reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Fioletowa - a o jakich zamkniętych mówisz?
Pajkaa - tamto zamarło już. W ogóle nie wiem jakim prawem moderatorzy likwidują wypowiedzi użytkowników. Szczególnie, że nie ma w nich niczego obraźliwego, tylko wymiana co kto myśli, i dlaczego wątek jest o tym czy o tamtym.
Pozaglądam tam sobie z ciekawości, bo to nawet interesujące jest w jakim tempie coraz to nowsze posty znikają... no ale żeby nie móc wkleić swojego wykresu? To już była dla mnie przeginka :baffled::szok:
he he he - przynajmniej dzięki 28 przestałam myśleć o swoim wykresie, bo ciekawsze rzeczy się działy :-D

To chyba najśmieszniejsza wypowiedź moderatora na tamtym temacie... widzicie w tym masło maślane ?

"Posty dotyczące starań o dziecko zostały przeniesione do właściwego tematu
Ten wątek dedykowany jest lekom ułatwiającym zajście w ciążę."

... no bo jakby nie patrzeć - leki ułatwiające zajście w ciąże, nie mają nic wspólnego ze staraniami... ten człowiek co to napisał musiał nieźle popić sobie wcześniej...
 
Ostatnia edycja:
mou żadne dzieciowe
jestem teraz na takim prywatnym forum - kumple założyli i tam bez weryfikacji w ogóle nie wejdziesz,
poza tym jakieś tam związane z grami, ale już zasadniczo mniej, bo mniej gram - czasu nie mam
 
Fioletowa - ja teraz jestem w połowie gdzieś RAGE, nie tak dawno skończyłam Fallouta New Vegas. Ale kartę graficzną mam słabiutką, więc gram baaardzo na raty, bo mnie zacięcia w grafice denerwują! wrrr....
 
ja fallouta 3 w ogóle nie ruszyłam... jakoś wolałam 2 i 1
ale my z mężem graliśmy w jakieś sieciówki - wow z rpg a z tekstowych bite fight, monstersgame, blood wars... i do każdej gry jakieś forum... tylko że teraz mniej gramy, to i nei ma po co tak często na forum zaglądać...
 
właśnie z M wymyśliliśmy, że nasze święta zrobimy zupełnie niestandardową zupę na przystawkę. Zawsze mieliśmy grzybową.
A w tym roku odejdziemy od tradycji i zrobimy zupę z karmelizowanej dyni :) do tego uszka z musem z dyni... mmmm ... ciekawa jestem rezultatu :)
 
ej dziewczyny gdyby nie to zekupowalismy w weekend prezenty to ja wogole bym nie czuła ze swieta juz tuż tuż nawet choinki nie mamy jeszcze ubranej a co do robienia światecznych potraw to w tym roku mam luzzz ze tak powiem:d bo jedziemy na świeta do babci i wszystko robi moja mama i babcia ;D
 
reklama
Do góry