reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Słuchajcie - pozostaje mi tylko lekarz w przychodni. To nie PL gdzie bym poszła do gina na cito, i na cito zleciłby usg, zobaczymy co mi dzisiaj powie, oczywiście że powiem że może usg by się przydało, powiem że może mam coś nie ta z jajnikami, no nie wiem. Fakt jest taki, że nie jest to nic groźnego, i nie jest to pilne. Jeśli pójdę na izbę - naczekam się kilka godzin, po czym może i zrobią usg, ale nie pod kątem na którym mi zależy, tylko czy nie ma żadnych anomalii, a jedyne anomalie to hormony, które trzeba porządniej przebadać. Wypiłam kawę i mi się wymiotować chce. podbrzusze się "rozkręca" Cycki bolą coraz bardziej. @ jak nic, ale bardzo nietypowa, bo objawowa.
 
reklama
hej dziewczyny
Mou to faktycznie niezle ci sie popierniczylo ale moim zdaniem na okres za wszesnie ...a moze to wlasnie to krwawienie implantacyjne??w sumie 14dc to chyba idealnie co?
Pajkaa wlasnie tez mysle ze ten moj lekarz cos nie bardzo gada ale kurcze jak mam mu przetlumaczyc ze to ja mam racje??moze namowie go ze chce sprawdzic chociaz raz ...mi zawsze moiw ze endometrium ladne chociaz nie wiem co to znaczy "ladne" no ale jajeczka najpierw mialam 17mm to powiedzial ze mozna probowac , pozniej mialam 15mm to powiedzialm ze juz dupa a pozniej miaalam 10mm wiec juz w ogole, masakra takze zamiast na lekach lepiej t gorzej;/na razie wezme leki do konca te co mam i jak cos znow pojde na monitoring ale mam nadzieje ze wczesniej sie uda;p
lolcia dzieki za slowa otuchy a z ciuszkami ja tez mam problem texz mieszkam w malym miescie ...w sumie galerie jakies mamy ale ani h&m ani zary nie ma:|( a ja tak lubie ich ubranka...do warszawy raz na jakis czas wpadammy na shopping ale cieplych ubranek tez nie mam i jak widze ceny u mnie w miescie to az mnie cos scicka od 180 do 290 zł za zwykły kombinezon to jest dla mnie jakis hardcore tym bardziej ze musze miec min 2 ;/do teg buty czapki rekawiczki i z 800 poszlo;/ chyba zadzwonie do tesciowej zeby czegos mi w stolicy poszukala...jak juz mam placic tyle to chociaz za cos co faktycznie jest ladne a nie szarobure i nijakie;/

a wczoraj w zwiazku z tym ze moj m przyjechal na jedna noc to zrobilam tarte ze szpinakiem i kurczakiem i muffinki z malinami twarozkiem i ktuszonka....mniam:))) szkoda ze w domu nie mam piekarnika:( (teraz tydzien mieszkam u rodzicow bo polecieli do portugalii a mam 12 letniego brata do nianczenia;p)
lolcia
 
trix, ja lubię kupować w endo
oni mają świetną jakość, no ceny też nie są małe, ale moim zdaniem u nich warto
po pierwszej zimie młodego na wyprzedaży kupiłam kombinezon dla niego za 60 zika, jak zobaczyłam jakość to zamówiłam drugi taki sam ;-)
teraz niestety nie mogłam przewidzieć ile będzie miał wzrostu i nie kupiłam nic wiosną, więc trzeba będzie zabulić regularną stawkę :-(

Ubranka dla dzieci – Endo

o widzę że kombinezony dla dziewczynek mają przecenione
 
Przeglądam Endo, bardzo ładne ciuszki i praktyczne :p
Ale mnie muli, jeszcze ktoś w bloku gotuje coś śmierdzącego ... jak mówi mój M jakieś świńskie dupy :D
 
reklama
oj zapomnialam ze jest przesuniecie czasowe;p
moze sobie wypunktuj co masz powiedziec bo jak sie zestresujesz to polowe zapomnisz przynajmniej ja tak zawsze mam;/
 
Do góry