reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hejka, no ja mam już wybrany prezent dla niuni, i nawet niunia nie może się doczekać ... hulajnogę :-) na dużych kołach z oponami :) taki: KIDS DISNEY TOY STORY CROSSMAX ADJUSTABLE FOLDING 2 WHEEL PUSH SCOOTER BRAKE | eBay

do kompletu z rowerkiem który już ma - identyczny, tej samej firmy i w tych samych kolorach :) ale na rowerek jest jeszcze za mała, więc teraz dostanie hulajnogę.
Rowerek dostała w zeszłym roku.
I jeszcze tablicę podwójną mam w planach i przyczepianymi magnesami :-)
M mojemu obiecałam PS3 ale po świętach dopiero, bo będą dużo tańsze :) ... ale jestem sprytne hi hi
a ja poprosiłam zestaw do robienia żelowych paznokci, ale też przyjdzie dopiero po świętach... wrrr. Chciał mi opłacić kosmetyczkę, żeby mi ładne pazurki zrobiła, ale ja mu podsunęłam pomysł, że bardziej ekonomicznie będzie kupić zestaw, to sobie sama będę robiła, i przynajmniej starczy na kilka razy :)

My rzadko sobie prezenty robimy. Nie mamy żadnych koncepcji na nie. Więc bardziej skupiamy się na niuni.


Ewa - jak tam test ???????
 
reklama
witam sie :)
tylko na chwilke bo zaraz gosci mamy


Ewa 18 grudzień

Mou 22 grudzień

Siwa 24 grudzień

Kariin 28 grudzień

Lolcia 31 grudzień

Pajkaa 4 styczeń

Ana 10 styczeń

Fioletowa 17 styczeń

Iza :)

no to lista uaktualniona:)
 
Witam, :) troszke mnie nie bylo ale przeczytalam wszystko od deski do deski, moj M jest raczej z tych grzecznych, moze jego praca na wplywa na odpowiedzialnosc wsumie to w wiezieniu pracuje :), ale czasem mam ochote by cos zrobil nie odpowiedzialnego ale dupa.... nie da sie go przekonac, nie zarwie nocy jak musi pracowac ehhee..
ja tez nie moge sie doczekac testowania jak w tym miesiacu sie nie uda to wysle mojego M na badania plemnikow choc powinien miec nawet powyzej normy bo wiek 27 non stop sport, nie pali nie pije to powinno byc dobrze :) a jego tata 4 dzieciakow zmajstrowal wiec dobrze wrozy tak sobie mysle, a co do spotu to ja osbiscie sie zniego smieje bo mowi tak : ze za srody biega 2h w pracy i za to mu placa hehe a ja mu powiedzialam ze jak by mi zaplacili to ja bym nie biegala ale to juz taki moj urok. 
Co do moich obiawo to bol prawego jajnika, tepki nie mierze szyjki nie umiem monitorowac a szkoda a sluz hmm jak ciazowy, staralam sie przypomniec o moich poprzednich poczatkach ciazy i 1 to 1 miesiac starania i zaszlam a druga to bylam pewna ze nie jestem i zrobilam tylko by to wykluczyc a tam 2 kreski czyli brak obiawow mldlosci pojawialy sie zawsze po tescie pozytywnym, mysle ze to na tle hmmm informacj ale utrzymywaly sie bite 5 miesiecy. 
Czy bolacy jajnik moze byc obiawem ??? i czy ktos moze napisac jak ta szyjke badac ?? 
ale sie napisalam 
Fioletowa, bedzie dobrze nowy rok nowe mozliwosci i trzymam kciuki za dzidziusia 
MOU ja bym na twoim miejscu zrobila sobie test owu bo jak wydzie ci krecha taka jak kontrolna badz mocna to 99% na ciaze
 
Kariin - Pajce owulacyjne wychodziły w ciąży :) Na razie tylko 5 sztuk mi zostało, i szkoda mi trochę, żeby je marnować. No i za wcześnie jest stanowczo. Dziś dopiero 8 dzień po owulacji i 5 dni do spodziewanej @. Ale testów ciążowych za to mam 30 sztuk hi hi, to poszaleję sobie niedługo :-D Podejrzewam że tych 30 sztuk to mi na 4 cykle maksymalnie starczy :-D
Pajkaa - no to miłego dzionka :)

Ja zmykam na spacerek. Piękny dzień dzisiaj :) Mroźno ale słońce daje czadu :tak:
 
Może jeszcze dwa słowa odnośnie do objawów. Może to komuś pomoże.

Obalam mit o śluzie ciążowym - że musi być biały i gęsty. Ja mam od paru dni kompletny miks. Raz biały i gęsty, raz żółty i lepki, a wczoraj przez pół dnia przezroczysty i bardzo rozciągliwy.

Od 3 dni non stop boli mnie brzuch jak na @. Dziś już jest trochę lepiej. I co jakiś czas kłuje mnie prawy jajnik - ten sam odzywał się tuż po owulacji i tydzień później, kiedy na jeden dzień spadła mi temperatura (podejrzewam, że to było zagnieżdżenie).

Poza tym w ogóle nie czuję zmian w piersiach - lekko się wypełniły, ale w ogóle nie bolą. Może to wynika z tego, że ja ledwo 3 miesiące temu skończyłam karmić.

Jedyne, co jest podejrzane, to zaburzenia smaku. Prawie się wczoraj z Mężem "pokłóciłam", bo twierdził, że przesoliłam frytki, a dla mnie były zupełnie jałowe ;)

***
A teraz mam pytanie :)
Czy jest sens wbijać się na wizytę do lekarza w tym tygodniu? Chciałabym, żeby lekarz mnie obejrzał jeszcze przed świętami i powiedział, że wszystko jest ok. Tylko nie wiem, czy to nie za wcześnie. Jak myślicie?

Mocno zaciskam kciuki za Was wszystkie!!!
 
Ostatnia edycja:
Ewa gratuluje serdecznie, świetna wiadomość supeeeeeeer.
Do lekarza nie idź nie ma sensu. Ja idę dopiero w czwartek i i tak nie wiem czy nie za wcześnie.
Ciesz się ciążą na pewno wszystko jest ok;-)
 
Może jeszcze dwa słowa odnośnie do objawów. Może to komuś pomoże.

Obalam mit o śluzie ciążowym - że musi być biały i gęsty. Ja mam od paru dni kompletny miks. Raz biały i gęsty, raz żółty i lepki, a wczoraj przez pół dnia przezroczysty i bardzo rozciągliwy.

Od 3 dni non stop boli mnie brzuch jak na @. Dziś już jest trochę lepiej. I co jakiś czas kłuje mnie prawy jajnik - ten sam odzywał się tuż po owulacji i tydzień później, kiedy na jeden dzień spadła mi temperatura (podejrzewam, że to było zagnieżdżenie).

Poza tym w ogóle nie czuję zmian w piersiach - lekko się wypełniły, ale w ogóle nie bolą. Może to wynika z tego, że ja ledwo 3 miesiące temu skończyłam karmić.

Jedyne, co jest podejrzane, to zaburzenia smaku. Prawie się wczoraj z Mężem "pokłóciłam", bo twierdził, że przesoliłam frytki, a dla mnie były zupełnie jałowe ;)

***
A teraz mam pytanie :)
Czy jest sens wbijać się na wizytę do lekarza w tym tygodniu? Chciałabym, żeby lekarz mnie obejrzał jeszcze przed świętami i powiedział, że wszystko jest ok. Tylko nie wiem, czy to nie za wcześnie. Jak myślicie?

Mocno zaciskam kciuki za Was wszystkie!!!


Ło MATUCHNO!!!!!!!!!!!!!! To mój mit chcesz poskromić co do śluzu???? Oj jak ja bym chciała!!! ... ale odpuściłam sobie ten cykl już. Niestety. Chociaż dziś ból kręgosłupa zaraz po wstaniu aż mnie przeszył!

EWA - GRATULACJE Z CAŁEGO SERDUCHA !!! CUDNYCH 9 MIESIĘCY
... iiiiii :( nie opuszczaj nas tu... hlip hlip ....


 
reklama
Ewa - idź jednak do lekarza na badanie na poziom progesteronu. Ja dlatego tak podpytuję o śluz, bo ponoć rozciągliwy nie jest fajny w ciąży, i może jest niski progesteron. Lepiej dmuchać na zimne, niż później żałować. Ale to tylko na wszelki.
Tak piszę tylko, bo starając się doszukać informacji co jest nie tak u mnie - trafiłam na takową informację.

No i Pajkaa ma 10000% racji że jest za wcześnie na lekarza, ocenę ciąży, usg - duuuużo za wcześnie. Ale na poziom progesteronu bym się udała, żeby wiedzieć czy brać lutkę czy nie...
:-D:-D:-D:-D:-D Gratulacje jeszcze raz!!!!
 
Do góry