reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
hej :) to i ja sobie pomarudzę;-) mogę??;-)
kiedy waszym zdaniem powinnam testować bo sama nie wiem...nie mam testów owulacyjnych. Nie wiem kiedy miałam owulację.. taki najbardziej odczuwalny dzień to był ten 18.08 brzuch jak na @, cięzkie obolałe piersi... nigdy wcześniej nie zauważyłam że mam owulację tzn nie odczuwałam.. a może nie zwróciłam uwagi nigdy...(14.08 były przytulanki)
nie wiem teraz w sumie kiedy powinnam dostać @ bo jeżeli cykl miałby być 28 dniowy to 28.08 powinnam dostać @ a jak 31 dni to 31.08
dobra czekam do 1.09 tyle czekałam to jeszcze trochę mnie nie zbawi
ale juz najchętniej bym spróbowała
 
hejka. my własnie z powrotem.... za jakąś godzinke zmierze sobie tempke bo jak teraz sprawdzilam to mam 38.1 !!! taka wysoka bo po spacerku... szkoda ze rano taka nie byla!!! :)
 
Karollaaa - ja bym wzięła średnią długość z ostatnich 3 cykli, albo długość najdłuższego :)

Jak zatestujesz teraz, to i tak będziesz się zastanawiała czy nie za wcześnie i na bank powtórzysz test....szkoda kasy :)
Cierpliwości.
 
weszłam odpocząć :-D

byłam w przedszkolu - same nowości....zmieniła się p.dyr :szok: nie wiem czemu, bo nie było z kim pogadać, był tylko ochroniarz
ale jak dla mnie to się cieszę i mam nadzieję, że ta będzie lepsza, bo z tamta byłam na pieńku :-p
jedna wychowawczyni Pysi jest w ciąży i będzie inna na zastępstwo, ale nowa, więc nic o niej nie wiem
strasznie dużo było Rodziców - tak jak ja przyszli na zwiady ;-)
większość zaniepokojona zmianą opłat, ale w sumie wyszło, że będę płaciła 23zl więcej, więc się nie czepiam
gorzej, jak ktoś ma 4 dzieci, ale wtedy zawsze są zniżki i nie wychodzi to drogo
tym razem to nie ja będę się kłócić
:laugh2:

Iza - moje dyniowe szaleństwo wczoraj odniosło sukces, a robiłam zupę, placki i ciasto....zostało mi jeszcze pół tego mojego kawałka, więc dziś robię lazanię z dynią i szpinakiem

jak któraś będzie chętna, to wrzucę przepisy
ja tak wymyślam różności, bo nie jem mięsa, a żeby namówić moich domowników na coś bezmięsnego, to trzeba się napocić

no a dziś wrzuciłam w gary maliny, borówki i jeżyny i się gotują....będą konfitury, bo na nic więcej już nie mam siły

na szczęście już od wczoraj nie mam zwrotów przy zapachach :happy: mój wielki sukces
ale jeść nie jem :-( i swojej ulubionej herbaty nawet nie bardzo mogę, bo mnie boli żołądek....herbatka imbirowa mi nie przechodzi, więc zostaje mleko :confused:

widzisz Iza, jak to z tym mlekiem dziwnie
mam nadzieję, że już niedługo nasze organizmy nie będą traktowały jak pasożytów tych małych lokatorów



sweety - trzymam kciuki za "betkę"

Kala - gratuluję II kreseczek


Mou a Ty z tą tempką szalejesz.....oby na II krechy
 
reklama
Karollaaa - teraz powiedzieć, kiedy, to jak z fusów wróżyć
ja bym poczekała z testem, bo w najlepszym wypadku wychodzi tydzień i może jakiś test Ci pokaże II kreski, ale wcale nie musi
możesz zrobić "betkę' i wtedy będzie jakiś punkt zaczepienia, a jak nie, to czekaj
za kilka dni będzie pewniejsze


moje II kreski pokazały się dopiero po 4 tyg., ale betka już była ładna

no to witamy w klubie - sweety ;-)
 
Do góry