reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Mou ja mam ten microlife jest rewelacyjny, ale np czasami 3 pomiar pokazuje inaczej... ale musissz wziać pod uwagę, ze po każdym zastosowaniu należy odczekać, przemyś termometr itd... a to moze juz zmienić tempkę...dlatego ja mierzę raz... i nie mam problemu :p

Siwa
tak, eżeli masz normalny etat nie zlecenie :/ o zlecenie to wylatujesz od razu... nawet nie muszą wypowiedzenia dawać.
 
reklama
hi hi, ale jazda :)
Na 28dni wstawiłam swój wykres na wątku o clo, z ciekawości co dziewczyny tam na to...
i co!!! wykasowali mi mój wykres bo nie jest z 28 dni tylko z enpeeru :-D
no to napisałam co myślę o takim wyłudzaniu kasy żeby móc mieć wykres na 28. No i co? od razu mam posty kasowane :-D
a od kilku stron dziewczyny się skarżą że moderatorzy kasują im rozmowy bo jak twierdzą: "clo nie jest wątkiem staraczkowym" no niezłe jaja :-D:-D:-D
 
Pajkaa - a zdążyłaś poczytać czy już nie ? bo było 302 strony a nie 301 - sukcesywnie kasują każdy komentarz :-D a było tego z całą stronę już :tak: ale co wchodzę i patrzę, co chwila jest jakiś komentarz apropo tego i znika... porażka :baffled:
Dobrze że tu tak nie jest, bo byśmy były kasowane co 5 minut :-D
 
to samo jej osobiście napisałam, a ona swoje, że jest "zdrowa na umyśle" trzyma się tego jak tonący brzytwy... biedactwo nie wie, że prawda jest inna zupełnie :-D:-D:-D:-D:-D
musiała dużo kasy wpłacić odkąd używa 28, bo jak jej wkliknęłam "eeee" nad postem - eee too taka informacja - zaznaczenie że głupoty pierniczy, to te moje wszystkie eeee poznikały usunięte przez moderatora.
ale na forum dziecko-info dzieją się te same sytuacje. Moderatorzy usuwają niewygodne wypowiedzi, i wcale nie te obrażające, ale po prostu niewygodne. Jak na razie tylko BB jest normalne.
 
reklama
ja generalnie z rezerwą podchodzę do forów - siedzę na kilku, ale na ogól są one zamknięte, żeby żadni debile wejśc nie mogli, jedynie bb to takie forum otwarte na którym sie udzielam...
 
Do góry