reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)


klaudusiu oj jak mi sie tęskni za tobą............

mou
nie koniecznie to dopiero 12 dzień cyklu nie rób kilku testów tylko jeden o konkretnej godzinie robienie kilku nadzień nic nie daje tylko niepotrzebny stres najlepsze stężenie hormonu LH jest w godzinach wieczornych ja mam mam słabszą kontrolną przez cały cykl kiedy bym nie zrobiła dopiero w dniu owulacji miałam dużo ciemniejsza od kontrolnej.........
 
reklama
Dzięki wielkie Nikolaa - zrobię jeden po 20 i jutro po 20, bo już mi tylko trzy testy zostały... mam nadzieję, że nie będę musiała kupować nowych :)
 
gdzieś tam kiedyś wyczytałam że najlepsze godziny dla testów owulacyjnych to miedzy 16 a właśnie 20 życzę powodzonka i miłych przytulanek

my spadam gdzieś sobie pojeździć ale pogoda do duupki
 
czesc dziewczyny jestem tu rzadko za wzgledu na prace i zawsze cos jest do zrobienia tymbardziej ze maz jest co 2 tyg to wszystko jest na mojej glowie ale staram sie na bierzaco czytac co u Was slychac bo fajowo Was sie czyta ostanio pamietam ze pisalam ze lekarz kazal mi lezec nogami do gory i co zrobilam dzis jest 26 dc a moje cykle zwykle trwaja 25dni i bola mnie strasznie sutki co nigdy mi sie nie zdarzało ale sie nie nakrecam ze to ciaza testu jeszcze nie robie juz tyle razy robiłam i zawsze wychodziło to samo 1 wielka krecha takze jeszcze sobie poczekam.
dzis pogoda fatalna takze w domku sobie maz pojechał synek gra a ja odpoczywam
:-Dmiłego popołudnia życzę:-D
 
A co Wy z tą pogodą... ???? Bo u mnie lato w pełni... i troszeczkę wiaterku na szczęście :) bo jakby go nie było, to bym się zagotowała. A ja się po prostu czuję fatalnie. Koleżanka z dziećmi ma na obiad wpaść... za jakieś 5 min. a ja się tak strasznie czuję... podbrzusze mnie boli aahhh....
 
mamusia blaneczki trzymam kciuki i obiecująco to wygląda!!!!! ja polecam test jak najpóźniej czyli po dniu spodziewanej @!!!!!!!!
hehe spoko dzieki za mile slowa ;-) az czlowiek ma nadzieje ...dzis boli i kluc ciag dalszy :confused::baffled::ninja2::rolleyes2::oo:
Zrobie test 13 bo 12 mam dostac miesiaczki, maja jakos tak ...;-):sorry2:strasznie jestem ciekawa ...:-p
Witam :)
mamusia blaneczki- tak szczerze to w pierwszym cyklu, a raczej zaraz po poronieniu !!!!!!! z małym za 3 razem z tą poronioną ciązą tez za 3 razem zaszłam a teraz od razu,!!!!!!!!!!
;-) a kiedy mialas owulacje ? jakiego dnia??
Gratuluje oby bylo wszystko ok naprawde zycze Ci tego Kochana ;-);-)
 
mamusia blaneczki - owulacje mialam ok 3 tygodnie po zabiegu, tak mówię bo wtedy był stosunek
Klaudusia wiem, wiem zdaje sobie sprawę z tego !!! ale niech mówią co chcą w nosie juz to mam jak beda sie odnosic do mnie !!! buziaczki dla małego krasnalka :)

My juz po gościach, najedzeni i zmeczeni przy okazji, zahaczyliśmy w drodze powrotnej na wesołe miasteczka :) Jaśko sie troszke pokręcił na karuzeli konikowej (ze mną ) hehehe :)))))))
 
Hej dziewczynki!
A ja dziś cały dzień u rodziców spędziłam :) Mąż w domu to po co miałam sama siedzieć :p

Mamuśka - ja baaardzo mocno trzymam kciuki za Twoją wizytę jutro! Jejciu jak ja bym chciała, żeby było wszystko ok!!!
Kasiik - ja po odstawieniu anty miałam to samo - od dnia spodziewanej owulki, przez dwa tygodnie miałam objawy ciążowe, potem wszystko przeszło i w 40 dc dostałam @...

A tak w ogóle to dzisiaj jest 39 dc i @ ani widu ani słychu... Testów też nie mam, jak do jutra nie dostanę to kupię jeszcze testy, ale jestem na bank pewna, że nic nie wyjdzie...

A co do pogody - paskudna dziś była, zimno, pół dnia padało, brrrr
 
Rysica- to kupuj teścior jutro :) i czekam na wynik :)
U mnie sie juz zaczyna, mdli mnie strasznie, żle sie czuje najchetniej to bym przeleżała to wszystko !!!!!!!!!!!!!!!!! :(((((((((((((((((((
 
reklama
Mamuśka, ja nie wierzę, że jestem w ciąży... Zero objawów, testy negatywne... Tylko jestem ciekawa, co się w tym moim organizmie pierdzieli, że tak nagle mam... A u Ciebie kochana, jak takie objawy są, to jestem pewna, że fasolkę zobaczysz :D a może dwie??? Robiłaś tą wróżbę z igła??? :D:D:D

a dzisiaj będąc u rodziców piłam SAKE! :))) oryginalne, mojemu bratu kolega z Japonii przywiózł. Zarąbiste!!!!!!!!!!!! :D

Edit: Właśnie dostałam @!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D No, czyli mi się cykle na 40 dniowe przestawiły!!! SZOK!!!!!!!!!!! No to muszę się zaopatrzyć w 3 opakowania testów owulacyjnych na ten cykl!!! :) Będę robić od 10 dnia cyklu ale jak znowu ma być 40 dniowy cykl, to pewnie ok 25 dc będę miała owulkę...
 
Ostatnia edycja:
Do góry