepsze są dopochwowe, ponieważ omijasz cały układ trawienny [zwłaszcza chodzi tu o wątrobę]
 
reklama
Gratuluje Alebum !!!! Super bardzo sie ciesze :)

A ja mam chyba cykl do bani bo powinma miec owu a tu d..a :( moj M chory wiec o przytulanku nie ma mowy jedyne co wskazuje na owu to moje pryszcze ktorych akurat nienawidze bo mam 27 lat i ciagle cos mi na buzi wyskakuje :/ a jak bylam nastolatka to nic nie mialam :////
 
Fioletowa - jeden jedyny raz brałam - jedną tabletkę...i masz rację :-D (no dziś wzięłam lutkę czyli będzie to druga dowcipna tabletka w moim życiu )
Pajkaa - właśnie szukam ulotki to lutki w necie, znalazłam jeden dokładniejszy opis, i nie ma tam wzmianki że podjęzykową można brać również dopochwowo, jak to niektóre kobitki wypisują, dlatego ciekawa byłam czy Ty słyszałaś kiedyś o czymś takim.
Natomiast w ulotce znalazłam info fajne, że lutka przyjmowana dopochwowo lepiej działa na endometrium, niż ta podjęzykowa.

No trudno - najwyżej jakoś się przemogę i wsadzę ją sobie pod język, mimo iż bardzo brzydliwa jestem na nieciekawe smaki. :eek:
 
mou jak masz i te i te to bym z rańca brała doustne a na wieczór przed spaniem dopochwowe - na leżąco jednak mniej wypłynie niż jak się ruszasz...
 
mou jak masz i te i te to bym z rańca brała doustne a na wieczór przed spaniem dopochwowe - na leżąco jednak mniej wypłynie niż jak się ruszasz...
W sumie racja :) zacznę tak od jutra. Z rańca pod język, a na wieczór dowcipnie :)

... no właśnie, nie pomyślałam, a do miasta jadę.
Bo mam nowy telefonik na kontrakt, ale nie jestem jakaś zachwycona, i jadę sobie wziąć do ręki galaxy S2, z ciekawości jak tam pixele się mają (czytać czy są widoczne bardzo) bo teraz mam HTC XE z lepszą rozdzielczością, ale z kolei gorszymi kątami widzenia, i to mnie denerwuje...
Jak pobawię się samsungiem na żywo i będzie lepiej mi leżał to sobie wymienię...
 
Ostatnia edycja:
DZiewczyny,dobra passa trwa!!!!!!!!! I u mnie sa dwie kreski!!!!!!! MAtko,nie wiem jakim cudem?!?!?!?!
Polecialam godzine temu do apteki z NAtalka,nie wytrzymalam:)))) No i kreseczka blada,bladziutka jest,ale wiadomo,po herbacie z rana,soku i kawie,wiec rozcioenczony mocz,a test o czulosci 25,ale wyszlo cos:) Postara sie wkleic zdjecie,ale nigdy tego nie robilam...Moze mi sie uda. Tylko nie wiem czy cos dojrzycie tam,ale wierzcie mi na slowo,prosze-JEST KRESECZKA!
 

Załączniki

  • DSC_0058.jpg
    DSC_0058.jpg
    7,5 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Alebur- Gratulacje!!! Szczęśliwych dziewięciu miesięcy!!!

Taka dobra passa a ja mam ją teraz przerwac:/ Przepraszam:p
W następnym miesiącu bankowo:)
 
Do góry