reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Dziewczyny znów to samo.... za 6 dni testuje a ja już dziś siedzę jak na szpilkach
miało być inaczej, miałam się nie przejmować, odpuścić i darować cały tan stres i rozczarowanie, tym bardziej, że w tym miesiącu małe szanse
ale co zrobić
już mam nadzieję i chętnie zrobiłabym teściora dziś, tylko, że to dużo za wcześnie
 
reklama
Ana mnie się udalo własnie castagnusowi tylko jest inaczej niż Mou pisze bierze się go 90 dni i potem przerwa chyba 6 miesięcy
 
Alebur - jakto? Nie słyszałam o czymś takim że przy osłabieniu się zachodzi... :)

Pajkaa - Ty to zaszłaś bo to był Twój moment :) :). Nie jestem pewna czy to dzięki castagnusowi.... A miałaś problemy z prolaktyną? Przyszła kryska na matyska hi hi, to i zafasolkowałaś:)

No nieeee!!! Sikałam 5 minut temu a znów muszę!
 
Mou ja mam schorzenie LUF czyli nie mam owu... bez leków hormonalnych nie miałam owu... dzięki castagnusowi miałam owulację :) skrócił mi cykle do 27-28 dni z 80 dniowych... z lekami miałam 36-39 dniowe... więc dużo zawdzięczam własnie castagnusowi...
 
Pajkaa - no to już inna historia :) ale czy to za sprawą castagnusa czy też nie, najważniejsze że się w końcu udało. A jak się ogólnie czujesz? Jakieś konkretne dolegliwości czy w pożądku na razie?
 
Ale co do tej teorii,ze przy oslabionym organizmie sie latwiej zachodzi w ciaze,to ja jestem wyjatkiem od tej reguly,bo przeziebiona bylam akurat od domniemanej owu i tak nic z tego,temp spada:( Ale pewnie ja jestem wyjatkiem i tyle:))
 
Cały czas latam na sikanie. Muszę mieć niezły poziom progesteronu w takim układzie. Ale to dobrze, może wszystko wróciło do normy. Wypiłam właśnie lemsip. Angielski odpowiednik ferveksu, w razie gdyby to na przeziębienie szło. ciekawe jak mi to zaburzy tempke rano?
 
Mou boli mnie jajnik... chyba to normalne , ale mam taki dziwny śluz raz jest biały klejowaty raz jest ciągnący... boję się trochę bo pamiętam jak pisałas, ze w ciaży niedobrze jest mieć ciagnący śluz :/

Sylwia
jeżeli masz LUF to zanim zaaplikujesz sobie tonę hormonów weź castagnusa :tak:

Ana u mnie to samo w cyklu, gdzie bylam chora to nic a teraz zdrowa i wio:)
 
reklama
Pajkaa po prostu zanim udasz się do gina w odpowiednim czasie - zacznij brać lutkę, a śluz rozciągliwy zniknie :) poza tym szyjka Ci się zaciska i może wypychać jeszcze trochę śluzu szyjkowego - ciągnącego :)
 
Do góry