reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Ja perdziele, u mnie ŚNIEG pada !!!!!!!!!!
Kaska294 - trzymam kciuki!!!!!!!
Ollena - no mój raczej nie, on się potrafi sam bawić, ale tylko jak jest chory to potrafi leżeć całe dnie :p
 
reklama
Mojego to bym musiała przywiązać aby sam z siebie sobie poleżał chociaz 20 minut !!!!!!!!!!!!!!!!!! hehe
Rysica u mnie tez pada :szok: od godziny juz w sumie i w cale nie pada mniej wręcz przeciwnie !!!!!!!!!!!! jutro kozaki do lekarza trzeba bedzie wyciągnąć jak tak będzie przez całą noc, a słyszałam ze ma być nawet -6 stopni !!!!!!!!! Piękną mamy zimę tej wiosny !!!!!!!!!!
Kaska kciuki zaciśnięte &&&
 
Kaśka No to trzymam kciuki:)

A my jutro idziemy z Majka na kontrole do lekarza na 10rano z powodu tej bladosci skory i tych czerwonych plamek na ciele.Czy wasze maluchy tez tak malo jedza?Majka je coraz mniej,czasami zje tylko pol bulki na caly dzien,nie chce jesc,martwi mnie to.Juz niewiem co jej wymyslec zeby zjadla,nie chce i koniec.No i strasznie duzo spi,w nocy 12godzin,a w dzien juz dochodzi czasami nawet do 6 godzin.Ostatnio lekarz zbagatelizowal brak apetytu Majki,zobaczymy czy teraz cos powie.
 
Mamuśka, taaak, ładną mamy zimę tej wiosny... w 100% trafne! I zapowiada się, że tak będzie całą noc sypało! Jutro jak będę na USG kostki jechać, to chyba muszę Szymka w kombinezon ubrać :p A już go schowałam uprango i zapakowanego dla... drugiego dzidziusia! ;-) i muszę jednak go wyciągnąć! :szok:
Kasiik - ja nie wiem co to jest, ale na pewno Twoja córcia zdrowa nie jest... Szymek potrafi całą butlę 300 ml kakao wypić na noc PO kolacji z dwóch dużych kanapek, a Twoja pół butli na jeden dzień???
 
Rysica Pól bulki,nie chce pic mleka,juz jej probowalam przemycac mleko w kaszce a lbo kakao,ale tez nie chce,tez sie boje ze cos nie tak.Jutro przycisne lekarza zeby moze jej jakies badania porobil.Na poczatku myslalam ze to moze od zabkow,ale to sie juz ciagnie dosyc dlugo,a apetyt coraz mniejszy:(
 
kasiik a mleko Maja pije? Bo jesli tak to moze tyle jej wystarczy. Moj tez malo je i tylko kilka rzeczy, nie chce probowac nowosci zadnych:(
MOU widzialam te testy jednak i w opakowaniu jest ich 7 za ok 20 kilka eu:/ no chyba kupie na sprobe, albo poczekam na nastepny cykl i juz w Polsce kupie jak bede.
Dziewczyny jakie sa ceny testow owu w PL???
Ale jaja z tym sniegiem.......
Rysica moj tez potrafi od zawsze sie sam bawic, ale tez lubi posiedziec czy polezec na kanapie i musze go namawiac do zabawy;) nudzi mu sie samemu w zyciu, ot co;)
 
Kasiik, a ja ślepa przeczytałam "pół butli", to pół bułki też malutko! Ewidentnie coś jest nie tak... Szymek jak jest na antybiotyku to więcej je... Koniecznie przyciśnij swoją pediatrę... A jakieś budynie? owoce? banany chyba większość dzieci lubi? kaszki? kurcze...
 
O doczytalam, ze Maja pije pol butli kaszki, ja przeczytalam, ze pol bulki. No faktycznie przycisnij lekarza, jak nie bedzie chcial dac to zrob badania na wlasna reke, prywatnie. Miejmy nadzieje, ze poprostu ma taki okres.
Rysica a jaka temp na zewnatrz byla dzis w ciagu dnia? Moj w tym roku ani razu kombinezonu nie mial... Jeansy i kurtke zimowa, przy mrozach rajtki pod jeasny.


Ooo, jednak pol bulki..
 
Owoce je najchetniej,truskawki i banany,danonka tez zje,ale nie moge jej karmic tylko tym,gotuje jej zupki,bo je lubi najbardziej,ale zje malutko-dzisiaj zjadla pol talerzyka zupki,troszeczke jajecznicy,danonka,i truskawke.To wszystko.
 
reklama
To mnie uspokoiłaś tym 18 dniem.. a jak długie masz cykle? I skąd wiedziałaś że akurat 18 dnia miałaś owulację??? Robiłaś testy?

miałam monitoring cyklu :) dlatego wiedzialam, ze owu była :) testy pokazały także II kreseczki takie same wiec u mnie mimo PCOS się sprawdziły:) cykle miałam 30-31 dniowe:)


ja waśnie piałam o Clo mou i nawet w Polsce lekarze nie sa chetni do dawania od razu przed nim trzeba wykonać wszystkie badania hormonów i innych badań bo nie zawsze problem tkwi w owulacji przecież jest milion innych przyczyn niemożności zajścia w ciąże

sorki za post pod postem

powiem Ci tak u mnie z badan hormonalnych nic nie wyszło... wszystkie miałam w normie... a monitoring pokazął brak owulacji. Miałam 3 lekarzy i wszyscy 3 przepisywali bez problemu clo... no miliona przyczyn raczej nie ma :) bo albo plemniki są nie teges, ale w to tez nie wierzę bo u nas był 1% żywych plemników, lekarze nie dawali nam szans na naturalną ciążę a 3 miesiące później byłam i jest Sebek na świecie, brak owulacji - czyli problem z hormonami, albo jest jeszcze jakaś choroba, która własnie dotyczy braku owulacji, ale nie jest związana z hormonami, podobno niekótre kobiety mają taką urodę, ze mają np 1 owulację w roku :) Widzę, ze Mousefish ma już dziecko wiec problemy z M odpadają więc mogło się cos poprzestawiać z owulacją co jest cąłkiem normalne bo im kobieta starsza tym mniej jajeczek tym mniej owulacji itd :) nie będe się wymądrzać , ale przez 2 lata ciągłych starań, chodzenia od lekarza do lekarza trochę liznęłam ten temat :) wiem,z e lekarze nie zawsze mają rację, a raczej bym powiedziała, ze 90 % lekarzy nie ma racji szczególnie jeżeli idą za tym grube pieniądze jakie się daje w klinikach i na wizytach prywatnych...
A że Mousefish pytala to odpisałam :)

Mousefish są też na owulację zioła Ojca Sroki chyba 2 albo 3 na owulację to jest taka mieszanka ziól wiem, ze u dużej ilości kobiet wywołuje owulacje, u mnie się niestety nie sprawdzilo:)

kochane Ja sama robiłam pizze wczoraj na kolacje a ze zostało jeszcze pół to jeszcze dzis kończyliśmy :p a po sosie czosnkowym zawsze mnie niemiłosiernie suszy w nocy łeeeeeeeeeeeeee
Rysica dziękuje, córa bardzo mile widziana synek oczywiscie takze :)
Pajka mnie sie juz spieszy zeby isc , załuje ze jednak nie poszłam gdzie kolwiek w tamtym tyg, Nikola miała racje :p a hormony wykoncza moje lubego chyba !!!!!:szok:
czas na małą kawkę i ptasie mleczko :p

rozumiem, rozumiem, bo jak ja zaszłam w ciąże to cały czas mi sie zdawalo, ze cos jest nie tak i usg mogłabym miec 7 dni w tygodniu :p
 
Do góry