reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Hejka kobitki!

Ollena Ja też baaaaardzo pragnę dziewczynki!!!!Stosowaliśmy się do wytycznych.Ostatnie przytulanko było dwa dni przed pozytywnym testem owu w 10 dc(więc szybko),potem już nic.Myślałam jak się uda to się uda.Jak nie to będzie kolejny cykl.Nie miałam żadnych objawów ciążowych.Termin @ miałam na 22.08.Nie dostałam(do dziś).Zrobiłam test i wyszły dwie kreski ale ta druga trochę jaśniejsza.We wtorek zrobiłam drugi i były już dwie wyrażne krechy!!!!!!!Za jakiś czas okaże się czy trafiliśmy.:-D ;-)Zyczę powodzenia!!!!!!!!!!!

IiM współczuje mdłości!mam nadzieję,że mnie nie dopadną.O ile dobrze pamiętam to w pierwszej ciąży nie miałam większych problemów.Ale to było tak dawno,że można powiedzieć,że to już "Mitologia":-D;-);-)

Rysica jak tam synuś?Okolice oczu są bardzo wrażliwe.
 
kala gratulacje!!!!!!!!
nagorsze jest to, ze ja zapomnialam swoich testow owu wziac z PL i teraz moge sobie gdybac... albo kupic tutaj, drogie:(
 
witam
Aldo pisałam :) pęcherzyk nadal jest ma 23 mm i endometrium 10 mm wiec nadal przed owu, ale nic z tego nie bedzie bo jakby owu była dzisiaj to ostatnie przytulanko było we wtorek wieczorem... ogólnie sie nie nastawiam śluz zrobił się biały typowo nie owulacyjny wiec jak owu nie było to juz raczej nie będzie wiec pewnie zrobiła mi się torbiel...:( jutro na 8 rano mam usg wiec sie dowiem co dalej...
mam już przepisaną luteinę...

MOU ja będę miała tą lutkę wiec jak dostaniesz @ czego nie życzę to Ci ją wylsę...

taka duchota dzisiaj ze szok dziecko marudne, mnie sie nic nie chce :( żyć nie umierać...
 
Ullana i Mou - no wlasnie z tym zrywaniem znajomosci trudno, a ja naprawde nie umiem w bezposrednich kontaktach byc stanowcza, strasznie siebie samej za to nie cierpie echhh!!!11 Moze wiecie jak to zmienic ;p
Mou - ja tez zrobilam testa, tez gów..o. Termomentry mam dwa, jeden pod jezyk, a drugi do ucha Aleksowy - czyli chyba tak jak Ty, tempki sie zgadzaja za soba, czasami ta z buzi jest wyzsza ale to zawsze o jedna kreske albo pol. I zawsze ta podaje.

No ja wlasnie koncze pakowanie naszej Trójcy :-)
 
Hejka kobitki!

Ollena Ja też baaaaardzo pragnę dziewczynki!!!!Stosowaliśmy się do wytycznych.Ostatnie przytulanko było dwa dni przed pozytywnym testem owu w 10 dc(więc szybko),potem już nic.Myślałam jak się uda to się uda.Jak nie to będzie kolejny cykl.Nie miałam żadnych objawów ciążowych.Termin @ miałam na 22.08.Nie dostałam(do dziś).Zrobiłam test i wyszły dwie kreski ale ta druga trochę jaśniejsza.We wtorek zrobiłam drugi i były już dwie wyrażne krechy!!!!!!!Za jakiś czas okaże się czy trafiliśmy.:-D ;-)Zyczę powodzenia!!!!!!!!!!!

Kala, ja też miałam termin @ na 22.08. Jak wszystko u mnie będzie ok to i prawie ten sam termin pewnie będziemy miały :-):-):-)
 
Hejka kobitki!

Ollena Ja też baaaaardzo pragnę dziewczynki!!!!Stosowaliśmy się do wytycznych.Ostatnie przytulanko było dwa dni przed pozytywnym testem owu w 10 dc(więc szybko),potem już nic.Myślałam jak się uda to się uda.Jak nie to będzie kolejny cykl.Nie miałam żadnych objawów ciążowych.Termin @ miałam na 22.08.Nie dostałam(do dziś).Zrobiłam test i wyszły dwie kreski ale ta druga trochę jaśniejsza.We wtorek zrobiłam drugi i były już dwie wyrażne krechy!!!!!!!Za jakiś czas okaże się czy trafiliśmy.:-D ;-)Zyczę powodzenia!!!!!!!!!!!

Kala, ja też miałam termin @ na 22.08. Jak wszystko u mnie będzie ok to i prawie ten sam termin pewnie będziemy miały :-):-):-)

Głupoty wypisuję termin @ miałam na 18/08:)
 
reklama
Do góry