reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Cześć mamuśki :*
Mały sie jednak na dobre rozchorował :((( kaszel gorączka katar !!!!!!! zresztą i mnie coś wzięło bo smarkam i kicham :( słaba jestem okropnie , kręci mi sie w głowie -koszmar , Noc przespana nawet, z przerwami ale źle nie było, spał spokojnie na szczęście !!
Uciekam na zakupy muszę mu kupić cos na ten kaszel bo mi sie juz skończył wczoraj !!! nie mam pomysłu na obiad w ogóle, kurcze juz mam dość myśleć o tych obiadach !!!!!!!
Miłego dnia kochane:-)

Rysica a TY nadal nie masz @ ????????????????
 
reklama
Mou a mnie sie podobała siostra panny młodej :) ładną miała suknie, zgrabka ładna kobietka ;)
Mój jutro przyjeżdza i jedzie dopiero w środę :) Wiec sie nacieszymy nim !!:)
Mou a TY co sie nie odzywasz??gdzie latasz???????????? Przyznaj sie bez bicia !!!!!!!!!!

A latam latam :) ... ale wczoraj miałam dzień leniwca, bo mm był w domu, i zajmował się niunią, a ja leżałam do góry brzuchem i czytałam cały prawie dzień. Dzisiaj jedziemy po farbę do salonu, i jutro zaczniemy malowanie, więc znów mnie braknie. Ja mam dzisiaj 11 dzień cyklu, a testy nie wykazują zbliżającej się owulacji... ale śluz mam płodny, więc to dziwne...


Dobra - właśnie zrobiłam kolejny he hehe he, i tym razem kreska testowa się pokazała - 3 godziny od poprzedniego testu :) Jeszcze jeden zrobię ok 16. Zobaczymy. Kreska nie jest tak ciemna jak kontrolna, ale jest - widoczna - dobrze widoczna i po raz pierwszy od 7 dni.
 
Ostatnia edycja:
Mou to dzis do dzieła w takim bądż razie :p

To już zapowiedziałam zaraz po wyjściu z toalety hi hi "Kochany, dzisiaj i pojutrze produkujemy nowe pierożki he he " :-D:-D:-D Wiem, że to jeszcze nie to, bo kreska jest jaśniejsza od kontrolnej, ale znaczy że już się zbliża, i myślę że o 16 będzie już ciemniusieńka, tak jak kontrolna... ufff.... a najbardziej się bałam, że nie będę miała owulacji... jeden mały kamyczek z serca :) A drugi teścik zrobiłam, bo sprawdzałam czy szyjka jest otwarta czy zamknięta, no i trochę się przeraziłam, bo jak bym chciała, to bym mogła sobie palca "tam" wsadzić :-D:-D:-D Stwierdziłam więc - że ooo nie!!!!! to musi być ten czas i już. Więc zmusiłam się do kilku kropelek siusiu i ledwo ledwo udało mi się papierek zanurzyć. Skoro z takiej niewielkiej ilości wykazało... to ze 100ml to chyba czarna wyjdzie :) :) :)
 
Rysica Pieknie masz na balkonie:) Mysmy w marcu zasiali i dopiero czekamy na efekty;-)Tez marze o kolorowym balkonie.

A u mnie wczoraj ostatni dzien brania Lutki,dzisiaj rano tez wzielam bo sie zapomnialam.Teraz czekam na @.Wiecie mniejwiecej do ilu dni powinna sie pojawic?Pozdrawiam:-)

O ile dobrze pamiętam to mi lekarz mówił że do 5 dni powinna przyjść ;)

Cześć mamuśki :*
Mały sie jednak na dobre rozchorował :((( kaszel gorączka katar !!!!!!! zresztą i mnie coś wzięło bo smarkam i kicham :( słaba jestem okropnie , kręci mi sie w głowie -koszmar , Noc przespana nawet, z przerwami ale źle nie było, spał spokojnie na szczęście !!
Uciekam na zakupy muszę mu kupić cos na ten kaszel bo mi sie juz skończył wczoraj !!! nie mam pomysłu na obiad w ogóle, kurcze juz mam dość myśleć o tych obiadach !!!!!!!
Miłego dnia kochane:-)

Rysica a TY nadal nie masz @ ????????????????

Zrób sobie i jemu gorące mleko z czosnkiem i miodem ;) Wieczorem przed snem. A do noska roztwór soli morskiej. Nawet nic więcej nie musicie brać a wyzdrowiejecie ;) Zobaczysz ;) I zero chemi! Tak więc fasolce nie zaszkodzi, jeżeli się potwierdzi u lekarza. I Młodemu też nie ;)

To już zapowiedziałam zaraz po wyjściu z toalety hi hi "Kochany, dzisiaj i pojutrze produkujemy nowe pierożki he he " :-D:-D:-D Wiem, że to jeszcze nie to, bo kreska jest jaśniejsza od kontrolnej, ale znaczy że już się zbliża, i myślę że o 16 będzie już ciemniusieńka, tak jak kontrolna... ufff.... a najbardziej się bałam, że nie będę miała owulacji... jeden mały kamyczek z serca :) A drugi teścik zrobiłam, bo sprawdzałam czy szyjka jest otwarta czy zamknięta, no i trochę się przeraziłam, bo jak bym chciała, to bym mogła sobie palca "tam" wsadzić :-D:-D:-D Stwierdziłam więc - że ooo nie!!!!! to musi być ten czas i już. Więc zmusiłam się do kilku kropelek siusiu i ledwo ledwo udało mi się papierek zanurzyć. Skoro z takiej niewielkiej ilości wykazało... to ze 100ml to chyba czarna wyjdzie :) :) :)

Nooo, to do dzieła! ;)
 
No właśnie Mamuśka a co z tym kolejnym teścikiem ???
Rysica - super kwiatuszki :) A myślałaś o wysadzeniu pomidorków ??? albo jakichś innych hodowli? Ja mam posadzone carne i zielone pomidorki, i ogóreczki gruntowe :) Szczególnie, że ogóreczków gruntowych tu nie kupisz u mnie :) tylko te długie zielone... :( a z nich się kiszonych, ani małosolnych ogóreczków nie zrobi ... a ja je kocham :) no i może się niedługo przydadzą na zachcianki hi hi :) a pomidorki na skurcze łydek ... Myślę też o truskawkach, bo są łatwe w hodowaniu i nie zajmują dużo miejsca :)
 
czekajcie zaraz sikne i zobaczymy jaka ta kreska bedzie !!!!!!!!!


No i krecha od razu sie pojawiła i to ciemniejsza od kontrolnej :szok::-)!!!!!!!! tamte 3 poprzednie to były o wiele jaśniejsze od kontrolnej !!!!!!!!!! a podkreśle ze tamte robiłam z porannego sikacza !!!!:p

Zeby nie było ze kłamię !!!!!! To macie :p ( po lewej testowa !!! ) :-)

test.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam
to mamuska oficjalnie grautuluje ;] i adonych 9 miesiecy ;]
Ja dzis w Krakowie ;] ahhh brkaowalo mi tego teraz czekam az maz z synem wstana i jedizmey do smoka ;]


co do mnie to - szyjka zacyzna mi sie rozpulchniac- nie wiem dlaczego ? ! skoro mam miec za 6 dni @ grrrr nie nawidze sowjego organizmu cholera jasna no na wykresie tez jakies malo ciekawe rzeczy !


co do balkonywocyh fotek to nie mam ale ja posialam takie wiecie kwiatki ala polne lubie wiec niech sobie rosna ;]

czekajcie zaraz sikne i zobaczymy jaka ta kreska bedzie !!!!!!!!!


No i krecha od razu sie pojawiła i to ciemniejsza od kontrolnej :szok::-)!!!!!!!! tamte 3 poprzednie to były o wiele jaśniejsze od kontrolnej !!!!!!!!!! a podkreśle ze tamte robiłam z porannego sikacza !!!!:p

Zeby nie było ze kłamię !!!!!! To macie :p ( po lewej testowa !!! ) :-)

Zobacz załącznik 350118
jakiej firmy to tescior ?

Thank you for unshared. I wish you success.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kasiurek ja sobie kupiłam 5 testów na allegro po 1zł za kazdy !!! zrobiłam 4 i wszystkie pokazują II krechy, ta dziesiejsza juz o wiele ciemniejsza od poprzednich i wyskoczyłam od razu a dopiero potem kontrolna :p

Ja mam bardzo szyjkę rozpulchnioną , ktoś pisał ze nie tylko tak jest jak sie jest w ciąży ale także i przed okresem wiec w sumie ciężko teraz coś doradzić, musisz czekać i testować po prostu :) trzymam kciuki &&&&&&&&&&

Zazdroszczę tego Krakowa , bo kocham to miasto :) ehh :) muszę mojego wyciągnąć na weekend kiedys znów :)

Byłam z małym u lekarza, antybiotyk ma jednak !! No trudno, wazne aby szybko wyzdrowiał !!!!!!!
czekam na mojego bedzie za ok 2 godzinki wiec lece robić sałatkę do parówek :)
 
reklama
Hejka:)
U nas słoneczko swieci,wrocilysmy z malutka przed chwilka z spacerku,teraz juz spi.A ja postanowilam zrobic test,bo @ dalej nie ma....i jest druga kreska ale bardzo blada.Hmm,i co mam myslec??Powtorze test za kilka dni...
p.s. Niewiem moze mi oczy szwankuja-ale kreska jest,bladziutka,ale nie musze wysilac wzroku zeby ja zobaczyc,ale zobaczymy co pokaze test za kilka dni.
 
Ostatnia edycja:
Do góry