reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

aktualna lista staraczek
biggrin.gif



ANA 10 styczeń

ALEBUR 10 styczeń

ROSEANN
14 styczeń

MONIŚ31 14 STYCZEŃ


MOU 19 styczeń

JUDITH 19 styczeń


SIWA 20 styczeń

FIOLETOWA 22 styczeń

MAGDUŚ1983 27 styczeń


KARIIN28 grudzień

LOLCIA
3 luty


nasze cieżaróweczki od listopada 2011
biggrin.gif


AMNA - sierpień 2012

KAROLINA - sierpień 2012

EWA - sierpień 2012,

MAMA ROBERTA - wrzesień 2012

PAJKAA - wrzesień 2012
 
reklama
Oj domyślam się. Ja pół nocy źle się czułam, a jak udawało mi się zasnąć, to niunia zaczynała marudzić. Strasznie zmęczona jestem i chyba zaraz usnę.
Pajkaa, ale co tu dużo pisać, wszystko przed Tobą, znów te piękne ciążowe dni... miesiące...
Jak sobie myślę że kiedyś mi się uda, to aż fajnie na sercu się robi. Za tydzień mogę zatestować bo wydaje mi się że owu była 13dc. biorąc pod uwagę BJ, bóle, szyjkę i testy. No nic, nie nastawiam się. Pożyjemy zobaczymy :)
 
Mou myślę, ze możesz testować wtedy :) trzymam kciuki chociaż zobacz u mnie na wykresie owu była prawdopodobnie 15 dc albo 13 dc a test 10 wyszedł blady dopiero w 28 dc... wcześniej tam gdzie mam negatywne testy oznaczone to widziałam tam cień cienia... ale myślałam, ze to wadliwy test:tak:

Mou wyślę Ci pw...
 
Pajkaa - w pierwszej ciąży test mi wyszedł tak mocny że nie zostawił żadnej wątpliwości kilka dni po spodziewanej @ może nawet dwa dni po. Nawet kilku sekund nie musiałam czekać, bo testowa była czarna od razu :) wtedy nie robiłam przed terminem bo się ciąży nie spodziewałam w najmniejszym stopniu. A no i test był o czułości 25. Dlatego ciekawa jestem czy w kolejnej - o ile w takowej będę, test nie wyjdzie wsześniej. Szczególnie jeśli mam testy 10mIU.

A ja cały czas w łóżku leżę, uwierzycie? Niunia z babcią bajki ogląda a ją się opierniczam.
 
reklama
Do góry