reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Mamuśka - CUDNA TA KRECHA!!! :D Życzę Ci udanych i bezpiecznych 9 m-cy!!!
Kasiik - trzymam kciuki, żeby były dwie grube krechy! Ale ja już nieraz miałam taką właśnie jaśniutką i okazało się, że to nie to...

ja dalej nie mam @ - dziś 38 dc i ani widu ani słychu @ ani II...

ale dziś padnięta jestem!!! Tyle czasu dziś z Szymkiem na dworze byłam, że szok...
właśnie oglądam Must be the Music :)
 
reklama
Mamuśka zdrówka dla synka życzę

Kasiik o to trzymam kciuki za fasolkę, ale po Twoim wykresie chyba bardziej stawiałabym na późniejszą owulke 21 dnia a nie tą 14. Jakie miałaś poprzednie wykresiki takie same??

ja na razie przygotowuję sie do obserwacji swojego organizmu po raz kolejny no i zapoznania sie ze swoimi cyklami. Możliwe, ze jak młody skończy 1,5 roku zaczniemy się starać o drugie.
 
Kasiik, no faktycznie, coś tam widać, szczególnie po brzegach, ale ja nauczona doświadczeniem, tak jak Nikola, jak nie zobaczę wyraźnej, grubej krechy, co najmniej tak ciemnej jak kontrolna, to nie uwierzę...
Zrób jutro lub za dwa dni i zobacz jaka będzie, może późno miałaś owulkę i do tego może wolno beta rośnie i później będzie znać? :) Tego Ci życzę! :)
 
kasik no coś tam jest ......... jak nie przyjdzie @ to skocz na betke w poniedziałek........ bo ja wiesz a taką miałam na teście w tym cyklu ( co prawda po czasie) no i co betka ujemna ... choć oczywiście nie jest wykluczona u ciebie fasolka i dalej trzymam kciuki:-)....
rysica bidoczku wiem co czujesz to takie wkur@%#%$# a robiłaś dziś teścior?????
 
Ostatnia edycja:
no to rysica oby jak najszybciej przyszła @ .....
kasik to proszę zameldować sie rano

ja też spadam spać bo mój napalił w piecu i normalnie sauna i mnie rozkłada... dobranoc
 
reklama
Do góry