reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Jakie macie testy? Strumieniowe, płytkowe? Strumieniowy podobno dokładniejszy, ale korci mnie, żeby kupić płytkowy i mieć nadzieję, że się pomylił, jak wyjdzie jedna kreska ;) ;) ;) Chociaż jeśli miałaby wyjść jedna, to w niedzielę spadnie mi temp. i w ogóle nie będę testować. Rzadko kiedy przesuwa mi się termin @.

***
A to ból kręgosłupa to objaw ciąży? A między łopatkami też się kwalifikuje?;) Bo ja to zrzucam raczej na laptopa ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewa - ja mam paskowe bardzo czułe. 10mIU. Więc nie ma bata żeby się pomyliły jak zrobię sobie teścik za tydzień :)
Już widzę tą piękną jedną krechę :-D
Fioletowa... oby to nie był pęcherz hi hi ;-) no i ten kręgosłup :-) oooojjj czekamy czekamy w takim układzie :)
 
ja juz jestem jakoś tak spokojna, tak jakoś zaczęło mi to hmm trochę "wisieć" - nie umiem tego określić inaczej... już nawet mi do tego testu się nie spieszy ;-)
 
Hej kobitki... ja naprawdę się zastanawiam, czy nie wziąć luteiny od dzisiaj. Co Wy na to? Nie zaburzę sobie cyklu przez to? Czy poczekać tak dzień przed spodziewaną i jak wyjdą dwie krechy to od razu wziąć lutkę, a teraz się wstrzymać?
Ten cykl mam i tak taki dziwny nisko temperaturowy od samego początku. Przecież u mnie norma to czasami 37.4. a teraz, hmmm.
Zastanawiam się nad tą lutką, bo śluz mam kremowy czasami ciągnący jak BJ, a to mi wygląda na niedomogę ciałka żółtego.
Sama nie wiem... niech mi ktoś coś podpowie :(
 
wiesz co, ja myślę że lutka nie zaszkodzi - jedyne co, to najwyżej wydłuży ci fl... nie znam sie na tym za bardzo - ale jak jesteś w ciąży to lutka ci pomoże, a jak nie jesteś w ciąży to krzywdy ci chyba nie zrobi...
 
Fioletowa - no właśnie wiem :( ale właśnie obawiam się tego, że mi dłuuugo wydłuży cykl obecny. A szkoda mi przedłużać cykl, skoro fasolki miałoby nie być.
Dobra - poczekam jeszcze do jutra. Jeśli jutro tempka nie spadnie i jeśli zostanie taka sama na granicy 37.1 to wezmę lutkę. Starczy mi jej na jakieś 5 dni.
Kolejne dwa opakowania w drodze od Pajkii - dzięki Pajka jeszcze raz!
Ale na wszelki nie będę przeginać, żeby potem nie żałować i będę brała jedną góra dwie dziennie.
A tak w ogóle to gdzie Pajkaa znikła?
 
pajkaa teraz wchodzi na forum chyba tylko jak dziecko śpi...
a ja właśnie zaliczyłam 5 wizytę w kibelku...
na pęcherz mi to nie wygląda, bo nie mam przy tym żadnych dolegliwości, żadnych bóli, pieczenia etc....
heh ale na co to ma mi wyglądać to nie wiem... nery mnie bolały z tydzień temu, ale było minęło...
licho wie... ciąża urojona level 2 ;-)
 
Fioletowa - to ta fasolina nieźle Ci progesteronu wyłudza od ciałka żółtego hi hi... że aż tak Cię do toalety pędzi :-D
ale nie, nie nakręcam Cię, bo jeszcze Cię tak nakręcę, że level 2 to będzie mało :-D czekamy spokojnie na teścior jutro :)
chyba że zrób betkę....???
 
teraz z betką to chyba najwcześniej w poniedziałek - nie wiem czy w soboty dają wyniki, a jakbym dziś po pracy poszła to nie będę mieć tego samego dnia, a chyba bym osiwiała, gdyby się okazało, że mam w poniedziałek odbierać i cały tzw. weekend czekac
jak nie zaśpię jutro do roboty to zrobię teściora, a jak nie to poczekam na ewę...

mou - ja się sama juz wystarczająco nakręcam, bo z młodym miałam tak samo - cycki mnie nie bolały, a do kibla latałam... senność przyszła później, a mdłości to chyba dopiero koło 10 tc [nawet dokładnie nie pamiętam] ale późno było, bo nawet na wizycie u ginki mówiłam że nie mam żadnych mdłości, a na następnej już miałam...
 
Ostatnia edycja:
reklama
MOU ja w czerwcu zwichnęłam palec 4 tyg gipsu u prawej ręki jak też zawsze coś sobie zrobię i też walczę z przeziębieniem:(,jak długo bierzesz CLO ja zaczynam w kolejnym cyklu masz jakieś skutki uboczne? już nie moge sie doczekać jak go zacznę brać i też ciesze się na myśl że z CLO mogą być bliżniaki:)

Zaraz zabieram sie za klejenie uszek mama zrobiła farsz a ja kleje:-)
 
Do góry