reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Mou no to jest własnie dziwne bo tempka spadla w 4 dpo wuiec mozna by powiedzieć, ze implantacja była, ale test ciążowy wyszedł bardzo późno i bardzo słabiutki...
 
reklama
Pajkaa - nie zamierzałam brać clo w kolejnym cyklu. Chciałam zrobić przerwę. A usg nie mam możliwości zrobić. Jutro mam rozmowę z lekarzem apropo wyników ostatnich nasienia. Powiem jej że bardzo mnie jajnik boli od kilku cykli i nawet paracetamol nie pomaga. (oczywiście to nie prawda:) ) Może skieruje mnie na usg. Mam taką nadzieję.

Ale powiem Ci że dziwne te moje bóle podbrzusza i rozciągania pachwin. Takie bóle zaczynały mi się pod koniec poprzedniej ciąży. Są bardzo podobne. dlatego miałam iskierkę nadziei. Rozwiała się ta nadzieja co prawda, no ale cóż. Nie wszystkie cykle muszę mieć owulacyjne.
Choć dziś pewnie skuszę się znowu na test owu, ciekawe czy będzie ciemniejszy czy zniknie zupełnie ta blada testowa :) zamówiłam nowe testy, to mogę zaszaleć :-D

A co do tego Twojego "synkowego" wykresu to on też był na clo, czy po odstawieniu clo?
 
Ostatnia edycja:
nie też był na clo :)
przy torbieli mozesz mieć akie odczucia ciągnięcia... ja miałam torbiel ponad 5 cm... nawet siadać nie umiałam dlatego clo jest bardzo dobrym lekiem, ale też niebezpiecznym bo skutkiem ubocznym moze być własnie torbiel.Ja bym powiedziała lekarce, ze brałaś clo i że boisz się, ze masz torbiel...
 
Chociaż w tym udanym tempka też Ci tak skakała o 2 kreseczki. Ciekawa jestem czy miałabym 3 wyższe gdybym chora nie była. Bo w dzień po domniemanej owu miałam piękny skok prawie o 0,5 stopnia! a potem spadek i choroba. Może były trzy wyższe ale zaburzone moim osłabieniem... ale ja sobie tłumaczę! była owu to była, nie to nie.

A lekarce powiem - tak :) a niech mnie zbluzga - trudno!!!
 
witam sie

ja umieram... nie wiem czy moj organizm dopiero sie reguluje poodstawieniu anty czy co..dzis tam mnie boli lewa strona podbrzusza ze ledwo sie z łożka podniosłam.. nie moze byc to bol przed @ bo do @ zostalo jeszcze 6 dni... ;/ juz sama nie wiem co mam myslec masakra jakas..;/ testy sa i mnie kusza wiem ze nic nie pokaze ale mam taka ochote je sprawdzic ze szok... Wczoraj z D doszlismy do wniosku ze jak teraz sienie udalo to pozniej sie nie zapezpieczamy bi jak sie uda to sie uda a jak nie to nie i od stycznia szukam pracy zeby wskoczyc na L4 a teraz powie mi ktoras na jakiej umowie musze byc zeby w ciazy ładnie ciągnąc L4? bo jakoś nie bardzo sie na tym znam;/


Mou ja ci mowilam głowa do góry a sie uda i sie tak nie stresuj :)

Fioletowa
ja tez bym chciała dziewczynke ;p ale w owu przytulance byly

Pajkaa ty nasz ekspertko od wszystkiego ja wiem ze juz sie pytalam ale wole sie upewnic @ powinna przyjsc 26 a jak bede tetowac 24 to juz chociaz cien cienia powinien wyjsc nie?
 
Siwa - nu nu nu, po łapkach dostaniesz... nie wolno innym termometrem w tym samym cyklu... to niedozwolone :no::-p
... no i ja się nie stresuję, wkurza mnie fakt, że clo chciałam sobie naprodukować więcej jajeczek, co by armia miała w co trafiać, a zamiast tego owu pewnie w ogóle nie było :rofl2:

jeszcze kilka dni, i karpikiem sobie zrekompensuję te moje jajnikowe żarciki :-D
 
Mou ja wtedy miałam termometr elektroniczny z jednym miejscem po przecinku wiec dlatego tak jest...ten spadek w 4 dpo wg mnie był implantacyjny... potem mam skoki, ale to nie skoki... bo moze było tak, ze przy jednej tempce mam 37 a w drugiej zamiast 36,9 to mogło byc 36,99,a to niewielka róznica...

Siwa wg mnie poczekałabym do terminu @ bo no u mnie test ciażowy wyszedł 5-6 dni po terminie @
 
na każdej umowie o pracę [żadne tam zlecenia czy dzieło]
warunek jest taki że jeśli masz na czas określony - to w momencie "kończenia umowy" musisz być w 3 miesiącu - wtedy umowa ci się przedłuża do porodu, nie mogą cię zwolnić i potem masz macierzyński
jednego nie wiem teraz - jak zajdziesz i pójdziesz na l4 czy jest jakiś wymagany minimalny okres pracy, czy nie...
na czas nieokreślony jest jeszcze fajniej - bo nawet będąc na wypowiedzeniu [ze strony pracodawcy] jak dostajesz zaświadczenie od gina, to uznaje się wypowiedzenie za niebyłe, pracodawca nie może cie zwolnić do porodu, przez macierzyński a potem masz dwa wyjścia - bezpłatny wychowawczy lub zmniejszenie etatu [wystarczy na 7/8 etatu] i nie mogą cię zwolnić kolejny rok :-)
 
Pajkaa - no w sumie tak :) to żaden spadek. To już lepiej mierzyć rtęciowym niż elektronicznym z jednym miejscem po przecinku. Ja ten mój rtęciowy mam bardzo wyraźny i wcale nie muszę się bardzo przyglądać ile jest. Bo widać idealnie ile jest między jedną kreseczką a drugą - 2/3 3/2 czy 1/4 części, więc łatwo mi jest zaznaczać mimo rtęciowego, np. tempkę 37.23
Cały czas myślę o tym microlite, czy jakoś tak z dwoma miejscami po przecinku. Ciekawe czemu go w UK nie ma... kupiłam elektroniczny z dobrymi opiniami, a strasznie zaniża mi tempkę i przy trzech pomiarach pod rząd pokazuje coś innego. różnicę czasami o 0.06 a to jest już dużo.
 
reklama
Fioletowa i tu sie zaczyna problem bo z tego co wiem to coraz wiecej umów jest zlecenie niż o prace bo wtedy skladek do zusu pracodawcy nie daja..;/ czyli wychodzi na to ze najlepiej jest u pracodawcy potwierdzac ciaze w 3msc
 
Do góry