reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Mou no ja wyczytałam, ze to różnie bywa jedne kobiety mają taki ciągnący się, inne nie... ja juz nie pamiętam jak miałam z Sebkiem...
biorę luteinę 3x1 i nospe 3x1
 
reklama
Pajkaa - ja to w ogóle nie pamiętam jak to było bo nie zwracałam uwagi na takie sprawy :)
Ale jak bierzesz lutkę to znaczy że u Ciebie taki śluz to norma, więc niczym się nie przejmuj i ciesz się ciążą póki możesz, w końcu 9 miesięcy szybko zleci, nawet się nie obejrzysz, a już będziemy Cię o fotki maluszka gnębić :D

Sylwia - luteina to progesteron.
 
Mou ja mam schorzenie LUF czyli nie mam owu... bez leków hormonalnych nie miałam owu... dzięki castagnusowi miałam owulację :) skrócił mi cykle do 27-28 dni z 80 dniowych... z lekami miałam 36-39 dniowe... więc dużo zawdzięczam własnie castagnusowi...
słyszałam wiele dobrego o castagnusie..dużo moich koleżanek z bb zaciążyło z pomocą tego specyfiku:tak:
Ja teraz pierwszy cykl biorę.. mam nadzieje że i mi pomoże tym bardziej że mam rozregulowany cykl i nie wiem jak z owu wogóle. Stąd też decyzja o wykresie który prowadzę.
Mam nadzieje że się i mi uda.. :)

Dobrej nocy
wam życzę:happy:
 
Sylwia Castagnus jest bez recepty kosztuje jakieś 14 zł...


zrobiłam dzisiaj testa...myślałam, ze ta kresta testowa będzie już zbliżona do kontrolnej - jednak nie:/ no i się teraz zastanawiam, czy aby przyrost bety jest ok:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pajkaa bo ukatrupię :-D
.... o udało mi się usiąść do kompa. Wczoraj prawie umarłam, czułam się strasznie.

Sama dobrze wiesz że pozytywne w pierwszej ciąży wychodziły Ci negatywne na początku. Jak Cię to uspokoi to idź na betę, będziesz miała spokój. :tak:

Tempka mi dzisiaj spadła do 37.1 - ale to raczej po dwóch dawkach paracetamolu wczoraj (ból głowy, drgawki), łącznie 1000mg. Ale przeziębiona na pewno nie jestem.
No i ta 37.4 to musiała być za wysoka, bo wczoraj coś się ze mną działo. Czasami nie wiedziałam kiedy zasypiam, leżałam cały dzień i czułam się fatalnie. Zmęczona, zawroty głowy, bóle podbrzusza, osłabienie. Cały czas mam taki tępy ból w podbrzuszu jak na @ i bóle niesamowite krzyża.
Coś jest nie tak i zaczyna mnie to martwić, jak nie przejdzie za kilka dni, albo jak zacznie się nasilać to pójdę do lekarza.
Dziś jest nieco lepiej. Jeśli to by się działo 5 dni przed spodziewaną @ to bym miała pewne podejrzenia... a tak to się tylko męczę!

Co do wykresów, to administrator odpisał pytającym się dziewczynom że to tylko chwilowy problem :)

Dobrze że Pajkaa już nie musi korzystać z wykresu hi hi :-D

Pajkaa - leć na tą betkę bo sama jestem ciekawa który tydzień według betki Ci wyjdzie :)
 
reklama
Do góry