reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Ewa Mou ma racje :):) idź na poziom progesteronu :)

Mou
ale Ty masz dziwny ten wykres taki inny. Gadalam, ze szwagrem... wyslal dwie przesyłki do UK 2 tygodnie temu i ani jedna nie dotarla :/boje, sie, ze leki do Ciebie nie dojda :/
 
reklama
Nie przewiduję żadnych komplikacji ;) Ten śluz był tylko wczoraj przez chwilę. Dziś raz był żółty, poza tym nic. Do lekarza dzwonię rano i jak mi się uda dostać na ten tydzień, to pójdę - tak z czystej ciekawości. I tak za 2-3 tygodnie trzeba będzie wizytę powtórzyć.

A o tym śluzie rozciągliwym też czytałam i trafiłam na mnóstwo wypowiedzi kobiet, które miały taki śluz w ciąży i było wszystko ok:)
 
Dobry wieczór :-) Kurcze jakoś czasu mi ciągle brakuje ma któraś troszkę na zbyciu? :-D Za chwilkę postaram się wszystko nadrobić póki co doczytałam o Fioletowej - tulę mocno i witam w gronie marzących o wrześniu oby tym razem wam się udało :tak:
Ewa gratulacje! Taka wspaniała wiadomość na zakończenie dnia. Życzę ci z całego serducha spokojnych 9 miesięcy i samych miłych wspomnień z tego okresu. Uważaj na siebie i maleństwo. A do lekarza proponuję iść jeżeli cię to uspokoi. ;-)
Idę utulić synka :)
 
Dobry wieczór:)
Ewa- wieeeelkie gratulacje!!!:-) Super wieści.
A ja dziś dostałam @
A taką miałam nadzieję, że po intensywnych bardzo starankach się uda.
Chyba przez te cykle rozregulowane nie trafiliśmy. Ostatnie były 31,30 dni a teraz 27:/
Po szybkich obliczeniach stwierdzam, że owu będzie w okolicach Sylwestra gdzie P. będzie w pracy a ja u Rodziców przez parę dni, więc też nic z tego:/
Ech....
Miłego wieczorku i kciuki za pozytywne testy :-)
 
Roseann, jeśli masz cykle 30-dniowe, a dziś dostałaś @, to owulacja nie wypada ok. 5 stycznia? Przynajmniej ja tak obliczałam "na wszelki wypadek", a też mam 30-dniowe i też dziś miałam dostać @. Więc może jednak jednak ;)

Melduję, że nie mam żadnego śluzu, oprócz generalnego odczucia mokrości, więc ten wczorajszy chwilowy ciągnący to był jakiś wypadek przy pracy, więc już się nie stresuję Waszymi ostrzeżeniami o poziomie hormonów ;)
Jutro próbuję dzwonić do lekarza. Może jednak uda się pójść w tym tygodniu. Stęskniłam się za moją panią doktor ;) Poza tym przysługuje mi w tym roku darmowa cytologia i chciałabym zapytać, na kiedy się umawiać (powinnam robić planowo w połowie stycznia, ale nie pamiętam już, czy w ciąży jest jakiś odpowiedni czas na cytologię, czy można ją zrobić kiedykolwiek)...
 
Ewa, dziękuję:*
Ja miałam dopiero 4 cykle od skończenia karmienia i były 40-, 32-, 31-,30- i teraz 27- dniowe. Tak myślę, że te 27 zostanie.
Ale próbowac oczywiście będziemy:)
 
reklama
uaktualniona lista testujących:


Mou 22 grudzień

Siwa 24 grudzień

Kariin 28 grudzień

Lolcia 31 grudzień

Pajkaa 4 styczeń

Ana 10 styczeń

Roseann 14 styczeń

Fioletowa 17 styczeń


Iza :)


nasze cieżaróweczki od listopada 2011 :-)

Amna - sierpień 2012
Karolina - sierpień 2012
Ewa - sierpień 2012

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry