reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

dziewczyny zycze wam zeby @ pojawila sie dopiero za rok i zeby wasze marzenia sie splenily maz sie smieje ze jestem za dobra :p przejmuje sie kazda z was a potem mu truje glowe jak ja bym chciala wam pomoc a maz mowi zajmij sie soba hehe oj wim co czujecie i chciala bym z caleg serca zebyscie od razu zaszly w ciaze :)
 
reklama
Zrobiłam! I nie wyszedł :no:. Druga kreska pojawiła się, ale nie w przepisowych 5 minutach i była baaaardzo blada! @ nadal nie mam, więc nie wiem o co chodzi. Literalnie mówiąc spóźnia się 5 dzień! Piersi flaki, kłuje mnie w dole brzucha z lewej strony i mam taki śluz jak pisała Pajaka że ma - biały! Jak nie przyjdzie testuję znów 6 stycznia!
 
mamo roberta trzymam kciuki... a ile po czasie wyszła? ja bym pewnie teraz już testowała co drugi dzień, albo skoczyła na betę... ale jak dasz radę wytrzymać do 6 to trzymam kciuki
 
Nie wiem ile po czasie wyszła, bo poszłam spać. Myślę tylko, że na wynik testu mógł mieć wpływ fakt, że poszłam spać o drugiej w nocy, a testowałam już o siódmej rano i mój mocz nie był tak ciemny i gęsty jak zwykle rano, po całej przespanej nocy! Zobaczymy!
 
witam sie

aktualna lista staraczek
biggrin.gif



MAMA ROBERTA 6 styczeń


PAJKAA 6 styczeń

ANA 10 styczeń

ALEBUR 10 styczeń

ROSEANN
14 styczeń

MONIŚ31 14 STYCZEŃ


FIOLETOWA17 styczeń

MOU 19 styczeń

SIWA 20 styczeń

MAGDUŚ1983 27 styczeń


LOLCIA
3 luty



KARIIN 28 grudzień??? brak informacji o teście


nasze cieżaróweczki od listopada 2011
biggrin.gif


AMNA - sierpień 2012
KAROLINA - sierpień 2012
EWA - sierpień 2012



no więc wczoraj bylam dętka... temperatura prawie 38 st drgawki... masakra dzisiaj jest lepiej aczkolwiek dalej mnie mdli, ale lżej...
 
Witam sie i ja po raz pierwszy w tym roku.

MamoRoberta ja bym zrobiła bete albo umówiła sie do gina Mozliwe tez ze psychika blokuje ci przyjscie tej francy @ :angry:

Witam nowe ekoleżanki :tak:

u mnie 5 dc i istny szpital w domu. Mała bierze antybiotyk a wczoraj z moim M bylam w szpitalu bo głową i ręką ruszac nie mógł ,,zapalenie mięśnia,, tez dostał antybiotyk więc teraz mam dwoje dzieci chorych ;-) mam nadzieje ze mu szybko przejdzie bo juz wkrótce bedzie potrzebny ;-):-D

ide sprzątac...
 
Witajcie dziewczyny w nowym roku! zycze Wam i sobie samych pozytywnych testow!Nowy rok nowe nadzieje:-)
Pajkaa zdrowka zycze;-)mozesz mnie dopisac do listy staraczek. Test bede pewnie robic w dzien w ktory mam dostac okres czyli 19 stycznia:tak:

Magdus zdrowka dla corci i meza. Ja przechodzilam z moim mezulkiem niedawno to samo. Tylko ze nie mogl chodzic bo mial zapalenie miesni ale w plecach. Malo przyjemne:no:

A Igor mial zapalenie krtani ale juz jest duzo lepiej. Dzis idziemy do kontroli, martwie sie jeszzce bo zaczal mi tak mokro brzydko kaszlec:-(

Dziewczyny w jakas plec trafiacie :-) My teraz w dziewczynke, ale czy sie uda? Podobono 4 dni przed owulacja jest na dziewczynke wiec zobaczymy czy to prawda.:-D
 
Ostatnia edycja:
judith ja postanowiłam nie celować już, choć chciałabym dziewuszkę... ale ostatnio mieliśmy serduszka dzień przed pozytywnym testem owu a @ i tak przyszła, więc teraz nie mam zamiaru kombinować w ten sposób...
 
reklama
Magdus1983 bez szaleństw z tą betą, wytrzymam zrobię test ciążowy, wyjdzie to wyjdzie, nie wyjdzie i nie będzie @ to i tak i tak będę musiała iść do Gina, ale sześć dni po terminie, to chyba nie warto siać paniki! :tak:
Zresztą jak mi się uda kupić dziś test ciążowy (znaczy się jak zdąrzę to chyba zrobię jutro ponownie) bo chyba nie wytrzymam z ciekawości!
 
Do góry