reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Mamuśka - nie stresuj się, to weekend majowy :) do środy już niedaleko, a jak Ty się wkurzasz, to fasolka też :angry: Ja Wam i tak zazdroszczę, bo jak tu jest się w ciąży, to przez cały okres trwania robi się tylko 2 razy usg... i nigdy nie widzisz lekarza. Calusieńką ciąże prowadzi położna !!!! O ginekologu zapomnij. Mnie nawet po porodzie ginekolog nie widział !!!

A mi się kończą testy. Dzisiaj ostatni, i zaraz pójdę zrobić - jak myślicie??? Nie piłam dużo płynów od ponad dwóch godzin, i jest tu u mnie 17.20
Już mi się pić chce he he, i siusiu też, więc może to wykorzystać??? Zamówiłam nowe testy, powinny być pojutrze. Więc na wszelki jakieś przytulanko na jutro zamówię hi hi skoro nie będę miała pojęcia o owulacji...
 
reklama
Kasiik My mieliśmy robić pokoik w tym roku dla małego, i chcieliśmy taką falę zrobić e na dole ocean a na górze niebo i naklejki własie kupić z rybami i z chmurami i słoneczkiem , z jakimś samolotem itd ale stwierdziliśmy ze za rok to zrobimy bo jak sie urodzi kolejne dziecko np dziewczynka to jedna strona bedzie dla dziewczynki jakaś aranżacja a po drugiej stronie aranżacja dla małego :p
Mou rób ten tescior może juz bedzie ten czas :))))))) Co do lekarza to ja jestem zła bo jednak mi zależy zeby szybko sie dostać a tu takie problemy, mogłam juz w tamtym tygodniu iść gdziekolwiek prywatnie, ale człowiek zawsze mysli po fakcie!!!!!!!!
 
No i guzik !!! Cholerka jasna !!! Kreska testowa słabiuteńka !!! Dzisiaj jest 13 dzień cyklu !!! Co bierzecie na wywołanie owulacji ???
No chyba że mogę mieć owulację później? Miałyście tak, że owulacja była później??? A nie w 14 dniu???
 
Mou ja nigdy nie robiłam testów owu wiec nie pomogę ale może bedziesz miec później tą owulacje, musisz po prostu testować codziennie i o tej samej godzinie i najlepiej po 16 !!!!!!!!!!! a jest takie coś aby wywołać owulacje ????? Bo ja nie słyszałam o takim czymś nawet, okres można ale owulacje ???????????? Chyba ze taka tępa jestem hahaha :p

haha no dobra doczytałam ze jednak można, hehe, ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mou ja nigdy nie robiłam testów owu wiec nie pomogę ale może bedziesz miec później tą owulacje, musisz po prostu testować codziennie i o tej samej godzinie i najlepiej po 16 !!!!!!!!!!! a jest takie coś aby wywołać owulacje ????? Bo ja nie słyszałam o takim czymś nawet, okres można ale owulacje ???????????? Chyba ze taka tępa jestem hahaha :p

haha no dobra doczytałam ze jednak można, hehe, ;P


He he... pewnie, że jest :) ale ja zawsze miałam owulacje, więc nigdy się nie interesowałam czymś co może ją wywołać :) ( a to że wiem, iż miałam owulacje normalne, to dlatego, że miałam usg bardzo często... i bardzo często w dniach płodnych, i zawsze jajeczko było :) A jeśli to jajeczko mi teraaz jakieś numery odstawia, to ja mu nabluzgam jak się wykluje !!! i już !!! :-D
 
witam my mieliśmy gości Wiki wybawiła sie za wszystkie czasy robiliśmy grilla co prawda w domu siedzieliśmy a grill na polku ale zawsze to coś.....
mamuśka to kiszka z tym lekarzem ja choć z maleńkiej miejscowości u nas dziś wszystko normalnie było nie mówiąc już o prywatnych bo mój tata dziś był u lekarza a mój u dentysty.....
rysica głupi lekarz a dostałaś @ bo już sie pogubiłam????
mou wcale nie jest powiedziane że nie miałaś czy też nie będziesz mieć owulacji testy owulacyjne bywają zawodne to po pierwsze po drugie póki nie bedziesz mieć potwierdzonej monitoringiem braku owulki żaden lekarz ci niczego nie przepisze ....ogólnie na wywołanie owulacji jest clostilbegyt (on powoduje jajeczkowanie) z tym że jego przepisuje się go parą które mają potwierdzone problemy z owulką bez badań żaden poważny i mądry lekarz go nie da jest to bardzo silny hormon który nie zawsze wystarcza czasem trzeba wziąść zastrzyk z Pregnylu który powoduje pęknięcie pęcherzyka ale to wszystko musisz mieć przebadane i pod kontrola gina bo inaczej można wiecej sobie szkody narobić niż pożytku ja bym na twoim miejscu nie panikowała na razie póki masz w miarę regularne @ to jest wszystko oki...
 
Nikola u mnie zawsze było i zawsze bedzie miasto popierdzielone !!!!!!!!! Ehh Jak Ja żałuje ze nie kupiliśmy mieszkania w Wawie tylko na tym zadupiu !!!!!!!! Do środy zaczekam juz i tak długo czekałam, no ale teraz to ten długi weekend wiec i lekarze mają wolne !!!!!!!!!

Uciekam spać bo dziś cieżki dzień, mój dziś ma mnie dość hahah bo raz płaczę a raz sie śmieję :szok:!!!!!!!!!!!!!!!!
Paaaaaaa........;*
 
MOU u nas podobnie, USG w ciazy jest rzadko, dr widzialam tylko w termin porodu i wtedy tez mialam usg dopochwowe, sprawdzal ile jeszcze mi zostalo;) dlatego w PL tez bylam, zeby moj sw pamieci dr zobaczyl mnie z kazdej strony:) w drugiej ciazy planuje chodzic do polskiego prywatnie:-)
dziewczyny a co powiecie na to, ze moja kolezanka zaszla w ciaze w 1dc? dokladnie w dzien ktory powinien byc bezpieczny..a jednak...ma malenkiego synka:) ja za nic w swiecie nie umiem tego wytlumaczyc;)
 
ollena no czasem sie właśnie tak zdarza organizm kobiety jest różny i lubi płatać figle zdarza się że właśnie podczas @ czasem jest owulka nieraz już takie historia słyszałam wiec pewnie są prawdą.....
mamuśka milej nocki

ja tez padam bo padnięta jestem dobranoc wszystkim.............
 
reklama
Nikola, Mamuśka, MOU - tak, wczoraj na sam wieczór dostałam @ (hehe tylko Kasiik doczytała :-p) - wczoraj był 39 dc... Jak się @ skończy to kupuję testy owu i robię codziennie aż dwóch grubych krech nie będzie!!! Ale jak same mówicie, jak jest dużo stresu to owulka się zatrzymuje, a ja ostatnio mam duuużo stresów!!! ot chociażby dziś z tym cholernym lekarzem!!!!!!!!!!! :angry:
Ja dziś wieczorkiem sobie pazurki uzupełniałam, ale ładnie mi wyszło :) Tzn równo bardzo, bo są jakie były tylko odrost zrobiłam :p
Nikola, a Ty miałaś pokazać pazurki jakie sobie teraz zrobiłaś, i przez ten negatywny test bety nie wstawiłaś :( Wstawisz, proszę? :-):-):-)
 
Do góry