reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

ooojjj tam wiesz... :-D:-D:-D Dopiero 9 hi hi hi hi hi.... tak naprawdę powinnam zacząć robić, jutro. Ale nie chcę przegapić tego momentu, więc zaczęłam wcześniej testowanko :tak:
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko,wczoraj mialam silne mdlosci,dzisiaj dosc silne zawroty glowy,biore Luteine 6dzien.Moze to byc od tego??
Luteina dopochwowo ??? Bo jak pod język to mogą wystąpić mdłości i nawet takie stany "depresyjne " Tak czytałam ostatnio o tej luteinie !!!!!!!

Mou jasne ze lepiej wczesniej , za pare dni juz bedzie i do dzieła :)))))))))))))))))
 
kasik oj wierz mi ta pod język a z tego co pamiętam taka masz może wywołac mdłości ja na początku miałam zresztą teraz też ja biorę to robię bleeeeeeeeeeee z tym że już sama nie wiem czy od tego czy od bromergonu bo w zasadzie mnie co drugi dzień sie zdarza blleeeeeeeeeee :-D ja jak zafasoluje to mogę sie tulac z kiblem nawet i 9 miesiecy bo teraz to mam jak wieczna ciąza
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
 
Luteine podjezykowo_O mdłosciach tez czytalam,o stanach depresyjnych nie:-) Ale bralam kiedys lutke i nie mialam czegos takiego.Wezme jeszcze przez 4dni,do 3 maja,a jak @ nie przyjdzie to juz sama nie wiem:-( Dzisiaj juz 47dc.Nawet nie mozemy zaczac staranek od nowa,bo @ nie ma.Jak dlugo jeszcze.Juz nieraz mialam takie dlugie cykle-ale nigdy nie przyczynil sie do tego Castagnus,po nim zawsze mialam cykle jak w zegarku dopoki nie zaciazylam,w tamtym miesiacu zaczelam brac Castagnus jak @ spoznial mi sie kilka dni i po 5dniach przyszla.A teraz nic.
 
Nikola to Ty biedna jestes ale juz i pewnie troszkę przyzwyczajona do tego !!!!!
Ollena ide o 15 ale nie ma co liczyc ze mnie przyjmie :((((((((((((Jak nie to pójde do przychodni w poniedziałek i zapisze sie prywatnie na 11 maja
Kasiik- 10 dni sie bierze luteine i czekać az przyjdzie @
 
Ale czemu mialby Cie nie przyjac? idziesz prywatnie? u nas wszedzie prywatnie idziesz i nie ma opcji zeby nie przyjeli, siadasz i czekasz na swoja kolej, lekarz przyjmuje do ostatniej pacjentki. Kazdy.
 
Ollena tak , ale dziś jest dzien nie wizyt a jedynie samych USG, i jak dzwoniłam to Jego pielegniarka powiedziała ze w mojej sytuacji to potrzebna jest normalna wizyta aby zbadać mnie dokładnie przeprowadzić wywiad itd, a nie samo USG !!!! a pierwszy wolny termin do niego to 11 maj, wiec chyba pójde do przychodni w poniedzialek a dopiero 11 maja prywatnie do niego !!
 
reklama
No wlasnie,wszyscy pisza ze @ sie dostaje po odstawieniu Luteiny.A ja najczesciej dostawalam w trakcie brania,raz sie zdarzylo ze dostalam po odstawieniu,ale dostalam na nastepny dzien a nie musialam czekac np.2 tyg jak moja szwagierka.
 
Do góry