reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

slonko, nie ma za co;-)
Anulka, kazdy z nas ma czasem ciche dni, ale wiesz ze po burzy wychodzi slonce:-) my tez jestesmy uparci jak osly, a ja to juz wogole:rofl2:
 
reklama
no ja to nawet jak wiem ze moja wina to bede wmawiac ze ja mam racje i takie tam bzdety, stara a głupia po prostu. :-p:-D
No nic spadam do łóżeczka , może jutro zaświeci sloneczko:-)i bedzie lepiej.Rano cza wstac do roboty a tak mi sie nie chce:angry:. Dobrej nocki bebory!
kurcze przeciez ja sie bede starac po raz 3 mimo ze druga ciaza skonczyła sie tak ze mam jednego aniołka .ale nawaliłam.:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Anulka16...oj tak rano wstac trzeba , u mnie to dopiero masakra bedzie bo ostatani raz to 23-go grudnia w pracy bylam :baffled: i jutro to bedzie dla mnie jak najgorsza kara. A i jeszcze noc sie ciezka zapowiada bo coreczka chora :( dzisiaj z goraczka i katarkiem biedactwo caly dzien :(
 
Nigdy bym nie przypuszczała, że można mieć problem z zajściem po raz drugi w ciążę. Myślałam, że skoro Miłoszka udało się począć za pierwszym razem, to drugą ciążę mam jak w banku. Przed pierwszą ciążą bałam się, że nie zajdę, choć nie miałam powodów. Zaczynając starać się o drugą myślałam, że to kwestia miesiąca, dwóch... A tu zoonk... PARADKOS
 
Moniś ja syna urodziłam mając 19 lat , praktycznie jak to mowią jeden strzał i berek!natomiast potem lata starań o kolejne dziecko , niby w mojej główce cosik nawala (psychika) ze za bardzo chce i takie tam . W koncu kiedy sie udało Moje dzieciątko zostało w niebie , teraz znowu sie staramy ale bez skutku.
 
Monis, a ile juz sie staracie? Bo az sie boje.....

Anulka, ale to tak jest, ze jesli nie chcesz to masz a jak bardzo chcesz to nie wychodzi! Ile sie juz staracie?
 
reklama
Monis31 - ja mialam tak jak TY, pierwsza ciaza udala sie przy pierwszym cyklu wiec do drugiej podeszlam na luzie i jak za pierwszym cyklem sie nie udalo...:sorry: wstyd sie przyznac ale wpadlam w delikatna depresje. Teraz juz wrzucilam na luzik ale denerwuje sie troche. Martwi mnie ze mam juz dziecko, jestem zdrowa (bo u gina bylam sprawdzil srodki i jest ok) no i mam dopiero 24 lata a w ciaze nie moge zajsc...co by bylo gdybym czekala dluzej???
 
Do góry