reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Mamusia a może tam coś sie wykluwa co ????????????? mnie tak bolał jajnik i brzuch jak na okres około tydzien przed spodziewaną @ !!!!!!OJjjjjj ja czuję ze bedzie z tego dzidzia ;)

Dzieki za mile slowa :tak:;-)
Wiesz co no wlasnie zaczely sie bole dwa dni przed owulacja :eek:czy 3 dni i az do dzis mnie pobolewaja z rana i po poludnia bardziej a w ciagu dnia cmia :sorry: ale kilka dni mnie pozadnie bolalo ...az wsumie mysle sobie w pracy.. moze cos mi sie tam stalo ?? po odstawieniu tabletek jakos hormony szaleja i brzuch napuchl napecznial? moze tak moj organizm reaguje na brak anty? ale wsumie to by odrazu zaczelo puchnac a nie po 2 tygodniach kiedy miala byc owulacja :sorry: dziwna zagadka to jest dla mnie a tak wogule to nawet czulam jak boli mnie przednia czesc macicy ...:szok::zawstydzona/y::sorry:?

zagadka bedzie rozwiazana lada dzien ...a jak mialam w poniedzialek owulacje planowana to kiedy mam testowac?? ;-) pozdrawiam wszystkie mamusie przyszle :tak:

Mamuska gratulacje zaraz nas wszystkie za ktorym cyklem sie udalo ???
 
reklama
Witam z rana
Zatestowalam i jest znowu cien drugiej kreski,ale w innym miejscu niz wczoraj,troche bardzo w prawo.A w miejscu gdzie wczoraj byl cien-dzisiaj jest tez cien ale kreska jest na skos.Chyba te testy kpia ze mnie...
i sobie tak mysle ze ja chyba tak bartdzo chce cos tam zobaczyc ze widze cien drugiej kreski....
Kurcze,niewiem dlaczego mi sie @ tak spoznia,nie powinna po Castagnusie,ani tym bardziej po Luteinie.Gdyby nie te testy negatywne,to naprawde bym myslala ze to ciaza,od kilku dni rano czuje sie strasznie zmeczona,mam czasami mdlosci,no i ten bialy sluz,jest go bardzo duzo-tak tez mialam w ciazy z Majka.Tyle ze wtedy test wyszedl w dzien spodziewanej,19dni po stosunku.I byla gruba druga kreska.Ech..,dzisiaj znowu pobolewa mnie podbrzusze jak na @.Ale tak mam od kilku tyg.a @ i tak nie przychodzi:-(
 
Ostatnia edycja:
my mieliśmy iść do kościoła a mój zapuchł od zęba biedak.....
kasik
ja polecem aptekę i inny test... powiem ci tak ja przeczytałam chyba wszystko w niecie o testach bo moje przygody z dziwnymi testami zaczęły się w grudniu ... i moja rada jest taka żeby kupić test innej firmy i go jutro z rana zrobić bo czasem miewały dziewczyny że testy je kłamały w obie strony ... jeśli zrobisz innej firmy i blada kreseczka z odpowiednim czasie to gratulacje.... w każdym razie dalej trzymam kciuki...
mamusia blaneczki trzymam kciuki i obiecująco to wygląda!!!!! ja polecam test jak najpóźniej czyli po dniu spodziewanej @!!!!!!!!
 
Dostałam wlasnie @ i ciesze sie jak glupia:-) Nareszcie.Moze wreszcie ten cykl bedzie owulacyjny.Mam nadzieje.Pozdrawiam
 
kasik to sytuacja sie rozwiązała!!!!!!!!!!! i mamy tu kolejny dowód że nas testy nie lubią ........ktoś przeklął mamusie po raz drugi i ich testy........
 
Mou nie dziękuję na razie, :p:p:p w poniedziałek potwierdzę to wydarzenie, wiec suwaczka nie wstawiam jeszcze :p
byłam sceptyczna co do tych testów ale zaryzykowałam i kupiłam, kupowałam z moją znajomą i ona owu kupiła i ciążowe, wczoraj robiła pierwszy owu w 11 dniu cyklu i od razu wyskoczyły II ciemne krechy wiec chyba sie nie mylą! Ona mialam teraz wywoływany @ wiec może dlatego tak wczesnie ma owu !!! tak czy siak pomagam jej zajść w ciążę hehe jako juz doświadczona w tych sprawach haha :)

Pisałaś ze kupiliście farby i bedziecie malować, jakie kolorki będą ????????????

Witam z rana :) Kolorki będą w beżu-złocie, czyli ostra jazda będzie. A na jednej ze ścian będzie to: Photo Wall Mural "DANDELION POETRY" 400x280 wallpaper | eBay UK
 
Witam :)
mamusia blaneczki- tak szczerze to w pierwszym cyklu, a raczej zaraz po poronieniu !!!!!!! z małym za 3 razem z tą poronioną ciązą tez za 3 razem zaszłam a teraz od razu,!!!!!!!!!!
Kasiik to przynajmniej wiadomo juz co i jak !!!!!!!!!!!!!!!!
Nikola buziak :*

Ale mieliśmy dziś noc !!!!!!!! nie dość że mały chory to jeszcze bidulek uderzył sie w nocy w wargę o łóżko, sam ten huk uderzenia od razu nas postawił na nogi a potem juz taki przeraźliwy płacz ze aż ja prawie ryczałam, krew sie lała , dobrze ze zęby całe !!!!!!!!!!! On tak sie wiercił dziś ze zabrakło ochraniacza i bach!!!!

Dziś nie gotuję obiadu , uff jak dobrze jeden dzień bez garów !!!!!!!!!!!!!!! idziemy na domy na obiad !!!!!!!!!!!!

Miłego dnia :**

Mou super ta fototapeta :) mnie sie takie bardzo podobają ale juz postanowiłam ze bedzie fiolet i kwiaty !!:)
 
Mamuska23 Biedaczek:-(My takich akcji ostatnio mielismy kilka,Majka przypadkowo wklada nozke miedzy szczebelki,potem chce sie obrocic i wykreca nozke,jej przerazliwy placz w srodku nocy nieraz nas przyprawil o dreszcze.A Majce powyskakiwaly przedwczoraj czerwone plamki dosc duze na brzuszku,klatce piersiowej i troche na buzi.No i teraz niewiemy z czego,w ten dzien dalismy jej pierwszy raz kukurydze i groszek no i uzylismy oliwki Penaten bo ta polska juz sie skonczyla.Dzisaij ma tych plamek juz mniej,ale na buzi jest ich wiecej.4maja mamy termin u lekarza,robia takim malym dzieciom testy na alergie?
A ja w tym cyklu,mam zamiar prowadzic obserwacje,temperaturka przede wszystkim,i sluz,chce sie przekonac czy mam owulacje.Zaczynam od jutra.Od dzisiaj znowu biore Castagnus-gin mi go przepisala na pol roku,wiec jeszcze 3,5miesiaca.
 
Hejka kobietki!!!!
Mousefish nieziemska tapeta!!!!!! Choruje na takie coś i w domu w sypialni na pewno coś podobnego będę miała :tak:
Kasik cieszę się że w końcu sytuacja się wyjaśniła. Trzymam kciuki za owocny cykl.
Mamusia czekam na wieści od lekarza, bo o ile dobrze doczytałam to jutro idziesz. Mam nadzieję, że będzie zdrowa ciąża i że lekarz potraktuje Cię jak powinien, bo (nie obraź się) dla lekarza taka ciąża to jest baaardzo zagrożona i nie zawsze reagują jak powinni.
Pozdrawiam Was świątecznie!:tak:
 
reklama
Fajnie, że Wam się tapetka podoba :) A ja się zaczynam martwić jednak o tą moją owulację, bo kreseczki z rana testowej prawie nie było. Teraz zrobiłam kolejny test, znowu jest ale baaardzooo blada.. a już jest 12 dzień cyklu... To normalne, żeby jeszcze nie wykazało ???
 
Do góry