reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

witam sie

pajaka ja co objawów ciążowych to ja mam po bromergone ciągłe i stale przez okrągły czas wiec zaden objawa oprócz pozytywnej bety i tylko bety bo w testy też już nie wierze nie bedzie dla mnie wiarygodny do tego wiem po sobie że można sobie wmówić każdy objaw..........
no bralam kiedys bromergon i go musialam odstawic bo miałam niezłe jazdy...

Wiec tak jak mówiła pielęgniarka nie dało rady dziś, wiec nie zostaje mi nic jak poniedziałek i przychodnia a potem dopiero do niego ok 11 maja !!
przyszedł mi zestaw do akryli i jestem przerażona bo nie wiem jak sobie poradzę, będe może dziś próbować więc zobaczymy !!!!!!!!
Pusto ostatnio tutaj , pare postów na dzien w sumie !!! :((((((((((

to czekam i trzymam kciuki do 11 :)

Cześć Dziewczyny
Mamuśka - ja dalej trzymam kciuki!
Mamusia Blanusi - też trzymam kciuki!

U mnie dziś 36 (??) dc i dalej ani @ ani II - pewnie znów będę miała cykl 40 dniowy co prawdopodobnie oznacza cykle bezowulacyjne :/

Ale poza tym dziś byłam z Szymkiem 1,5 h na rehabilitacji - cały czas grzecznie bawił się na materacu :)

Aaaa i zarzekałam się jak żaba błota, że nigdy nie będę mieć kwiatów na balkonie i co? I Szymkowi tak się podobają bratki, że kupiłam 3 donice i mam mój malutki balkonik naokoło w bratkach, pelargoniach i begoniach :D Dziś wieczorem razem ze mną przesadzaliśmy do doniczek z takich małych w których są sprzedawane :) Jestem z siebie dumna, bo robiłam to po raz pierwszy w życiu :D Szymek zachwycony :p A jak nieśliśmy bratki i inne kwiatki do domu, to Szymek wołał "Zobaczcie bratki, to nasz domek już jest" :D

potem jeszcze byliśmy na długich zakupach i jestem wykończona!!!!!!!!!

no a badałaś w kierunku bezowulacyjnych?? jest to jak najbardziej prawdopodobne.

WItam :)
Nikola pusto bo wszyscy na dworze ;) My już byliśmy na dłuuugim spacerku, ale wróciliśmy na obiad i Szymek padł - znaczy leży i TV ogląda, zmęczył się i nie ma siły ręki podnieść ;) więc ja też odpoczywam ;)
Już mi się opalił :D Od kiulku dni chodzimy na krótki rękaw i krótkie spodenki :) Boskooo jest na dworze :)

a ja się mogę balkonem pochwalić? :D
Zobacz załącznik 349876 Zobacz załącznik 349877 Zobacz załącznik 349878 Zobacz załącznik 349880 Zobacz załącznik 349881 Zobacz załącznik 349883 Zobacz załącznik 349884
Pierwszy raz w życiu kupowałam, wybierałam, i sadziłam balkonowe kwiatki :D
Pelargonie - bo mi się z dzieciństwem kojarzą :)
Bratki - bo Szymek ma na nie fazę :D
Begonie - bo Ryś kupił :)

sliczne

co do cykli bezowulacyjnych to ja miałam cykle bezowulacyjne potwierdzone monitoringiem i trwaly 60-70 dni bez wywoływania.... więc to zależy od organizmu kobiety. Bezowulacyjne mogą być takie, gdzie nie rosną pęcherzyki bądź takie, gdzie pęcherzyk rośnie, nie pęka i moze się robić torbiel, bądź moze się wchłaniać i to głównie od tego zależy długość cyklu bezowulacyjnego, bądź mozna wywoływać. J a miałam potem @ wywoływaną, cykle nadal były bezowulacyjne, ale juz 30-31 dniowe.Także Rysica ja bym skonsultowała to z lekarzem, bo albo masz późno owulkę albo to cykle bezowulacyjne. Każdy organizm kobiety jest inny wiec , zeby wiedzieć musisz sprawdzić monitoringiem:)
Ewentualnie jeżeli prowadzisz obserwację to możesz wnioskować po wykresie, ze jeżeli temp będzie bez skoku, wykres będzie tzw. jednostajny wtedy można na 80% mówić o braku owulacji.
 
reklama
pajka to widzę że miałaś podobni jak ja długie cykle bez owulki mierzenie temp. bo potem wywoływane już normalniej długości ale bez owulki też potwierdzone przez mierzenie jeden maiłam 25 dni w nim miałam monitoring i nie było owulki dopiero poprzednim cyklu miałam owulkę bo po pierwsze czułam po drugie był skok po trzecie testy owulacyjne wyszły ...... ja bromergonu nie odstawiam póki co wytrzymam na razie może jakoś dam radę .....

mamuśka no to nieźle was załatwił ten gość
 
Nikola On zawsze tak robi problemy :( ale księgowy mówi aby isc do lekarza i wziąść ksero tego zwolnienia i wtedy złożyć wniosek do Zusu wiec może sie uda jak ten palant nie znajdzie tego zwolnienia !!!!!!!!!!!!!!!!! NO ale jak można zgubić taki dokument i nawet nie dać tego księgowemu !!!!!!!!! szlak mnie bierze bo ok 500zł pójdzie sobie w dal co by sie przydało !!!!!!!!!!!!
Ide robić kolację i małego trzeba o 20 juz przytłamsić do spania, choć dziś to o 20 juz bedzie spać taki zmęczony !!!!!!!!!!!!!!!
Zachciało mi sie zrobić na jutro sałatke(ogórek kiszony, pomidory, jajka, cebula i majonez) do parówek , chętnie dziś bym wszamała ale muszę sie bułką zadowolić !!!! Tą sałatkę zawsze robie na grila albo na ognisko :) super do kiełbaski albo boczusia !!!!!!! oj chyba bedzie gril bo mam zachcianki niesamowite !!!!!!!!!
 
pajka to widzę że miałaś podobni jak ja długie cykle bez owulki mierzenie temp. bo potem wywoływane już normalniej długości ale bez owulki też potwierdzone przez mierzenie jeden maiłam 25 dni w nim miałam monitoring i nie było owulki dopiero poprzednim cyklu miałam owulkę bo po pierwsze czułam po drugie był skok po trzecie testy owulacyjne wyszły ...... ja bromergonu nie odstawiam póki co wytrzymam na razie może jakoś dam radę .....

mamuśka no to nieźle was załatwił ten gość

Nikolaa
dokładnie:) dlatego tez jestem specjalistką od wyszukiwania sie objawów ciazowych a jak zaszłam w ciaze to nie miałam w ogóle objawów:) Teraz zaczynam od nowa pomiary temp bo lubie wiedziec co sie u mnie dzieje. Pierwszy cykl i owulka była bo czuyłam ją, testy byly na takno i cykl był 30 dniowy :) teraz zobaczymy jaki będzie drugi, ale na razie sie nie staramy - czekamy:)
 
Rysica Pieknie masz na balkonie:) Mysmy w marcu zasiali i dopiero czekamy na efekty;-)Tez marze o kolorowym balkonie.

A u mnie wczoraj ostatni dzien brania Lutki,dzisiaj rano tez wzielam bo sie zapomnialam.Teraz czekam na @.Wiecie mniejwiecej do ilu dni powinna sie pojawic?Pozdrawiam:-)
 
hej hej ja wrocilam juz do domciu z pracki biore sie za sprzatanie :D
a jestem taaaka glodna jak wilk:D musze zjesc moja pomidorowke :D i czas na sprzatanie ...

U nas dzis wolne bo jest slub ksiazecy i wszedzie baluja wszyscy :) nawet na dzielnicach ludzie sie zbieraja i swietuja :D organizujac sobie grilla i przerozne atrakcje :D


Dzis bol mojego brzucha jest mniejszy...tylko z rana najbardziej mnie rwie i ciagnie jakis czas po obudzeniu ...noi jajniki pokluwaja od czasu do czasu..ale raz rano mnie tak zabolal ze az sie zgeilam w pol :O lewy jajnik ...nie wiem co to bylo? teraz czuje prawy jak sie odzywa i cos mnie tam cmi.

Dziwne to wszystko ...?!


Hello z wieczora :) Blaneczkowa mamusiu - a mi się podobała bardziej mama panny młodej - i sukienka mamy też mi się bardziej podobała he he. Mój ma wolne aż do poniedziałku :)
 
Mou a mnie sie podobała siostra panny młodej :) ładną miała suknie, zgrabka ładna kobietka ;)
Mój jutro przyjeżdza i jedzie dopiero w środę :) Wiec sie nacieszymy nim !!:)
Mou a TY co sie nie odzywasz??gdzie latasz???????????? Przyznaj sie bez bicia !!!!!!!!!!
 
kasik ja dostaje zazwyczaj w ciągu 3 dni ale jak chcesz przyspieszyć to gorąca kompiel w wannie i lampka wina na mnie podziałało po lutce natychmiastowo

ja widziałam tylko suknie panny młodej i mnie wcale sie nie podobała wyglądała strasznie staro w niej
 
Rysica Pieknie masz na balkonie:) Mysmy w marcu zasiali i dopiero czekamy na efekty;-)Tez marze o kolorowym balkonie.

A u mnie wczoraj ostatni dzien brania Lutki,dzisiaj rano tez wzielam bo sie zapomnialam.Teraz czekam na @.Wiecie mniejwiecej do ilu dni powinna sie pojawic?Pozdrawiam:-)

róznie to bywa ja dostawalam 3-4 dni po odstawieniu lutki:)

pani mloda mi sie w ogóle nie podobała zamiast na 29 wyglądała na 35 masakra. siostra pani młodej miala fajną sukienkę, ale zbyt opiętą i cellulit jej było widac :) no i wydaje mi sie, ze nie powinna byc na bialo jak pani mloda.
 
reklama
Do góry