reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Ale wykres to w sumie żeby wizualnie mieć przed oczami. A przecież tempki swoje znamy i mniej więcej pamiętamy jakie były dwa trzy dni temu, więc dla oczu możemy sobie na karteczce wyrysować dwudniowy wykres :) myślę że jeszcze dziś, najpóźniej jutro będzie ok :)
 
reklama
Zastanawiam się czy się nie przenieść na fertility friend, bo z enpeerem często coś się dzieje. Tyle że fertility jest jak dla mnie mało czytelny.
A ją sobie teraz pływam w wannie he he i się relaksuję. Pomaga na krzyż :)
 
ja zaczęłam sobie w kalendarzu zapisywać, i tak będę musiała potem prowadzić sobie z tempką i ciśnieniem, więc mogę już teraz notować ;-)
 
Ania - no wiem właśnie dlatego trzymam sie npr, ale wkurza takie częste znikanie wykresów.
A jak tam tempka u Ciebie dzisiaj?
 
reklama
Jednak na kartke papieru zawsze mozna liczyc:)
Mou,u mnie wczoraj 36,6, dzis 36,65,szyjka otwierajaca sie caly czas,wiec wielkimi krokami nadchodzi@. Szczerze mwoiac to pewna bylam,ze dzis temp poleci na lep na szyje,a trosineczke urosla. Ale biegam do kibelka non stop sprawdzac czy to juz czy jeszce nie :-D
A ja w ogole od wczoraj sie zastanawiam na bardzo powaznie,ze skoro nie wyszlo z ciaza i moja praca,to chyba teraz zawiesze starania i zaczniemy znow w lecie,zeby urodzic na wiosne,tak jak chcialam od poczatku,ale nie wyszlo. BArdzo chcielismy roznice 3 lat miedzy dziecmi,ale jak widac chciec to nie zawsze znaczy moc...Moj maz sie za bardzo nie sprzeciwia,wiec chyab teraz poprostu sie nie bedziemy zabezpieczac,bedzie co bedzie,a za starania ostaro moze znow w lecie...Musze jeszzce podumac na tym...
 
Ostatnia edycja:
Do góry