reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Pajka, pewnie krew na owulację, a na pewno na czas płodny. Ja w tym cyklu miałam nitki krwi z pierwszym śluzem płodnym - w środę, a zwyżka temp. była dopiero w poniedziałek! A zawsze myślałam, że krew pojawia się tuż przy owulacji.
 
Witam się śpiochy.
Dziś mam leniwy dzień w domu.
Muszę siedzieć i czekać na kuriera :( po odbiór przesyłki. i jeszcze jutro muszę siedzieć i czekać na hulajnogę! a tu jeszcze zero zakupów na święta :sorry2:

Mój cykl skreśliłam dziś definitywnie. Tempka spadła, więc już nie mam co liczyć na dwie kreseczki.
Bóle wszelkie które odczuwam są a @ a nie na fasolkę. Tak więc czekam z Wami na Wasze pozytywne testy :tak:
 
witam dziewczyny
ech jeszcze tylko kilka dni i wolne... nie mogę się doczekać... chociaż niestety mój mąż ma szansę nie dostać urlopu, bo maja teraz za dużo projektów... ale my sobie to odbijemy ;-)
 
Pajkaa - albo dziewczyny które się znają - napiszcie mi co nieco o tym co to jest temperatura dwufazowa? Znaczy że jest skok na owu i potem tempka rośnie? No tak zawsze myślałam. Mylę się?
Fioletowa - też spać nie możesz ??? :-)
 
Fioletowa - no u mnie 7.
Niunia obudziła mnie o 5.30 co na pewno zaburzyło tempkę. Ale nie powinno to zaburzyć aż o 2,5 kreseczki...
A ja właśnie zaczęłam się zastanawiać, czemu ten mój cykl jest taki pomieszany. Zaczęłam więc szukać czy clo może być tego przyczyną.
i w ulotce jest taka informacja "Może dojść do torbielowatego powiększenia jajników, szczególnie w zespole Steina-Leventhala. Jajniki mogą powiększyć się nawet o 4-8 cm. W takich przypadkach należy kontrolować podstawową temperaturę ciała i przerwać leczenie, jeśli pojawi się dwufazowa temperatura"
z tego rozumiem, że jeśli nastąpi wzrost temperatury w fazie lutealnej, po owulacji, należy przerwać leczenie? Czyli jak u mnie nie ma takich wzrostów w fazie lutealnej w takim razie dopiero ten cykl z clo jest poprawny? taki o niskich temperaturach.
Zgłupiałam powiem szczerze. Na pewno nie szukam objawów ciąży, tylko szukam informacji co mogło mi tak cykl zaburzyć. I według ulotki (głupiej jakiejś) mój wykres jest wzorowy, bo nie ma widocznej konkretnie dwufazowości.... ech.
 
Fioletowa - wiem, wiem. Dopiero zaczęłaś przygodę z mierzeniem. Ale jest to co najmniej dziwne. Chyba że po clo zawsze trzeba brać lutkę? No i właśnie szperam cały czas teraz w poszukiwaniu takowych informacji.
Szkoda, że są to tylko subiektywne wypowiedzi dziewczyn które brzmią raczej jak "wydaje mi się..." nie podpartych żadnym doświadczeniem ani wiedzą. Więc nie mam na czym się nawet oprzeć.

Idę sobie zrobić jajeczka sadzone. Mam takie piękna jajka że szkoda ich na coś innego. Aż czerwone niemal żółtka mają... i są przepyszne. Mniam :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry