reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

ja wróciłam wstawiłam na pomidorówkę bo dziś dostałam zamówienie pomidorówkę na drugie to może rybkę muszę zrobić wedle życzeń ....wieki siedzi i maluje sobie a ja dziś sie fatalnie czuje normalnie spać mi sie chce za bardzo poszaleliśmy
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif

kasiurek to weekend krakowsko ci sie zapowiada ja nie mam jeszcze żadnych planów dziś bede dzwonić do koleżanki bo jesteśmy wstępnie umówione tylko ciekawa jestem jak się pogoda zapowiada ....


a co tu tak pusto????????????????????????????????????????????????
 
reklama
HEJ :****
Ja dziś porobiłam w domu, poprałam pościel, małego stertę ubrań, połaziłam do południa po dworku, mój dziś nie wraca do domu ;(((( buuuuuuu... dopiero jutro bedzie po południu ;((( Dzwoniłam do przychodni to kuźwa dzis gabinet zamknięty i nie mogłam sie zapisać ale spoko w poniedziałek o 9 zadzwonie i mnie przyjmie bo u niej zawsze mało ludzi wiec tak czy owak pójdę ;) Nie mogę sie juz doczekać kiedy zobacze maleństwo ( o ile ono w ogóle jest tam)
Gdzie Wy sie podziewacie ??????????????????? cichutko strasznie ;((((
 
WItam :)
Nikola pusto bo wszyscy na dworze ;) My już byliśmy na dłuuugim spacerku, ale wróciliśmy na obiad i Szymek padł - znaczy leży i TV ogląda, zmęczył się i nie ma siły ręki podnieść ;) więc ja też odpoczywam ;)
Już mi się opalił :D Od kiulku dni chodzimy na krótki rękaw i krótkie spodenki :) Boskooo jest na dworze :)

a ja się mogę balkonem pochwalić? :D
DSC05651.jpg DSC05657.jpg DSC05661.jpg DSC05667.jpg DSC05679.JPG DSC05599.jpg DSC05600.jpg
Pierwszy raz w życiu kupowałam, wybierałam, i sadziłam balkonowe kwiatki :D
Pelargonie - bo mi się z dzieciństwem kojarzą :)
Bratki - bo Szymek ma na nie fazę :D
Begonie - bo Ryś kupił :)
 
Rysica hej ;*
Ale piekny i kolorowy masz teraz balkon, cud miód i malinki ;:blink: :-D sama chciałam kupić kwiatki ale wiszące po bokach balkonu ;) tez ładnie to wygląda, moja sąsiadka ma kwiatki co rok i mnie szlak bierze bo wszystko co spadnie to ląduje na moim balkonie, i potem mam straszne plamy czerwone :(:)wściekła/y::wściekła/y:Ja nie moge nikomu zrobić na złość bo mieszkam na parterze hehe a szkoda :-p
 
hej Mamuśka :* Dziękuję :D
U mnie na dole w ogóle nie dbają o balkon - nawet płytek nie mają tylko goły beton, i bałagan na balkonie, więc mi ich nie szkoda :p
Balkonik mam mały, ale Szymkowi radość chciałam zrobić :D I mi się udało, bo uwielbia je oglądać teraz :)
Chociaż też myślę, czy ich nie zawiesić za balkonem, ale na poziomie podłogi, bo chcę, żeby Szymek mógł je oglądać i macać ;) i podlewać ze mną. A na górze to za wysoko...
Może je zawieszę na zewnątrz na dole, nie wiem. Póki co chciałam je mieć ;)
 
niech bedzie tak by Szymkowi było wygodnie sie nimi opiekować i patrzec :))))))))))) niech ma radochę ;)
Moj mały cos nie wyraźny dziś, bedzie chory na bank :( kaszle juz , łazi marudzi sam nie wie co ma ze sobą zrobić ;((((
 
hej hej ja wrocilam juz do domciu z pracki biore sie za sprzatanie :D
a jestem taaaka glodna jak wilk:D musze zjesc moja pomidorowke :D i czas na sprzatanie ...

U nas dzis wolne bo jest slub ksiazecy i wszedzie baluja wszyscy :) nawet na dzielnicach ludzie sie zbieraja i swietuja :D organizujac sobie grilla i przerozne atrakcje :D


Dzis bol mojego brzucha jest mniejszy...tylko z rana najbardziej mnie rwie i ciagnie jakis czas po obudzeniu ...noi jajniki pokluwaja od czasu do czasu..ale raz rano mnie tak zabolal ze az sie zgeilam w pol :O lewy jajnik ...nie wiem co to bylo? teraz czuje prawy jak sie odzywa i cos mnie tam cmi.

Dziwne to wszystko ...?!
 
Mamusia a może tam coś sie wykluwa co ????????????? mnie tak bolał jajnik i brzuch jak na okres około tydzien przed spodziewaną @ !!!!!!OJjjjjj ja czuję ze bedzie z tego dzidzia ;)
 
rysica dziwi mnie że nikogo nie ma no bo u mnie znów nie ma takiej ślicznej pogody niby słońce ale wiatr wieje a niedawno przeszła burza i w ogóle do d... balkonik boski kwiatuszki super!!!!!!!!!!!!!ja czekam na wypłatę i też będę kupować kwiatki na balkon ja chce wiszące jakieś......
mamuśka hejka!!!!!!!!!
mamusia blaneczki no trzymam kciuki aby sie udało!!!!!!!
 
reklama
Nikola u mnie tez burza i deszcz przeszła,!!!!!!!!
Ale sie wkurzyłam cholera, mój był na zasiłku opiekunczym jak porobiłam 2,5 tygodnia i szef nie poinformował nas ze trzeba jeszcze do zusu złożyć wniosek aby kase wypłacili, przypomniał sobie przed wczoraj, my całkiem nie wiedzielismy ze tak sie robi i teraz problem, bo szef zgubił to zwolnienie i nawet nie dał go księgowemu , i co teraz ????? jestem taka zła ze szok, tyle kasy nam przepadnie przez tego huja jednego !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry