reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

ana_83: Moze poprostu za duzo stresu i dlatego sie nie udaje ale zobaczysz ze trosze zwolnisz nie bedziesz tak o tym myslała i uda sie udrazu:) trzymam kciuki:)):-)
 
reklama
O! Wykresiki wróciły :)
Ana - no i fajnie. Tak trzymaj. Praca jest ważna ale nie najważniejsza. Młoda dziewucha jesteś, całe życie przed Tobą .:)
Pajkaa - leż, leż. Puść fasolce jakiąś muzyczkę, niech się relaksuję w kąpieli jak ciotka Mou he he (w przypadku fasolki - wodach płodowych)

Ją się wytrwale pluskam :) i wszystkie bóle odchodzą w niwecz ;D
 
Nie ma to jak pokrzepiająca temperatura po kąpieli, jakby taka była do końca to by były trojaczki :-D 37.95!!! wyobrażacie to sobie na wykresie??? :-D
 
Pajkaa - w tym cyklu? :-DNie no - ja to mam po ciepłej kąpieli, co prawda godzinę po, ale jednak :rofl2:
ale Ty to bliźniaki jak nic po takiej tempce! :-D:-D:-D

Kurczaczek, podbrzusze znów zaczyna boleć, ciekawe czy @ nie przyjdzie dużo wcześniej niż to przewiduję, bo bóle jak na najprawdziwszą @. Dobre skutki kąpieli już mnie opuszczają niestety. Postaram się nie brać dziś na noc paracetamolu, ciekawe jaka będzie temperraturka rano?
 
Mou wiesz co ogolnie w tym dniu mialam mega wyoką tempkę potem mialam takie rzucawki... nie wiem moze zagnieżdżenie u mnie tak wyglądało...
 
reklama
Witajcie :-)

jestem mamusią grudniową (2009r.) i od jakiegos czasu staramy się o siostrzyczkę dla naszej Gabrysi :tak: w związku z tytm ,że pierwsze starania trwały 1,5roku a te już 4 cykl i nic postanowiłam doradzić się Was- starczek -jakich firm testy owulacyjne polecacie ? i czy one a wogóle coś wartę :sorry:?
nie chciałabym już tyle czekać na ciążę co za pierwszym razem ,więc z innymi metodami zwiększającymi prawdopodobieństwo zajścia też z chęcią się zapoznam ;-):tak:
 
Do góry