reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Alebur , Mou ja patrze na mów wykres ciażowy i ten to są bardzo posobne najpierw schody a potem tempka jakaś spokojniejsza sie robi, ale nadziei sobie nie robie bo wiem, ze takie testy lubią być "wadliwe"
mam jaszcze 4 testy, 3 10 i 1 25
 
reklama
Mou poczekam do jutra:)teraz i tak z takiego rozcieńczonego nie ma sensu :) poczekam do jutra, albo zrobie pojutrze:)mnie się ie śpieszy szczególnie, że wątpię, aby to była ciaża... bo nie wiem kiedy pojawiła się ta druga kreska skoro spałam :D
 
Oj tam Pajkaa - nie bądź taka skromna :-D ja Ci dobrze wróżę. I zazdroszczę cierpliwości - naprawdę!

aż Ci termin porodu sprawdziłam
laugh.gif
... 17 październik
laugh.gif
 
Ostatnia edycja:
Mou ja się chyba nastawiłam już, ze Sebcio jedynakiem będzie dlatego takie moje podejście... a wiesz dobrze, ze po upływie 5 minut na tescie moze pojawić się druga kreska... i może pokazać fałszywie pozytywny test stąd się nie nastawiam:)
 
Ja wiem, wiem, ale tak się cieszę:tak:bo mamy podobną sytuację z wynikami naszych M i Twoja ciąża byłaby dla mnie takim powodem do nie poddawania się:-)
 
Mou pocieszę Cię bo my mamy gorsze wyniki od Waszych :)moj mial tylko 1% żywych plemników...

M nic nie mówię bo on bardzo chce...a gdyby to byl falszywy wynik to po co ma się nastawić...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a więc tym bardziej byłoby to dla nas pocieszeniem, bo ostatnie wyniki wzrosły z 5% na jakieś 7%, no i ciekawa jestem tego cyklu, bo udało się serduszkowanie przy maxymalnie otwartej szyjce. Jak nigdy wcześniej. Może to był problem.
Od tej pory będę pilnować żeby przytalanko było wtedy najczęściej, kiedy szyjka jest najbardziej otwarta, a nie po pozytywnym teście. Ciekawe czy wtedy się uda. Mam jeszcze kolejny cykl na próbę.
 
Mou jeżeli faktycznie się udalo to był to powód tego, ze przytulaliśmy się co 2 dni... ale zwracałam uwagę na to, zeby nie było 1 dnia np 2 razy...no zobaczymy jeżeli to ciąża to za dwa dni powinna wyjść wyraźniejsza kreska...

zmykam bo teściowa na kawę ma przyjść
 
reklama
Do góry