reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Siwa - ojojojoj :-D to świetna wiadomość. Tylko szkoda że podsłuchałaś, inna by była wtedy reakcja... :)
Ewa - ja się nie stresuję. Już za długo się staramy na takie stresowanie, to raczej zobojętnienie takie niż stres. Uzależnienie od testowania to swoją drogą. :-)
 
reklama
Mou oj tam oj tam ja myslalam ze nie bedzie zadnych oficjalnych zareczyn :) bo nieoficjalnie zareczylismy sie sami dla siebie i nosimy zrebrne obrączki ;) nie wiedzialam ze d jest taki romantycznyyy :) cos gdzies czytalam chyba Pajkaa pisała ze miala cholestaze w ciazy z młodym i8 teraz pytanie ja mialam ale wczesnie wykryta i zwalczana lekami Ursopol.. jak dobrze pamietam objawialo sie to u mnie strasznym swędzeniem i jaka jest mozliwosc ze w kolejnej ciazy bedzie to samo? i pytanie czy tomoze sie objawic juz w pierwszych tygodniach? z kacprem w ciazy pokazała mi sie w 5 msc a od kilku dni mega wszystko mnie swędzi.. i sama nie wiem teraz juz... czy ja poprostu psychicznie sama sobie to wkrecam...
 
Siwa - no właśnie, śliczna jest, a to dobrze wróży.
Na temat cholestazy się nie wypowiem, bo ja całą ciążę przeszłam bez dolegliwości żadnych. Tyko pod koniec nogi mi puchły :)
 
Oczywiście przez te nasze wspólne nakręcania, zrobiłam sobie test owu. Mocz był nieco rozcieńczony więc nie wiem... no i znów jest blada testowa, ale wydaje mi się że jest nieco ciemniejsza niż wczoraj...
Jestem zakręcona, i nakręcona jak barani róg he he :-D:laugh2:
 
Nie nakrecac mnie ;D bo juz wystarczajaco sie sama nakrecam ej dziewczyny to kiedy dochodzi do zagnieżdzenia? bo u mnie tempka nie spadla jak narazie... wiec pewnie nici z tegooo :) ale co tam;p
 
Siwa - przypadki w których dochodzi do spadku w dniu zagnieżdżania to bardzo rzadki przypadek. Nie występuje zbyt często, nawet baaardzo nieczęsto można powiedzieć.
... i oj tam :) będziemy Cię nakręcać, bo czas wtedy fajnie mija ;-)
oooo - ja np. stałam przy zlewie, zmywałam, odwracam się a tu nagle tak mnie zaciągnęło w pachwinie, że musiałam chwilę odczekać żeby się ruszyć :)
No i niestety to piwko z lodówki zwyciężyło :-D nalałam sobie do szklaneczki z sokiem jeżynowym i chlipię po malutku :happy: bo jak się okaże (he he he buha ha ha ha ... no jasne.. echeś ) że się udało to koniec z piwkami i drineczkami.
 
ja ja od owu w tym miesiacu powiedzialam sobie ze zadnego alkoholu :) a w ogole ostatnio mam wilczy apetyt jem i niemoge sie pochamowac wpadlam w sobote po szkole do maca i zjadlam 3 cheesburgery a nastepnie frytki i duza cole no a dzisiaj od samego rana miele buzia caly czas cos i w sumie mam ochote na wiele rzeczy np śledzie mmm :D
 
reklama
Do góry