reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

wiesz pajkaa ja bym jej zagroziła zerwaniem wszelkich stosunków, co z tego że ty wiesz że to nie możliwe, wciągnij w to męża i zapowiedz, że jeśli usłyszysz jeszcze jedno słowo o "wnuczce" to przestaniecie się z nią w ogóle kontaktować, cała rodziną, przy mężu tak jej powiedz... a potem zróbcie jej nie wiem, tydzień czy dwa "ostrzegawczego zerwania kontaktów" jeśli zacznie coś znowu gadać... no i rozmowa z twoim mężem, to dobrze że cię wspiera, ale nich wie że to krzywda dla Sebcia, to co ona wygaduje...
a jeśli byście mieli dziewczynkę, to od razu informacja że jakiekolwiek faworyzowanie wnuczki kosztem wnuka skończy się brakiem kontaktów z wnuczką...
niech wie na czym stoi, może się przestraszy i się trochę opanuje...
powiem ci że strasznie współczuję ci chorej sytuacji
 
reklama
witam

Alebur no 3 dziewczynki na sierpień się załapaly :) ale ze stałych bywalczyń nikt:no:

Fioletowa mój mąz mi powiedział, ze jak ona bedzie faworyzowała którekolwiek dziecko zerwiemy z nią kontakty...tylko co to da??


dzisiaj moja tempka jakaś dziwna jest...
 
Witam Sie

Pajkaa ja tez bym, tak zrobila jak napisala Fioletowa.. nie wiesz co to da ale sprobowac moze warto..

Mi tesciowa w dupke wchodzi... jak ja nie lubie tak dwulicowych ludzi... brzydze sie nimi dosłowni... D do pracy do krakowa pojechal bedzie dopiero poznym wieczorem.. co ja bede robic tyle czasu dzis?


edit:
ps. moja tempka tez jakos dziwnie skoczyla.. ?
 
pajka, to co robiła i robi Twoja teściowa nie jest normalne. Może ona ma jakieś problemy? Dlaczego do niej nie docierały informacje, że będziecie mieli synka, dlaczego teraz tak napiera na wnuczkę? Jak wyglądają wasze stosunki na innych płaszczyznach niż dzieci/wnuki?
Ja ze swoją teściową nie rozmawiam już prawie 5 lat. Kontakty z nią przepłaciłam nerwicą, bezsennością, litrami wylanych łez. I w końcu pękłam .Nie odzywam się słowem! W ciągu tych lat miałam kontakt ze trzy razy, gdzie ona mówiła do mnie przykre jak zawsze słowa a ja myślałam sobie o czymś innym i uśmiechałam się pod nosem.
Majkę odwiedziła raz, zaraz po urodzeniu. Nie ma jej na żadne święta, urodziny, zero prezentów. Chociaż ja nie zabraniam Mai kontaktów z nią, wręcz zachęcam P. żeby umożliwił Mai poznanie drugich dziadków.
Są różne sytuacje, ale na dobrą sprawę są to obcy ludzie i nie powinny miec żadnego wpływu na takie ważne decyzje jak drugie dziecko.
Trzymaj się i po prostu nie przejmuj się nią. To na prawdę jest możliwe:)
 
aaa dziewczyny zapomniałam sie wam pochwalic z tego wszystkiego od 4 dni jestem szczesliwa narzyczona :D wkoncu juz oficjalnie :)


zareczyny.jpg
 
Roseann moja tesciowa mieszka od nas 5 minut drugi autem jakies 10 minut pieszo... brat M jest chrzestnym... teść no to jedyny dziadek bo moj tata nie żyje... i mam uciąć kontakty z nimi??:-(
gadka z nią nie pomaga :/wiesz ja jestem na tyle głupia, ze chce dla wszystkich dobrze:/ a zawsze źle ja na tym wychodzę :/

Siwa Gratulacje:)
 
aktualna lista


Lolcia 3 styczeń

Pajkaa 6 styczeń

Ana 10 styczeń

Roseann 14 styczeń

Fioletowa 17 styczeń

Mou 19 styczeń

Siwa 20
styczeń

Kariin 28 grudzień??? brak informacji o teście


nasze cieżaróweczki od listopada 2011
biggrin.gif


Amna - sierpień 2012
Karolina - sierpień 2012
Ewa - sierpień 2012
 
aktualna lista


Lolcia 3 styczeń

Pajkaa 6 styczeń

Ana , Alebur 10 styczeń

Roseann 14 styczeń

Fioletowa 17 styczeń

Mou 19 styczeń

Siwa 20
styczeń

Kariin 28 grudzień??? brak informacji o teście


nasze cieżaróweczki od listopada 2011
biggrin.gif


Amna - sierpień 2012
Karolina - sierpień 2012
Ewa - sierpień 2012
 
reklama
Alebur,wiec testujemy razem:) Fajnie! Mam tylko nadzieje,ze ja dotrwam do 10,bo wczesniej okres moze rozwiac moje marzenia...Bo te marzenia w tym cyklu malenkie,przez ta chorobe swiateczna nie mialam na nic sil,ani ochoty i lekko sobie odpuscilismy,wiec same wiecie... A tam,juz niedlugo sie okaze,co ja bede gdybala
 
Do góry