reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Klaudusiu super, bardzo sie ciesze :))
MOU u nas w Boots testy sa pakowane po minimum 20 sztuk i kosztuja ok 30eu wiec nie tak zle. zaraz pojde dokladnie popatrzec i poczytac.
 
reklama
Klaudusia to tylko sie cieszyć ;) fajnie że sobie radzisz , i ze mały jest grzeczny :) to teraz to juz musi byc córa,a tak sie zarzekałaś ze wiecej juz nie chcesz chyba ze sie trafi np na wakacjach :p
No i świetnie ze Wiki tak sie stara i pomaga, i szczeście ze nie jest zazdrosny :) tak powinno byc ;) :)))):-):-):-)
Ciekawe jak bedzie jak u nas sie urodzi, mam nadzieje ze juz mój bedzie na miejscu pracować to bedzie na pewno lżej !!!!!!
Ale pogoda, pada strasznie, zimno jeszcze bardziej, a jeszcze nam wycieraczki ukradli ze służbowego busa;( 2 dni temu ukradli z naszego opla panel od lusterka, szlak mnie juz bierze!!!!!!!! uwzięli sie na te nasza auta , bo jakoś inne auta nie naruszane są !!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
mou szczerze to ci powiem że ja wiem że z naturą i przeznaczeniem człowiek nie wygra myślę że każdy ma zapisane w swojej księdze co mam być owszem czasem można pomóc przeznaczeniu ale i tak zawsze stanie się co ma się stać... wszystkie lata mojego życia nauczyły mnie nie planuj każda porażka związana była z zaplanowaniem czegokolwiek... zaczynając starania też sobie coś tam w głowie planowałam a teraz hmmmmmmmmmmmm teraz planuje sobie przestać planować, kontrolować myśle że czasem umiejętność poddania sie jest cenniejsza niż walka ale tu pisze o sobie!!!!!!!!!!!!!! co do ciebie to życzę ci szybkiego zafasolowania z całego serca i szczerze a to dlatego że miałam kiedyś w życiu podobnie uważałam że nic na pół gwizdka ale tak dziłając człowiek szybko sie wypala w swoich dzianiach i nie tylko piszę tu o starankach tylko o całym życiu ;-)czasem lepiej spokojne podejść do sprawy ale to jest tylko moje skromne nic nie znaczące zadnie i każdy oczywiście powinien w życiu robić według własnego uznania co nie zmienia faktu że życzę ci małej fasoleczki;-):-)!!!!!!!!!!!!!!!

Wiem wiem Nikolaa, a Ty rozumiesz dokładnie o co mi chodzi, bo sama też czekasz. A ja początkująca jestem, więc tym bardziej trochę nadgorliwa. Ale jak za pierwszym razem staraliśmy się 3 lata ( w sumie 4 ) nie liczę tego pierwszego roku po odstawieniu tabletek... ale tak, to były 4 lata łącznie, i wierz mi - ani razu u lekarza nie byliśmy, nigdy nie kontrolowałam owulacji, nie brałam żadnych dodatkowych witamin, nie mierzyłam temperatury, nie kupowałam żadnych testów. Nawet nie wiedziałam o istnieniu testów owulacyjnych!!! Ja robiłam dokładnie - - - WIELKIE NIC - - -bo właśnie mieliśmy podejście na luzie. Cieszyliśmy się życiem we dwójkę, i oboje stwierdziliśmy że jak będzie dzidzia - to będzie wtedy kiedy jej się to spodoba, i wtedy się zagnieździ... Ale po czterech latach zdecydowaliśmy się na pójście do lekarza... i co? i nie trzeba było, bo dzidzia się pojawiła :) Niespodziewanie, aczkolwiek zaplanowanie :) A teraz to zupełnie inna bajka jest. I nie zamierzam czekać kolejnych 4 lat, bo wtedy będę miała 33 na karku. a niunia będzie miała 6 lat. To dla niej przede wszystkim chcę kolejne maleństwo, bo na obczyźnie jest strasznie samotna, i aż rwie się do innych dzieci. To jest taki okres, żeby nie było zbyt wielkiej różnicy między nimi. Bardzo bym chciała tak po prostu sobie czekać na kolejne maleństwo, ale ja już czekałam w czteroletniej kolejce poprzednim razem... czy teraz też mam tyle czekać ??? Chyba nie... tym razem muszę pomóc naturze, bo najwidoczniej w moim i nie tylko moim - coś szwankuje. Ja nigdy niczego nie planowałam, nawet na wakacje pakuję się 2 godziny przed... i to co mi w rękę wpadnie. Ja nie znam słowa "planowanie" Ale teraz dopiero je poznałam, i strasznie mi się spodobało :-D:-D:-D Ja byłam spokojna za pierwszym razem, a teraz nie chcę być. Chcę testować, próbować wszystkiego!!! Chcę zafasolkować i to już hehehehe !!! Tym razem nie będę cierpliwa !!! O NIE !!! :-D:-D:-D:eek:...

Ollena - to i tak drogo !!! 30eu ??? zamów sobie, i nie łaź nigdzie. Te co ja zamówiłam są stosowane przez lekarzy w gabinetach. Paskowe są zawsze najbardziej wiarygodne. Zobacz to - właśnie znalazłam u Ciebie na e-bay http://cgi.ebay.de/50x-Ovulation-Ei...its_Schwangerschaftstests&hash=item255dc644f8
Klaudusia - to adresu nie podawaj, bo przyjadę i porwę małego he he hehe... tylko pozazdrościć... i nie tylko maleństwa, ale i systemu zmianowego męża...ojojoj Super
 
Ostatnia edycja:
No a co ???!!!! Post pod postem będzie i już!!! Bo wszystkie wymiotło ... !!! Wracać tu baby wstrętne !!! :rofl2::crazy::cool:
 
ja z synem na skakance skaczę, dlatego mnie nie ma :-p znaczy ja dwa razy podskoczę a on się chichra - więcej na raz nie jestem w stanie przez tę kostkę skoczyć - no chyba, że na samej lewej nodze :-D:-D:-D a Szymek podskakuje machając skakanką i nawet raz mu się udało przeskoczyć :p Chyba w żłobku się tego uczą, bo ja nawet nie wiedziałam, że zna słowo skakanka, a on do mnie nagle "chodź poskaczemy na skakance" :p no to ucięłam sznurek dla niego i dla siebie i dawaj ;)

a dziś się zdrzemnęłam, Szymek mnie obudził słowami "mamo, wstawaj, już się wyspałaś!" Ale grzeczny syn, dał mi prawie godzinkę pospać :p z czego chyba pół h leżał ze mną i MiniMini oglądał - widocznie tak się objadł obiadu, że się nie mógł ruszać hahaha :-D:-D:-D

zaraz się z nim jeszcze pobawie i będę go kąpać, ale będe tak po 20tej standardowo :)
 
MoU z Irlandii jestem.
Rysica moj pol dnia potrafi przesiedziec na kanapie pod kocykiem, z jasiem i wcale bajka nie musi byc wlaczona;)
Ja wlasnie upieklam szarlotke, ah tak wyglada moja dieta:( No ale zjadlam kawalek i zaraz robie kolejny dzien 6weidera i 40min na rowerku:)
A dzis Usta usta przypominam!! Szkoda, ze ostatni odcinek, nie mozemy tego przezyc z mm :(
 
hej dziewczyny w ten ponury dzien ja jutro testuje kupilam bobo-test płytkowy jutro mam 29dc a tu mokro sutki bola temp.od 4 dni kreci sie koło 37 stopni a cykl najdłuzszy ktory miałam w przeciagu 2 lat to 29 dniowy i to tylko jeden i to po laparoskopii ale w cuda nie wierze, że same nogi u gory by mogly pomoc przy staraniu przez 4 latka byłabym w ogromnym szoku no ale jutro chwila prawdy to pa pa pozdrawiam;-)
 
reklama
Ollena - hi hi :) Tak czy siak, testy Irlandiowe są w tej samej cenie, i od tej samej kobitki, do której Ci link podałam. Ja się nie uprzykrzam, i jeśli dla Ciebie 30eu za 20 testów to mało... tooo... oj, ja też bym chciała żeby to było dla mnie tak mało :-D

Co do mojej owulacji, która powinna być.... to chyba jej jednak nie było - na stówkę, bo dziś mój śluz jest tak niepłodny, że aż poezja !!!
 
Do góry