reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

no w sumie mogłabym otworzyc w cale bym sie nie pogniewala :d jak bym otwierałą liste wrzesnióweczki 2012 :D

fioletowa trafisz trafisz :d ja w tym cyklu prawie spalam z nogami na ścianie:D zeby nic nie wyleciało :D hahaha taki glupolek ze mnie


Edit
Mou wiesz ze termin mialabyś po mnie jeden dzien? ;D hahaha ale mi bije i juz wszystko sprawdzam :D


eee a mi czemu wyszło ze na 5? a nie 1 ilu dniowe masz cykle?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja roznica miedzy dziecmi bedzie jak trafilam oczywisce to 6 lat i 8 lat hehe :) ale mysle ze dziciaki sie jakos dogadaja :) moja corka to chce siostre ale braciszkiem nie pogadzi a synek tylko barata :)) tak czy siak planujemy docelowo 4 dzieci miec czyli jeszcze 2 naliscie a mniejmy nadzieje ze tylko 1 zostanie jak zobacze tescik z dwiema krechami :) 

MOU czyli ciemniejsza krecha niz ostanio mysle ze to dobry znak tepke tez ladna masz, jak nam sie uda to bedziemy miec blisko termin porodu roznica 2 dni jak spojzalam :) mi tez dzieciaki urodzily sie przed terminem z sebkiem 3 dni a z weronikiem 2 tygodnie wczesniej :) byla by urodzona na 1.06,2006 ale tyle kkobiet chcialo dostac 1000 zl od jakiejs tam firmy ze moj porod przesuneli na 2 ale i tak sie ciesze bo ma ladna date 02.06.2006 :)
 
Chociaż ja przenosiłam pierwszą ciążę 12 dni. Termin wyznaczony był na 14 stycznia, no i ten 14 stycznia pokrywał mi się idealnie i z usg i kalkulatorem ciążowym. Więc 1 września fajna data. jak bym znowu przenosiła tyle samo to by wyszło 13-stego hi hi. O to ja już wolę śliczną jedyneczkę :)
 
Mou tak to te testy :)

Siwa
to super:) nie stresuj się bedzie dobrze


ja własnie byłam
z Sebciem na 2h spacerku słoneckzo u nas świeci, ale cholernie zimno, ale Sebcio uciąl sobie drzemkę i jest ok :)
 
MOU trzymam kciuki za tescik, az zal ze nie dowiem sie tak szybko jak bym chciala bo wracam dopiero 4.01 i pewnie do lapka siade 5.01 wieczorkiem :(  
 
pisałam 2 strony albo i 3 wcześniej ale chyba nie widzialaś podopowiedz cos kobietko bo oszaleje ;p


Pajkaa
pisała ze miala cholestaze w ciazy z młodym i8 teraz pytanie ja mialam ale wczesnie wykryta i zwalczana lekami Ursopol.. jak dobrze pamietam objawialo sie to u mnie strasznym swędzeniem i jaka jest mozliwosc ze w kolejnej ciazy bedzie to samo? i pytanie czy tomoze sie objawic juz w pierwszych tygodniach? z kacprem w ciazy pokazała mi sie w 5 msc a od kilku dni mega wszystko mnie swędzi.. i sama nie wiem teraz juz... czy ja poprostu psychicznie sama sobie to wkrecam...
 
Siwa - ja mam 26 dniowe cykle. Dwa razy były odstępstwa od normy.
Pajkaa - no to właśnie sobie zakupiłam na kolejny cykl takowe.
Kariin - u mnie to zobaczysz kolejny cykl zaczęty na wykresie :) wrócisz w dzień mojej owulki ha ha ha ha
 
reklama
Siwa - według drugiego kalkulatora wyszło że 31 sierpień. Więc albo otworzę wrzesień, albo zamknę sierpień. Jedno z dwóch. ale jest jeszcze trzecia opcja - taka, że ani nie zamknę, ani nie otworzę :)
 
Do góry