reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Ana dalam moj wyrkrews na NPR i dziewczyny mi napisaly, ze taki skok u mnie moze oznaczać implantację... dziwne trochę, ale ta tempka nie jest zaklócona... byla mierzona o 5:30 zamiast o 6 i dodałam 0,5 stopnia... wiec sie okaze ... nadziei sobie nie robie szczegolnie, ze wiecie jak jesst...


jestem po rozmowie z M ale napiszę Wam wiecej jak wrócę od dentysty bo mam wizytę na 18:30
 
reklama
Pajka,a wiesz,ze los mogl Wam splatac takiego wspanialego figla i powiedzie Wam sie w ostatni Wasz staraniowy cykl,bo pisalas,ze przerwe sobie chcesz zrobic. A moze to taka dluzsza przerwa sie szykuje:D:D:D czego zycze!!
 
hej
ja po prawie całym dniu z małolatem... pilnie potrzebuję przerwy ;-)

Roseann moja tesciowa mieszka od nas 5 minut drugi autem jakies 10 minut pieszo... brat M jest chrzestnym... teść no to jedyny dziadek bo moj tata nie żyje... i mam uciąć kontakty z nimi??:-(
gadka z nią nie pomaga :/wiesz ja jestem na tyle głupia, ze chce dla wszystkich dobrze:/ a zawsze źle ja na tym wychodzę :/

wiesz, nie z nimi, z nią - jeśli będziecie przekazywać jej taką informację, to podkreślić, że konkretnie o nią chodzi, bo chyba teściu jest normalniejszy... wiesz, zapraszanie na urodziny dzieci tylko dziadka itp....


jestem po rozmowie z M ale napiszę Wam wiecej jak wrócę od dentysty bo mam wizytę na 18:30

no to czekamy na wieści i trzymam kciuki żeby te laski z npr miały rację :-D

siwa gratki
 
jeju jestem po dentyscie zawsze coś :/ teraz mialam obniżanie chirurgiczne dziąsła :/masakra jakaś 180 zl lżejsza...

Magduś przykro mi :/ następny termin testowanka kiedy?? wpiszę na listę:)

Ana
dzisiaj długo rozmawialam z M nt teściowej, jej podejścia itd...powiedzial mi, że mam się nie przejmować on to załatwi... ale ja nie wiem, czy chcę i czy mam sily się jeszcze starać :/

Fioletowa powiem Ci, ze pierwszy raz mam taki skok wysoki... wcześniej jak zaszłam w ciąże to miałam, ale przed skokiem mialam duży spadek a tutaj nie...
 
Witam:)
Właśnie się zarejestrowałam. Mam synka i staram się o drugiego dzidziusia... Tak jak łatwo przyszło za pierwszym razem, za drugim nic.... Trafiłam dziś na Was, poczytałam i widzę, ze nie jestem sama... Wśród znajomych nikt nie miał problemów z zajściem w ciążę. Będę Wam wszystkim kibicować :) Sobie też :):-)
 
Moniś witaj wśród nas i koniecznie zaglądaj częsciej :)

ja znalazlam coś takiego...


Znacznie częściej na wykresach ciążowych dochodzi do jak gdyby drugiego skoku. PTC dodatkowo rośnie w fazie lutealnej i utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie przez odpowiednią liczbę dni. Wtedy test ciążowy to formalność.
 
Pajkaa,daj szanse wykazac sie mezowi,moze on cos wskura,a Ty mniej sie bedziesz musiala tym stersowac. MOze on ma jakis sposob na swoja mamusie:) A moze samo zycie rozwiaze Twoje watpliwosci dotyczace starania-moze poszczescilo sie juz teraz,tak ja sugeruja dziewczyny z NPRu i juz nie bedziesz musiala sie starac. Czasem zycie za nas samo podejmuje decyzje, czasem lepsze niz sami moglibysmy sobie wymarzyc! Trzeba wierzyc! Ulozy sie Pajkaa!!!!
 
reklama
Do góry