reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
dziewczyny mam schiza :-Dpooglądałam ciążowe wykresy... i faktycznie dużo jest takich, gdzie nie ma spadku a jest taki mega skok...ale nie nastawiam się

MOU GDZIE JESTES?????
 
Hej :-) Zaglądam do was na bierząco tylko jakoś chęci nie było do pisania. Po świętach się rozleniwiłam :-D
Magduś tulę mocno i trzymam kciuki za następny cykl ;-)
Pajkaa przykro się robi czytając jak twoja teściowa cię traktuję. Oby twój mąż załatwił sprawę bo w takiej atmosferze nie będziesz szczęśliwa tym bardziej, że próbujesz załagodzić sytuację. Odnośnie wykresu dodam, że należy ci się pozytywny teścik dla podbudowania siebie i nie przejmuj się teściową tylko ciesz Sebusiem i czekaj cierpliwie na następne maleństwo :tak:
Siwa gratuluję serdecznie :tak: Zaręczyny - piękna chwila :-)
Moniś witaj i rozgość się :-)
Aha Pajkaa mnie już możesz skreślić z listy testujących w styczniu bo się @ rozkręca :dry: Wpisz luty bo w sumie to nie wiem kiedy następnej się spodziewać :-D Ale 2 albo 3 stycznia idę robić hormonki to jakieś światełko w tunelu się pojawia :tak:
 
aktualna lista




Pajkaa 6 styczeń

Ana , Alebur 10 styczeń

Roseann 14 styczeń

Fioletowa 17 styczeń

Mou 19 styczeń

Siwa 20
styczeń

Lolcia 3 luty

Kariin 28 grudzień??? brak informacji o teście


nasze cieżaróweczki od listopada 2011
biggrin.gif


Amna - sierpień 2012
Karolina - sierpień 2012
Ewa - sierpień 2012
 
reklama
Moniś data oznacza datę testowania :) ja się nie uda przechodzimy na następny miesiąc :) - ogolnie jest to zawsze data miesiączki :) podaj swoją dopiszę do listy ;)

Ana no reszta w ręku Boga :-Dja już nic nie mogę zrobić ;-) za to mam 9 testów ciażowych :-D
 
Do góry