reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
hej
dziś mi tempka spadła... ale nawet nie próbuję sie zorientować o co chodzi z tymi moimi temperaturami ;-)
wczoraj podziałaliśmy, więc teraz tylko może dziś powtórka, ale generalnie czekanie zostaje... te dwa tygodnie mnie dobiją ;-)


Fioletowa - dobre :) ale przechlapane macie z młodym. Ja bym wysiadła, szczególnie że ja to swoje diablątko budzić musiałam do karmienia. W sumie to siebie musiałam budzić, bo ona spała i jadła :)

on mi wcześniej lepiej spał niż teraz, w nocy się budził na karmienia, regularnie i po początkowym okresie wstawał mi tylko raz, a jak skończył pół roku, to się nie budził na karmienia... wczoraj się obudził jak tylko zaczeliśmy coś działać, musiałam pójśc do jego pokoju, a on już siedział w łóżeczku i buczał... dokończyliśmy jak nam usnął w naszym łóżku... ;-)
 
Fioletowa - ja się musiałam budzić specjalnie bo niunia od urodzenia przesypiałaby całą noc. Jak kiedyś będzie drugie to nie będzie tak fajnie :)

Pajkaa - no ja pamiętam jak pisałaś że późno bardzo Ci wychodziły. Kurcze, jak ją się cieszę że Ci się udało. Przerażała mnie myśl o tym Twoim długim urlopie :)

Sylwia, no to czekamy kilka dni jeszcze i wsio się wyjaśni :)


A ja znowu się położyłam słuchajcie. Jest mi słabo i w głowie mi się kręci... Wrrr
 
Witam Was dziewczyny:)
JA juz po kolejnym egzaminie oczywiscie zaliczony :)
A u mnie wczoraj w nocy przyszła @ i jak sie skonczy bierzemy sie do roboty:)
Mam nadzieje ze sie szybko uda bo zanim zaszłam z Wikunia to jakies 6 miesiecy minelo ...
 
CZesc!
A ja mam mega dola:((( ranek caly przeryczalam,teraz maz mnie opiepszyl solidnie,zebym sie wziela w garsc i jakos sie pozbieralam.

Ja mialam takie ogromne nadzieje na ten cykl,jeszce po tym,jak Pajce sie udalo-razem zaczynalysmy,Pajkaa dopingowala mnie od poczatku i jakos podswiadomie sie ludzilam,ze mi sie tez uda teraz.Podswiadomie,bo realnie rzecz biorac szanse byly male,ale... zawsze sie znajdzie jakies ale,zeby wierzyc,ze to tym razem sie udalo.
A u mnie szyjka sie otwiera,temp spada,brzuch boli jak na okres,piersi bardzo bola,wiec wiadomo coe sie wydarzy.

A jesli nams ei w tym miesiacu nie powiodlo,o moge pozegnac sie ze swoja praca,bo umowa konczy mi sie w marcu:(Wiec tym bardziej mnie to doluje i wrzesien dla nas nieosiaglany jest.Zostaja tylko zimowe miesiace. JA bardzo bym chciala zalapac sie na roznice w wieku moich dzieci do 3 lat,ale miesiace uciekaja a u nas nic nie drgnie:((
Ech dziewczyny,gdzie mam sie wyzalic jak nie Wam!Juz mam dosc.
 
reklama
Mou,ponawiam pytanie do Ciebie,bo chyba Ci umknelo: zastanawiam sie czy od nastepnego cyklu nie wziac Castagnusa. Powiedz mi co wiesz na ten temat??Ile go brac, od kiedy,jak czest,jak dlugo czy nie szkodzi,jakie jest ryzyko i tak w ogole,moge liczyc na Twoja pomoc??? P.S. czy Wam tez sie wykresy nie wczytuja?????
 
Do góry