reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
a co jak to jest okres? jest krew ale z jakims sluzem bezbarwnym pomieszana... sama juz nie wiem....

pewnie to okres i sie rozkreci i jak zwykle wielka nadzieja , wielkie plany a tu z nienacka ... okres ;|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
MOU ja mierzę jedynie temperaturę ciała. Nawet teraz mierzyłam: 35 pod pachą w ustach 36,2 istna zagadka. Termometr nowy, dobry.
Ja przed tym @ (dostałam 7 - terminowo) też nie miałam objawów tych co zwykle, żadnych bóli jajników, bólu brzucha etc. Po prostu dostałam w terminie. Cera bez wulkanów - a zazwyczaj przed @ pojawiały się w najmniej oczekiwanym miejscu. Nawet nie spuchłam. Jedynie mi niedobrze - i ten stan mam już dosyć długo, od ponad tygodnia. Ciążę wykluczam, to wręcz niemożliwe żeby była @ i to w terminie a jednocześnie byłabym w ciąży. Teraz myślę, że może mam jakąś przedszkolną bakterię, nic mi z żywności nie zaszkodziło, raczej ostatnio nie mam apetytu. Mdli mnie a od wczoraj boli mnie brzuch i wsio, miewam tez zawroty głowy, to pewnie wynik przesilenia jesienno - zimowego. Tak to sobie tłumacze.

LOLCIA szkoda że mam same różowości, wysłałabym Ci jakąś :D
 
MOU cos Ci sie popierniczylo, idz do tej swojej lekarki (masz jakas zaufana o ile dobrze pamietam), niech Ci zrobi usg i dokladnie badanie i wszystko bedziesz wiedziala. Ale jak mowilam nie raz, organizm robi z nami co chce, byle tylko bardziej na zlosc...
JaMamma czasami mozna sie zle czuc przy @, niestety :( No i sliczna masz coreczke! Ja kupilam Patrykowi w H&M fajna cienka czerwona czapke z twarza Elmo:) boska jest, on i tak rzadko czapki nosi, w najwieksze polskie mrozy (w tym roku w zimie raczej nas w PL nie bedzie), wiec gruba mu niepotrzebna a te z ulicy sezamkowej bylky boskie, jeszcze niebieska byla chyba z twarza ciasteczkowego potwora;)

Pajka mam nadzieje, ze plan sie w przyszlosci uda, jeszcze wizja posiadania hodowli piesow mnie podnieca:)
No i u mnie mdlosci brak, jedynie pobolewanie brzucha, wiec nie narzekam:)
 
Ollena ja już nie mam @ miałam od 7 przez 4 dni. Nie zwalam samopoczucia na ewentualną ciąże, przecież to nie możliwe
A już w ogóle mnie dziwi że nie mam żadnych wydzielin, suchość totalna i tak było tez długo przed okresem a zawsze było wydzielinowo. A teraz lipa dupa. Suchoty nastały od dłuższego czasu. Na pewno mam menopauzę ;P
 
Ostatnia edycja:
Ollena - a w życiu mi nie zrobi USG - bo nie ma w gabinecie. Jeśli coś zrobi to pobierze krew na hormony i tyle. Na USG jeśli by mnie chciała wysłać to termin na za miesiąc by był - jak zawsze :)
Mamma - mierzy się tylko i wyłącznie rano przed wstaniem z łóżka, termometr pod ręką, nawet wstawać po termometr się nie powinno, i 3 godziny snu minimum. To że teraz zmierzyłaś o niczym nie świadczy.
 
Ollena - prywatnie do gina to musiałabym mieć jakieś luźne 300 funtów w kieszeni których nie mam...

Jutro mam wizytę o 10 rano. A dzisiaj jeszcze będę rozmawiać z lekarzem o 11.30 telefonicznie, zobaczymy co mi powie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry