reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

moj tez by mnie zadzgal jak bym mu trula tym bardziej ze tez pragnie miec ze mna drugie dziecko nawet mi powiedzial ze jak by sie trailo 3 tez by sie bardzo cieszyl :)
ale jak narazie nic nie idzie w nasz strone nie spodziewalam sie szybkich eektow ale mialam cicha nadzieje na to :)
ja od samego poczatku wiedzialam ze pod serem mam coreczke teraz maz by chcial synka ale jak bedzie coreczka tez sie bede cieszyla byle by malenstwo byl ozdrowe
mojemu mezowi tata zmarl 4 lata temu niedlugo bedzie rocznia jego smierci :( nie znal ani mnie ani nie zdarzyl poznac swojej wnuczkimo
ja pol tora roczna corcia to tez maly diabelek w cielony :-)
 
reklama
Sylwia - no nasze maleństwo nie doczekało się żadnego dziadka, za to dwóch babć, i jednej prababci. Wszystkie ją uwielbiają - jak to "baby" poza tym to moje to ma takie pomysły i teksty, że trudno się nie roześmiać na amen!
Dziś np. Jak ją zostawiliśmy z babcią - poszliśmy do sklepu - to jak tylko zamknęliśmy drzwi za sobą, to nasza niunia stanęła na środku pokoju - spojrzała na babcie (to z opisu babci) i mówi: "baaaaabciuuuuu... z przymrużonymi oczkami i cała skupiona... baaaabciuuuuu - roooobię ę ę ę ę ę ę .... kuuupkę ę ę ę ę ę ę ę" ... a gdzie tę kupkę zrobiła??? hi hi hi h hi - oczywiście w spodenki dresowe hi hi hi hi hi .... no to babcia miała robotę :-D:szok::-D

A wczoraj w nocy - to się do czegoś przyznam... :sorry::sorry::sorry: puściłam takiego bąka, że zmarłego by obudziło:cool2: (co mi przyszło do głowy żeby to pisać dla milionów...:confused:)... no to moja śpiąca obok niunia obudziła się... usiadła w swoim łóżeczku i pyta poważnym tonem: " MAMO!!! CO SIĘ DZIEJE???!!!" na to ja ze śmiechem -( M pęka ze śmiechu) - "Nic Kochanie - mamusia puściła bąka" na to niunia "aaahaaaa..... (nagle bąk lepszy od mojego)... i kilka słówek - mamusiu, kocham Cię, dobranoc" no to padłam zupełnie:tak: M wyszedł z pokoju i brechtał na zewnątrz, inaczej zmoczył by łóżko :-D:eek::happy2:
 
ale masz swietna niunie moja staje przy scianie i puszcza takie baki ze moj maz jest w szoku jak takie male dziecko ma takie glosne baczki a ona sie smieje z nas ze mamy takie wielkj=ie oczyska hehe
 
NO i co tu dużo dodać?
Dobranoc kobitki - do jutra :tak:
Mi się oczy zamykają, więc idę lulkować. I jak uda mi się odgonić moją mamuśkę od pasjansa to się jakoś dossę do komputera, żeby z Wami popisać jutro :tak:

No to PA PA :-p:happy2:
 
No ja jeszcze potrzyma wartę:) Młody śpi, M śpi a ja płodzę pracę na zaliczenie:) Mój bączki puszcz cichutkie ale bardzo chce głośne tak jak Shrek i nie może się z tym pogodzić:)
 
witam sie

dziewczyny hmmm zrobilam testa, ale... usnęłam zanim go odczytałam... jest blada druga kreska, ale odczytana dopiero po 3 h... więc nie wiem kiedy się pojawila... teoretycznie jestem przed @ jeszcze... jutro powtórze testa a zaraz jak zrobie młodemu śniadanko to Was podczytam :)aaa raczej nie wierzę, zeby to ciąża była bo robiłam tym mega czułym 10...


Mou wiesz jak to jest to jest internet trzeba do tego podchodzić troszeczkę z dystansem...ja byłam bardzo zrzyta z jedna gruopa przez 1,5 roku...bolało jak odchodziłam przez jedna osobe, ale jeszcze bardziej bolało odrzucenie przez "inne" podobno e-przyjaciółki...zawiodłam się bardzo:/ niestety, ale co poradzić takie jest życie.. ja doceiam przyjaciół w realu, z którymi mogę pogadać i którzy no nie wywiną mi takiego czegoś...dlatego ja w e-przyjaciółki po prostu nie wierzę a nacięłam się tutaj na BB już nie raz...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a ja wierzę Pajka , że się udało , leciałam zobaczyć na wykres od razu co u Ciebie i bardzo się ucieszyłam , daj znać jak tylko będziesz miała kolejnego zrobionego :)))) JUPIII
 
PAJKAA - JA JUŻ GRATULUJĘ :-D jeszcze nie grubymi literkami, ale ja tam już swoje wiem!!! :tak:
Oszalałabym na punkcie takiej bladej kreseczki nawet po 5 godzinach! Szczególnie że ja szukałam takich bladych cieni nawet na drugi dzień na teście :-)
Biegnij na betkę a wszystko będzie jasne. Żebyś mogła wziąć lutkę w razie czego :tak: No idź na betkę... pliiissss.....

(nie no;-) tak Cię tylko namawiam )
 
reklama
aktualna lista staraczek
biggrin.gif



PAJKAA 6-7 styczeń

ANA 10 styczeń

ALEBUR 10 styczeń

ROSEANN
14 styczeń

MONIŚ31 14 STYCZEŃ


MOU 19 styczeń

JUDITH 19 styczeń


SIWA 20 styczeń

FIOLETOWA 22 styczeń

MAGDUŚ1983 27 styczeń


LOLCIA
3 luty



KARIIN 28 grudzień??? brak informacji o teście


nasze cieżaróweczki od listopada 2011
biggrin.gif


AMNA - sierpień 2012
KAROLINA - sierpień 2012
EWA - sierpień 2012,
MAMA ROBERTA - wrzesień 2012
 
Do góry