reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Witam dziewczyny, ja pakuje sie dalej dzis o 20 mykamy :)))
Booje sie okropnie bo jestem 2 kierowca a mam dopiero prawko hmm 6 miesiecy wiec mam prawo sie bac ale mysle ze sobie poradze:)

W kazdym badz razie Sciskam mocno i caluje i udanych swiat zycze by na gwiazdke same fasolinki byly :)
A jak nie to niech na nowy rok nam przyjda :)

MOU ta twoja tem, spadla nie znam sie na tym ale moze jeszcze nie do konca stracone wszystko, prawda jest taka ze jak nie ma @ to niema co przesadzac, choc i ja dochodze do wniosku ze moje bole to tez na @ ale wydaje mi sie ze troche na to zawczenie by tak dawaly mi wkosc te moje jajniki :)

Fioletowa to bedziesz szalala w swieta jak tyle wolnego, potem powinnas miec wolne od wolnego hehehe.

buziaki biore  sie dale do roboty, jeszcze moja corka grymasila ze ona niechce do przedszkola dzis wiec ja zostawilam jako pomoc, ale obecnie wycina cos z papieru ehhh najwazniejsze ze nie przeszkadza w pakowaniu :)
 
reklama
witam

Mou mnie sie wlasnie wydaje, ze Ty owu nie miałas... sam fakt 3 tempka nie jest wyzsza od 6 dlatego wg mnie powinnas nie brac clo w nastepnym cyklu...

zobacz sobie u mnie na cykl od 5,10,2009-6,11,2010...
 
mou teraz juz nie będę celować - test mi pokaże owu i jazda, żadnego kończenia przed owu... pitolę... dla pitolka ;-) wszystko w domu jest, dramatu nie będzie...
 
Hej dziwwczynki
umieram dziś na ból głowy na dworze -5 może to dla tego tempka znowu skoczyła raz spada raz do góry o co kaman ja to jestem jakaś pofertana a śluz rozciągliwy ale białawy aaa czekam na @ i CLO tylko kiedy to będzie coś czuję że szykuje się dłuższy cykl bo nie mam objawów a zawsze już miałam to może na nowy rok dostanę @
 
Fioletowa - i tak trzymać!!!
Pajkaa - i tu jest najdziwniejsza sprawa, bo ja bez clo miałam normalne owulacje, a z clo nie miałam ??? Też się skłaniam ku tej teorii, albo to przeziębienie (kaszel jeszcze mnie męczy nocami) osłabił organizm, i zrobił wszystko nieczytelne...
Sama nie wiem.
Testy owu były wyjątkowo piękne, bo rzadko mi się zdarza że testowa jest duuużo ciemniejsza. A w tym cyklu taka właśnie była.
Poza tym straszne bóle owulacyjne, których w poprzednim cyklu z clo nie miałam, nie aż takie. Te bóle pokryły się z testem i otwartą szyjką.
A co Pajkaa myślisz o tym cytacie z ulotki, bo tam naprawdę wychodzi na to, że przy clo nie powinno być wzrostu. Może dlatego lekarze przepisują od razu lutkę po clo. Może ja powinnam brać, a nie brałam... zaraz spojrzę na ten wykresik który podałaś.


Pajkaa - ten cykl ma być całoroczny ????
 
Ostatnia edycja:
dobra - mam ten cykl :)
podobny do mojego można powiedzieć... a czemu zrobiła Ci się torbielka, brałaś wtedy clo, czy tak po prostu ???

Pajkaa - a widzę, że Ci test owulacyjny pokazał ciążę dopiero w 16dpo ? no to nieźle... musiałaś mieć implantacje bardzo późno ...


hahahahahahah a - ale teraz mi głupia myśl do głowy przyszła... że mam tyle jajeczek, i każde zagnieżdża się w innym czasie, że co chwila tempka spada,.... buhahahaha. Niedługo będzie program kolejny na TLC - "mou plus 10"
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mou tak brałam clo... ogólnie jest tak, ze testy owu wychodzą przez to, ze jest wysoki poziom LH... a to wcale nie świadczy o przebytej owulacji nawet bóle okołoowulacyjne o tym nie świadczą. Moglaś po prostu przestymulować jajniki stąd brak owulacji a mogła zrobić się torbiel.
Najlepiej by było gdybyś zrobiła usg jak masz taą możliwość... bo wtedy będziesz wiedziała, czy faktycznie brać w następnym cyklu clo czy nie. Ja bym na Twoim miejscu clo nie brała ze względu na to, ze bez niego masz ładne czylene wykresy, owulację masz więc nie u Ciebie jest problem ze strony fizycznej...ewentualnie psychika Cię blokuje.
Clo wcale nie musi spowodować, ze będziesz miała więcej pęcherzyków... ja w swoim 6 miesięcznym okresie stosowania miałam tylko raz dwa pęcherzyki, ale to na obu jajnikach i tylko jeden pękł...
więc ja bym sobie odpuściła clo... szczególnie, ze nie masz możliwości monitorowania cyklu a jeżeli zrobiła Ci się torbiel to dowalenie kolejnej dawki clo spowoduje, ze zrobi się ona jeszcze większa.
 
Do góry