reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Mousehous dzięki serdeczne : spróbuje:) na razie odstawilismy sterydy zobaczymy dzisiaj je brokula iekawe czy bedzie efekt

Nikolaa, Mamuśka rozpulchniona szyjka nie jest "objawem" ciazy w 100% bo taka sama jest tuz przed okresem. Ale mysklę Mamuśka, ze jak robilaś testa i wyszły II kreseczki to u Ciebie świadczyć moze ciąże więc trzymam kciuki :)

Kasiik ja po lutce dostawałam @ dopiero 4 dni po. Więc róznie to byla:) czasami mialam w trakcje:)

byłam na spacerku z młodym, ale sie rozwyl i trza było wracac do domu...
 
Mamuska rozumiem... ja w Twojej sytuacji poszlabym do innego dr, albo do przychodni wlasnie.
kasik co do luteiny to ja kiedys nie mialam @ przez 8 miesiecy po odstawieniu tabletek. W tym czasie bralam luteine ale nie wywolala mi @ niestety. A bralam dokladnie tak jak trzeba bylo. Drugi raz wzielam po kilku miesiacach i @ przyszla. Wiec roznie z ta luteina bywa, nie ma pewnosci ze @ wywola.
 
Zobacz załącznik 348290

Więc jednak mamy prezent na święta !!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Boje sie baaaaaaaaardzo, ale musi być dobrze !!!!!!!!
Poza tym nie nastawiam sie aż tak bardzo, bo różnie może być !!!!!!
Zrobiłam dwa na wszelki wypadek, za pare dni znów zrobię, bo jak widać ta druga kreseczka jasniejsza !!!

Rysica trzymam kciuki &&&&&&&&
Pazurki piękne !!!!!!!

No miałam nie wchodzić, ale wiedziałam, wiedziałam, wiedziałam!!! Super Mamuśka że sie udało! Mówiłam że to fasolka!!! Gratuluje z całego serca! Byłaś u lekarza? Co mówił? Wszystko OK?

Rysica, uda się następnym razem.

Klaudusia, gratuluje Karolka, i przepraszam ;)

Ogólnie mam teraz stresa przed maturą i wybuchowa jestem...... :(;/
 
pajka ja wiem że nie zawsze rozpuchnienie świadczy o ciązy moja gin mówi że to może nic nie oznaczać i kazała nie grzebolić w środku bo jak to określiła że czasem to sie tylko przez grzebanie można infekcji nabawić.......zresztą ja zresztą niczego nie rozpoznaje............ a jeszcze co do rozpulchnienia wszystko jakieś 2 cykle temu a w ciąży nie byłam a ginekolog mnie badając mówiła że jst wszystko ropulchnione jak na ciąże z tym że to nie daje żadnej gwarancji i kazała od razu bete zrobić.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kasik ja już od jakiegoś czasu biorę i u mnie raz dostaje w trakcie raz dopiero po odstawieniu wiec różnie to bywa spokojnie napewno przyjdzie choć z autopsji wiem jak taka stagnacja jest w$%$^54jąca.....
mamuśka ja naprawdę podziwiam twój spokój ja już we wtorek bym była u gnia.....ale to twoja decyzja jak już kiedyś napisałam....
 
Mamuska rozumiem... ja w Twojej sytuacji poszlabym do innego dr, albo do przychodni wlasnie.
kasik co do luteiny to ja kiedys nie mialam @ przez 8 miesiecy po odstawieniu tabletek. W tym czasie bralam luteine ale nie wywolala mi @ niestety. A bralam dokladnie tak jak trzeba bylo. Drugi raz wzielam po kilku miesiacach i @ przyszla. Wiec roznie z ta luteina bywa, nie ma pewnosci ze @ wywola.

no ja miałam cykle 60-70 dniowe i lutka unormowała mi o 30 dniowych, ale bralam 3xdziennie po tabletce podjęzykowo, do tego żułam gumę albo miałam cukierka i jakos leciało :)



No miałam nie wchodzić, ale wiedziałam, wiedziałam, wiedziałam!!! Super Mamuśka że sie udało! Mówiłam że to fasolka!!! Gratuluje z całego serca! Byłaś u lekarza? Co mówił? Wszystko OK?

Rysica, uda się następnym razem.

Klaudusia, gratuluje Karolka, i przepraszam ;)

Ogólnie mam teraz stresa przed maturą i wybuchowa jestem...... :(;/

no to kciuki zaciśniete :)

pajka ja wiem że nie zawsze rozpuchnienie świadczy o ciązy moja gin mówi że to może nic nie oznaczać i kazała nie grzebolić w środku bo jak to określiła że czasem to sie tylko przez grzebanie można infekcji nabawić.......zresztą ja zresztą niczego nie rozpoznaje............ a jeszcze co do rozpulchnienia wszystko jakieś 2 cykle temu a w ciąży nie byłam a ginekolog mnie badając mówiła że jst wszystko ropulchnione jak na ciąże z tym że to nie daje żadnej gwarancji i kazała od razu bete zrobić.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kasik ja już od jakiegoś czasu biorę i u mnie raz dostaje w trakcie raz dopiero po odstawieniu wiec różnie to bywa spokojnie napewno przyjdzie choć z autopsji wiem jak taka stagnacja jest w$%$^54jąca.....
mamuśka ja naprawdę podziwiam twój spokój ja już we wtorek bym była u gnia.....ale to twoja decyzja jak już kiedyś napisałam....

no dlatego pisze, ze to róznie bywa:) tak samo jak piszą, ze sutki bolą w ciąży jak sie jest :D u mnie bolały całe piersi :) natomiast sutki nie. To wszystko zależy od organizmu kobiety. Ja nie miałam mdłosci rannych tylko wieczorne:) Ja to w ogóle byłam jakiś wybryk :D
 
pajaka ja co objawów ciążowych to ja mam po bromergone ciągłe i stale przez okrągły czas wiec zaden objawa oprócz pozytywnej bety i tylko bety bo w testy też już nie wierze nie bedzie dla mnie wiarygodny do tego wiem po sobie że można sobie wmówić każdy objaw..........
 
Wiec tak jak mówiła pielęgniarka nie dało rady dziś, wiec nie zostaje mi nic jak poniedziałek i przychodnia a potem dopiero do niego ok 11 maja !!
przyszedł mi zestaw do akryli i jestem przerażona bo nie wiem jak sobie poradzę, będe może dziś próbować więc zobaczymy !!!!!!!!
Pusto ostatnio tutaj , pare postów na dzien w sumie !!! :((((((((((
 
czesc dziewczyny nie mialam bardzo czasu ostatnio wejsc bo duzo wolnego i troche pojezdzilismy i zwiedzilismy a teraz tylko 3 dni pracy mialo byc, no ale niestety ja bede jeszcze pracowala az do soboty bo tak duzo roboty mamy :baffled:
Widze ze tematy nadal sie kreca fajowo :tak::tak:
U mnie wczoraj owulacja byla ale od czwartku sie staralismy :tak:az do wczoraj zobaczymy co z tego wyjdzie ...odczuwam dziwny bol podbrzusza i ciagle mam sluz i rozpulchnione jest tam wszystko :confused::confused: ale nie licze na to ze za 1 razem sie udalo ...bo to by bylo zbyt piekne :-p:sorry2:ale powiem wam ze sex bez anty smakuje inaczej serio:szok::-Djuz zapomnialam co tzn :-D:-D:zawstydzona/y:

ja planuje testowac jakos okolo 11 -14maja:tak::tak:chyba ze wczesniej zawita @:nerd:

gratuluje Mamusce ;-)dobra robota :-D
 
reklama
Mamusia ja tez mam baaaaaaaardzo rozpulchnione tam wszystko :szok: kurcze teraz to juz zgupiałam !!
Oby test był pozytywny, i małpa nie przylazła juz do Ciebie !!!!!!!!!
 
Do góry