reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Mamusia ja tez mam baaaaaaaardzo rozpulchnione tam wszystko :szok: kurcze teraz to juz zgupiałam !!
Oby test był pozytywny, i małpa nie przylazła juz do Ciebie !!!!!!!!!
Czuje jak pracuja mi jajniki :confused: serio
Podchodze do tego narazie na loozie:confused::baffled::sorry2:wiem dziwne ale to dopiero 1 cykl, bo wsumie chcemy bardzo ale jesli nie to poczekamy:tak:wakacje przed nami do pl :tak: moze jeszcze jakas konsultacja z lekarzem w pl :confused:albo juz trafie tam z brzuszkiem na usg:-D:tak: zobaczymy jak to bedzie ..no ja czuje ze mam tam opuchniete lekko rozpulchnione podobne mialam Blanka bole brzuszka tylko ze wtedy myslalam ze to miesiaczka a teraz czuje prace jajnikow .. M mowi ze jestem juz w ciazy bo wszystko w srodku podczas sexu jest inne jak z Blanka :baffled::sorry2: ...hmmm mysle sobie zwariowal mysli ze to tak latwo przyjdzie ale z Blanusia sie nie mylil :sorry2::confused::dry::no::-D:-D:-D:-D
 
reklama
Mamusia to może jest juz coś na rzeczy :)))))))) hehe!!!!!!:) trzymam kciuki &&&&&&& i śle pozytywnie ciążowe fluidki ~~~~~~~~~~ !!!
 
witam troche poczytyalam w sumie nie wiem co pisac ogolnie mam wolne pracy wiec siedze z mlodym, wiem ze w tym cyklu tez do duszy tempka zas rosne by spsc buuu pozatym owulki nie mialam zdaje sie wiec licho ... ciesze sie ze u mamuski to jednak ciaza ;] no i czekam nakoljne II krechy
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny
Mamuśka - ja dalej trzymam kciuki!
Mamusia Blanusi - też trzymam kciuki!

U mnie dziś 36 (??) dc i dalej ani @ ani II - pewnie znów będę miała cykl 40 dniowy co prawdopodobnie oznacza cykle bezowulacyjne :/

Ale poza tym dziś byłam z Szymkiem 1,5 h na rehabilitacji - cały czas grzecznie bawił się na materacu :)

Aaaa i zarzekałam się jak żaba błota, że nigdy nie będę mieć kwiatów na balkonie i co? I Szymkowi tak się podobają bratki, że kupiłam 3 donice i mam mój malutki balkonik naokoło w bratkach, pelargoniach i begoniach :D Dziś wieczorem razem ze mną przesadzaliśmy do doniczek z takich małych w których są sprzedawane :) Jestem z siebie dumna, bo robiłam to po raz pierwszy w życiu :D Szymek zachwycony :p A jak nieśliśmy bratki i inne kwiatki do domu, to Szymek wołał "Zobaczcie bratki, to nasz domek już jest" :D

potem jeszcze byliśmy na długich zakupach i jestem wykończona!!!!!!!!!
 
Rysica juz czesto to czytalam ze duzo dziewczyn twierdzi ze jak dlugi cykl to musi byc bezowulacyjny,ale cykle bezowulacyjne sa zazwyczaj krotkie-tak mi mowila gin i tak tez wszedzie pisze,nie slyszalam zeby cykle bezowulacyjne byly dlugie.Tutaj wklejam link,gdzie tez to wyczytalam.Jak macie ochote to poczytajcie;-)
Linemed - Cykle bezowulacyjne, Zdrowie, Poradnik zdrowia
I niewiem,moze sie myle-ale tak jak pisze moja gin tez mi tak tlumaczyla...
 
Kasiik - to albo coś pokręciłam, albo tak Nikola kieeedyś tam mówiła. Ale mogłam coś pokręcić...
No i ja zawsze miałam 30 dniowe cykle, więc skąd nagle 40 dniowe?
grrr
 
ja prawie cały dzień na polku!!! krótkimi przerwami...
rysica
długie to nie zanczy zawsze bez owulacyjne jak dostajesz sama z siebie @ to znaczy że pewnie owulka była tylko znacznie przesunięta i zapewne była gdzieś koło 20 dnia cyklu... ja nie miałam owulacji ale mój cykl to był 81 dni w końcu wywołany lutką nie znaczy że u ciebie tak samo i kasik po części ma racje cześciej przy bez owulacyjnych jest krótki cykl ale nie zawsze z tym że jak nie ma owulki a jest długi cykl to trwa i trwa w nieskończoność najczęściej jest to wielokrotność długości cyklu czyli zamiast 30 dniowe masz np.60 dniowy lub wiecej... ja bym robiłą testy owulacyjne na twoim miejscu od 14 do nawet 22 dnia cyklu i mierzyła tempkę w tym cyklu co bedzie....



wczoraj sobie czytałam tak i czytałam właśnie o niepłodności wtórnej
tu coś dla dłużej starających sie po
raz drugi choć w tej chwili wiel nowych dziewczyn to może kogoś zainteresuje
http://www.nieplodnosc.pl/artyku-y-i-wywiady/niep-odno-wt-rna-aspekt-psychologiczny


http://www.rodzinko.pl/niep-odno-ae/7530-niep-odno-ae-wtorna.html



ja spadam do mojego bo już po wiec dziś mamy oboje dużą ochotę szkoda że nie mam owulki dziś bo bedzie gorąco:-)
do jutra miłego wieczoru
 
Ostatnia edycja:
Nikola Bardzo ciekawy artykul.Ja tez myslalam ze jak udalo mi sie zajsc w 1 ciaze,w koncu,w druga tez mi sie uda i to moze szybciej tym razem.Wiecie,dla mnie zajscie w ciaze bylo cudem,bo mialam stwierdzona macice dwurozna,do tego hiperprolaktynemia.Lekarze mowili ze bede miala bardzo ciezko z zajsciem w ciaze,z donoszeniem.Tak sie wtedy zalamalam:( do tego te poronienie-po ktorym gin powiedziala ze moge jeszcze z 10 razy poronic zanim donosze ciaze z taka macicą.Staralismy sie-ale nic nie wychodzilo przez te kilka lat:-( Pamietam ze nawet napisalam do Dominikanek (kolezanka mi poradzila) dostalam pasek Dominika i modlitewnik.Udalo mi sie po 4 miesiacach,w 2 cyklu brania Castagnusa,w miesiacu k ktorym stosunek byl tylko 2 razy w 1 weekend.W miesiacu w ktorym tak naprawde sobie odpuscilam,bo bylo za malo przytulanek.No i jeszcze jedna niespodzianka mnie czekala-mialam robione usg-i nie bylo juz zadnej dwuroznej macicy-tylko mialam normalna-do dzis mam to stare usg gdzie macica dwurozna jest bardzo widoczna,i 2 zdjecie gdzie macica wyglada normalnie z fasolka w srodku:tak: Wiec co chcialam przeslac tym,ze cuda sie zdarzaja-i nawet w najwiekszych chwilach zwatpienia nie mozna sie poddawac:-) Ja staram sie teraz inaczej podchodzic do tego niz kiedys,wierze ze kazdy kolejny cykl moze byc lepszy.Kiedys zalamywalam sie z kazdym negatywnym testem,teraz mam nadzieje ze tak juz nie bedzie-w koncu jednego bąbla juz mam i ona jest dowodem na to ze cuda sie zdarzaja:-) Pozdrawiam
 
kasik to super że tak pochodzisz!!!!!! ja sobie tez mówiłam że nie potrzebuje tak od razu ale ogólnie całe starania zaczynają mnie przygnębiać może dlatego że zaczęły się problemy z hormonami których wcześniej nie miałam i tak mi się wszystko nawarstwiło nie wiem już sama ale ze mną jest do dupy.....

ja zaraz idę na spacerek ale mi sie nie chce nie ma dziś siły
 
reklama
siem witam ;] kochane staraczki wpadlam na chiwle zoabczyc o u was, widze ze jak zawsze Nikola doradza kazdemu ;]
Ja dzis po poludniu jade do rodiznki do Krakowa w Sumie to Wieliczka ...w sobote idzimey odwiedzic smoka ;] haha a co niech maly zobaczy innego smoka nie tylko mame swoja hihihi ;] co do cyklu tempka mi zas wariurie jakos to olewam czekam na @ i potem od nowa staranka buziolki
 
Do góry