reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Dzień doberek :-D U nas ziuziu -3.6 brrr :-D
Pajkaa ja poproszę o zmianę na 3 stycznia bo mi się cykl na 32 dni zapowiada. Chociaż ja i tak coś po kościach czuję, że nawet nie zdąże zatestować ale co tam :tak: Jak Sebuś?
Roseann przykro mi że @ przyszła tulę mocno i trzymam kciuki za następny cykl :tak:
Amna jak się czujesz kochana co? Mdłości już cię męczą??
Mou jeszcze w tobie nadzieja na sierpień i pewnie zamkniemy wakacje :-D Trzymam kciukaski żeby się udało ;-)
Muszę się wam pochwalić, że już 7 dzień mojego postanowienia leci i jestem z siebie mega dumna bo nie tykam słodkości i ćwiczę ładnie i grzecznie:-D Bez słodyczy to ja jedynie podczas odciągania mleczka dla młodego wytrzymałam a tu proszę - jak chcę to potrafię :-D
 
reklama
hej laski
wczoraj nie miałam jak wejśc na neta

ewcia gratuluję serdecznie :-)

u mnie z mężem wszystko ok, przyszłam do domu, potulny był od początku, powiedziałam że jestem wściekła na niego...

jak powiedziałam że jadę z młodym do hipermarketu to się zgłosił na ochotnika, że z nami pojedzie... w centrum handlowym siedział z młodym na placu zabaw... był tak potulny że nawet nie miałam okazji się na niego porządnie wydrzeć ;-) wiedział że przeskrobał ;-)
poszłam na imprezę, wróciłam do domu po północy - spali obaj, przy zapalonym świetle... potem powiedział że zasnęli po 23... hehe znaczy młody zrobił mu jazdę, bo mały chodzi spać po 19 :-)
 
Hejka kobitki :)

No to ja pierwsza ni liście testujących ??? n nieeeee.... teraz będą mnie "baby" męczyć o testowanie he he:-D ale ja nie czuję się na ciążę, mimo że mnie mdli od czasu do czasu i czasami czuję parcie w pachwinach. Ale ja w cuda dawno przestałam wierzyć. Dziś się skusiłam, bo mam ich tyyyleee, i ciekawa byłam czy jakiś cień się pojawi, oczywiście się nie pojawił :-D ale że ja uzależniona od testów jestem, to teraz pewnie nie przestanę :rofl2::rofl2::rofl2: i nie wytrzymam do 22! będę testować codziennie! :-D:-p o tak!!!
(nie no, wstrzymam się :) ) nawet tego 22 nie będzie cienia :no: mój szósty zmysł mi o tym mówi :)


Fioletowa - ale Cię mąż zrobił. Dobre :-D Wiedział że chmury burzowe się nad nim zbierają, i przyjął odpowiednią postawę. Teraz jeszcze jakiś konkretny prezencik na gwiazdkę, i wybaczone mu będzie :)

A ja właśnie kupiłam tę hulajnogę. Powinna być najpóźniej w środę :) zamówiłam od razu ochraniacze. Kask już jest. Więc jest komplet.
 
witam sie z młodym na kolankach wiec tylko na chwilunie :)

Lolciu a prosze :)

uaktualniona lista testujących:


Mou 22 grudzień

Siwa 24 grudzień

Kariin 28 grudzień

Lolcia 3 styczeń

Pajkaa 4 styczeń

Ana 10 styczeń

Roseann 14 styczeń

Fioletowa 17 styczeń


Iza :)


nasze cieżaróweczki od listopada 2011
biggrin.gif


Amna - sierpień 2012
Karolina - sierpień 2012
Ewa - sierpień 2012






Mou to było pewne, ze nie wytrzymasz :-p

u mnie dzisiaj spadek w nocy mnie strasznie mdliło (majm taki objaw przedowulacyjny...) M chciał sie wczoraj przytulac powiedzioałam, ze nie, ze jak chcemy bobo musimy co drugi dzien :p ale był zaiwedziony :-D
 
Pajkaa - Ty niedobra Ty :) biedny mężuś :-D Nie daj się jednak zwariować... może to wczorajsze serduszkowanie byłoby skuteczne ? :-);-)

hi hi - ciekawa byłam kiedy dojdziecie do tego, że nie wytrzymam długo z kopertą pełną testów :-D

Fioletowa - hulajnoga nie przez przypadek :) ona szaleje jak widzi dzieci na hulajnogach. A tu w okolicy każde dziecko ma :) I za każdym razem krzyczy: mama - zobacz - finoga!!!! :-D

no ja lubię takie torebki, bo ja zawsze przekładam pasek przez szyję. Nie lupię takich torebek "do ręki" z kolei. Muszę mieć ręce wolne.

Pajkaa - to kiedy miałaś urodzinki??? wczoraj ???
w razie czego WSZYSTKIEGO NAJ NAJ, A PRZEDE WSZYSTKIM DZIDZIUSIA W TYM CYKLU!!!
 
Ostatnia edycja:
Ewa gratuluje z calego serca, po cichu mam nadzieje na 2 krechy bo ten jajnik tez prawy dzis mnie budzil rano... 
wymiotowanie nic piersi w normie sluz tez poza jajnikiem nie mam zadnych obiawow, ale i tak mnie to cieszy bo przy ostatnich dwoch tez nie mialam :) Testowac bede w Zakopanem u mamusi :) postaram sie wiejsc i dac wam info jak mi poszlo, juz jutro 18 godzinna podroz do polski wiec dzis mam bieganie po domu pranie i prasowanie a jutro wieczorkiem mykamy, 
MOU ja sie zastanawiam czy dzis sobie nie zrobic testu owulacynego bo moze akurat cos pokaze i tak dlugo wytrzymalam u mamy to czasu nie bede miec ani nawet myslec o tym pewnie nie bede tyle czeka mnie pracy :(..
jak mi sie siusiu wkoncu zachce to sobie zrobie. Szczerze to robilam jakies 4 dni temu i nawet bladziuch nie bylo a jak sie moze pokaze jaka kolwiek to moja nadzieja sie zwiekszy :))))
 
pajkaa fajowa torebka

ja na zakupach dla siebie jak zwykle nic, ale za to młodemu kupiłam spodnie na wyprzedaży, na następny rok, i fajowe rękawiczki śniegowe, an ten rok... o ile bedzie jeszcze snieg
 
reklama
Pajkaa gratuluje fajnego prezeciku :)

Siusiu zrobione i kreska jest na owulacyjnym slaba ale jest i jest nadzieja, moj M mocno wierzy ze to ciaza oby mial racje bo znow bede zalamana :( ale tak to bywa w miesiacu 2 tygonie czekamy a potem swirujemy i potem porazka i znow to samo, zaczynam wierzyc ze jak nie bede tak bardzo pragnac tego malenstwa to moze sie uda, bo moze sie jakos blokuje :(
 
Do góry