reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Mou ale tyś marudna dziś ;Dmoze to dobry znak :d

ja czekam aż D z pracy wroci i pewnie pojedziemy do teściowej na jakas kawe i pozniej jakies zakupki;p
 
reklama
MOU no zobaczymy jeszcze bedzie tak ze pojdziesz na sierpien lub wrzesien i mnie tu zostawisz hehe 
albo razem pojdziemy :)))) 
I fakt marudzenie to dobry znak :)

Ja lece na przedstawienie synka do szkoly to jego pierwsze przedstawienie w szkole mam nadzieje ze tatus dojedzie z pracy na czas a jak nie to dam mu po glowie :D 
 
Siwa - ja zawsze jestem marudna. :-D
Dobra - nie nakręcam się już, tylko czekam... to tylko 4 dni. Jak bym wpadła w szał świąteczny to by jakoś poszło, ale ja wszystko zawsze robię na ostatnią chwilę.
Na dodatek nie mogę nigdzie znaleźć dekoracji na choinkę, a nowych nie mam zamiaru kupować. Wczoraj przeszukaliśmy całego szeda i nic. Dziś zajrzałam wszędzie gdzie mogłyby być, ale nie znalazłam. Tak w ogóle nie świątecznie u nas na razie. Ja tylko czekam na karpia... kocham karpia. Jak ktoś bardzo nienawidzi, to ja po prostu kocham karpika. Mam zamówione 4 sztuki... mniami :) jeden pójdzie do galarety, a reszta na patelnie :) no może półtora pójdzie do galarety :)

Będzie rybka po grecku jeszcze, uszka z własnej kiszonej kapusty i grzybków zbieranych w PL... mmmm... już się nie mogę doczekać przytyć 5 kilogramów w te święta :-D
 
Siwa raczej nie cholestaza objawia się kolo 30 tc u mnie bylo w 29 tc ale zanim zdiagnozowali i podali leki to trwalo 3 tygodnie...slyszalam, ze jest bardzo duże prawdopodobieństwo, ze będzie w II ciaży, ale ja juz wiem jak zapobiegać :)wystarczy brać np silimarol albo essentiale forte... na wątrobę , żeby dobrze funkcjonowala :-)

Mou spokój mi tutaj :-DTy masz 4 dni a co ja mam powiedzieć????

moje dziecko jest zachwycone choinką szczególnie jak lapie i zryw bombki z choinki i nimi rzuca...
 
Pajkaa - hi hi. Aż 4 dni :-D a poza tym to raczej 30 dni. 4 dni do końca tego, i 26 do końca kolejnego cyklu ;-)
Chociaż powiem Ci, że podbrzusze boli dziwnie jakoś, na pewno nie jak na @. To zupełna nowość dla mnie. Dlatego mam cichą nadzieję.
Kariin mnie nakręca na testy owu, a mnie łatwo nakręcić ( Kariin Ty kusicielko!! ) i ta blada testowa trochę mnie nakręciła, bo mi testy owu nigdy nawet blade nie wychodziły tuż przed @. tak jak nie wychodzą nawet jasne na tydzień przed owu.
No zobaczymy. Nie nastawiam się, bo wolę się nie zawieść. Ale te bóle są dziwne, inne. Albo to dlatego że coś jest nie tak z całym cyklem, albo po clo. Wszystko jest możliwe. Wiem tylko, że jak dziś jest prawdopodobny 9 dzień po owu, to miałam nadzieję na totalny cień. Taki ledwo widoczny ale jednak. A tu nic.
Więc czekam ... może nie tyle spokojnie, ale czekam :tak:
 
reklama
Pajkaa - czyli mąż zadowolony chodzi :-D
Ja idę spać, jakoś nie mogę już dłużej usiedzieć. Pachwiny ciągną coraz bardziej, i mam nadzieję że nie na @. Im wcześniej się położę tym szybciej czas zleci :-)
 
Do góry