reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

aktualna lista staraczek
biggrin.gif



MAMA ROBERTA 6 styczeń


PAJKAA 6 styczeń

ANA 10 styczeń

ALEBUR 10 styczeń

ROSEANN
14 styczeń

MONIŚ31 14 STYCZEŃ


FIOLETOWA17 styczeń

MOU 19 styczeń

JUDITH 19 styczeń


SIWA 20 styczeń

MAGDUŚ1983 27 styczeń


LOLCIA
3 luty



KARIIN 28 grudzień??? brak informacji o teście


nasze cieżaróweczki od listopada 2011
biggrin.gif


AMNA - sierpień 2012
KAROLINA - sierpień 2012
EWA - sierpień 2012



Judith ja nie celuję w płeć... mój synek był celowany na dziewcztynkę :p więc ja się zbytnio nie staram o płeć chcę mieć dzidziusia po prostu nieważne co, ważne, zeby w ogóle było...
 
reklama
Mam mętlik w głowie... czytam i czytam w necie i mam coraz większe wątpliwości. W jednym miejscu piszą, że warto próbować codziennie, a w innym, że warto robić przerwy :szok:
I teraz nie wiem czy dać "mojemu chłopu" dziś wolne czy nie :-D

Suwaczek jest, dziękuję Pajkaa :)
 
Witam wszystkie Mausie :)

Od czterech miesiecy ja i moj maz staramy sie o kolejne bo drugie juz dziecko...no niestety nadal nic ale probujemy dalej :tak: proby to sie najbardziej mojemu mezowi podobaja ;-)
Wlasnie konczy mi sie okres...

Pozdrawiam wszystkie mamusie :) no i samych 'pozytywow' w nowym 2012 roku :)
 
Monis, my z naszym pierwszym dzieckiem zaczynalismy starania na 5 dni przed owulacja a konczylismy dzien po i tym sposobem po 4 miesiacach zaszlam w ciaze z Igorem :-) i tak naprawde to robilismy to codzinnie przez ok tydzien:-)wiec wydaje mi sie ze to nie ma znaczenia czy codziennie czy nie. Mozna tez co 2 dzien i tez jest dobrze:-) jak kto lubi:-D

Slonko, nie martw tak wczesnie!!Nie ma powodow do zmartwien! za ktoryms razem napewno sie uda, trzymam mocno kciuki:tak:
 
cześć dziewczynki , czy mogę do Was dołączyć?Z tego co piszecie to jest to temat dla staraczek którym jednak to staranie nie wychodzi pomyslnie tak jest i w moim przypadku. A teraz jeszcze mam gorsze dni z moim no i dupcia:wściekła/y:
 
reklama
Do góry