reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Jesssssssssusie Pajka nie każ czekać dwa dni :rofl2: Coś to bardzo dobrze wygląda. Jutro z rana zatestuj na stówę coś wyjdzie a jak nie to pojutrze już na milion ;-)
Ty tak wszystkich robisz, że to niby ostatni cykl starań a to prawda bo to ciąża!!!!!:-D
Strasznie mocno trzymam kciuki. Na prawdę z całego serca Ci życzę....
 
reklama
no dobra MOU Ty cholero tak mi mąciłaś, ze tylko czekalam aż teściowa wyjdzie, zeby testa zrobić i... pokazała się po minucie II kreseczka, ale bardzo blada, ale jest... i to nie z porannego moczu, ale to może być wadliwy teścik więc poczekam do jutra zrobię kolejny, także proszę się wstrzymać z gratulacjami :D
 
PAJKA Jaki wadliwy super super super ło matko jak się cieszę :-) chyba, że wykupiłaś całą serię wadliwych testów.:-D
Kochana toż to ciąża gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i za jutrzejszy test. Ja tam jak zobaczyłam swojego bladziocha to już więcej nie robiłam i co i ciąża jak ta la la.
 
pajkaa super :)
ja przed chwila zaliczylam przytulanie z plytkami w kuchni ;/ brat zalal cala kuchnie przejechalam sie po plytkach i oczywiscie upadlam na plecy wszystko mnie teraz boli ;/
 
dziewczyny ta kreska pojawiła się po minucie gora dwóch..., ale ja się na razie jeszcze nie cieszę poczekam do jutra. Jeżeli to ciąża kreska powinna być widoczniejsza.
 
reklama
Kurna Pajka powiem Ci że moje była po 5 minutach i była prawie niewidoczna. Dopiero po dłuższym czasie (kilka godzin) zrobiła się wyraźniejsza a po za tym to już drugi pozytywny test dzisiaj. Troszkę sie uciesz najwyżej się rozczarujesz ale pewnie nie....;-)
 
Do góry