reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Witam się w ten mroźny poranek ;-) u nas dzisiaj -10! Tragedia jakie zimno :-D Mieliśmy iść na otwarcie biedronki niedaleko nas ale pewnie trzeba będzie autem pojechać :-D Mam w planach zaopatrzyć się w pieluszki bo po 19.99 będą to zrobię zapas, a co tam :-)
Siwa życzę ci wspaniałego prezentu na święta i zaciskam mocno :tak:
Mou ja w ciąże z synkiem zaszłam w pierwszym cyklu z CLO a w poprzednim cyklu znowu próbowałam ze wspomagaczem i zrobiła się mi ogromna torbiel na 69mm. Czułam takie dość mocne ciągnięcie po lewej stronie. Mam nadzieję, że jednak nie wyskoczyło ci takie cosik i że twoje jajniki są czyściutkie :tak:
Pajkaa my zawsze w wigilię ubieraliśmy choinkę ale w tym roku trzeba wcześniej bo moi rodzice w anglii u rodzeństwa więc się nie wyrobię sama ze wszystkim i pewnie ubierzemy jutro :tak: Sebusia nie ciągnie do światełek? Bo ja nie wiem czy choinkę u siebie postawić czy w sąsiednim pokoju :-D
A ja jestem szczęśliwa. Wczoraj poszłam do swojej ginki zobaczyć jak tak moja nowa koleżanka torbiel i się okazało, że już mnie nie lubi i poszła sobie w pizdu :-D Mam też zrobić hormonki początkiem cyklu i przyjść do niej w 10-14dc. Żałuję teraz że nie poszłam do niej wcześniej tylko na NFZ chodziłam bo zmarnowałam czasu dużo. Idę robić młodemu śniadanko. Miłego dzionka dziewczyny :tak:
 
reklama
hej laski

ja wczoraj zabrałam małego na basen, potem wróciliśmy, ja zajęcia i po zajęciach mały się obudził i poszliśmy spać...
wczoraj młody pływał z tatą, a ja sobie posiedziałam na leżaczku...
 
i ja się witam
Znowu jestem uziemiona w domu. Czekam na hulajnogę :wściekła/y:zamiast na zakupy iść. M po drodze z pracy zgarnie 4 karpie :) chociaż to będzie z głowy.
I czekam na tą @, mogłaby dzisiaj przyjść. Po co ma się przedłużać. Dziś jest dzień przed planowaną, i nawet cienia nie ma, więc jutro też go nie będzie.
 
nie wiem czemu mi się wydłużył - nagle skok o 6 dni i zamiast normalnych 30 miałam 36, w tym cyklu 35
przed ciążą to był standard że miałam 30-35 dni, ale po ciąży miałam 30 dni
teraz po świętach idę do ginki, moze w końcu dotrę to z nią pogadam..
 
Pajkaa - dobre, dobre. Wychodzi że jeszcze owu nie było... albo jakieś przeziębienie nadciąga? Myślę że u Ciebie dziś jest ostatni dzień na spadek owulacyjny, więc kolejne 3 dni to wyjaśnią. Albo masz takiego pecha jak ja w tym cyklu, czyli brak owulki... ale oby nie, i niech w końcu będzie owocny :tak:
 
reklama
Do góry