reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Siwa - ale to Ewa chyba ma rację, bo większość dziewczyn ustawie dwa dni po spadku :)
Ale u Ciebie to bez znaczenia raczej, bo obie po spadku masz takie same, i czy zaznaczysz tu czy tu, to i tak linia podstawowa będzie w tym samym miejscu :)
 
reklama
Fioletowa, byłam kiedyś u dermatologa i dostałam maści sterydowe. Wszystko fajnie i szybko zeszło, ale po tygodniu wróciło :/ Nie chciałam się już faszerować sterydami więcej. A potem zaszłam w ciążę, przestałam mieć z tym problem, teraz znowu się pojawił. Będę coś kombinować dopiero po porodzie chyba...

Ja mam suchą skórę "tylko" w kącikach nosa, brwi i za uszami. Skóra głowy na szczęście jeszcze mi się po porodzie nie zdążyła zepsuć.
 
mi trafiło brew i na obrzeżu włosów...ale mam jakiś szampon i płyn i jak smaruję to jest ok, ale jak tylko odstawiam to zaczyna się od nowa... maskara jakaś...
 
O, fakt, na linii włosów też mi się coś sypało przed ciążą. Teraz jest o wiele lepiej. To podobno jedno z trudniejszych schorzeń dermatologicznych, ciężkie do wyleczenia, o ile w ogóle można to zaleczyć całkowicie...

Fioletowa, jak u Ciebie sytuacja? Kiedy testujesz?
 
a ja już sama nie wiem kiedy testuję... heh jeśli tempka pójdzie jeszcze do góry to zatestuję... a jeśli nei , to będę czekać na @
jutro mam 36 dc, w zeszłym cyklu następnego dnia dostałam @, owu wskazuje mi na co najmniej 35 dniowy cykl...
 
a ja mam swoich 30 testów, to będę szaleć za parę dni.
Ale czuję w kościach że nic nie wyszło :sorry2: no trudno. Świat się na tym nie kończy. Dziś mała imprezka będzie, więc się spiję i zaleczę przeziębienie procentami he he.
Fasolki nie spije bo jej tam nie ma... cycki już prawie nie dają znać o sobie. Apetyt na wszystko już mi przeszedł, czyli nici z tego. Nie będę mieć swoich bliźniaków po clo :-D
ale i tak sobie zatestuję, bo lubię. To wciągające jest. Najbardziej wciągające są owulacyjne. Muszę zakupić jakieś, bo mi tylko 5 zostało na kolejny cykl.
Jedyny porządny objaw który się ostał w całości, to ból kręgosłupa :-D
 
reklama
dziżż mój kręgosłup to mi wysiada od kilku ładnych dni...
a dziś to biegam do kibla co chwilę - odkąd jestem w pracy [7.30] to zaraz lecę 4 raz...
ale nie napalam się ....
 
Do góry