reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

witam i ja pustki niesamowite tutaj smutno i ponuro:(

mamuśka trzymam kciuki !!!!!!!!!!!! dawaj szybko znać co i jak!!!!!!!!!!!
agnieszka.kk jak tam po Hiszpanii????????????jak staranka mam nadzieje że zakończą się II hiszpańskimi kreseczkami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
igasia a co gdzie ty sie kochana podziewasz chyba juz wróciłaś z Polski czy sie myle????????????????
Agnieszka.2 ty co znów namiocik na polku rozbiłaś?????

kasik kasiurek buziaki


co do mycia to na szczęscie moja wiki nie miała nigdy żadnych problemów i używałam Johnson & Johnson z których byłam bardzo zadowolona ale kasik nivea tez fajne są bo czasem też kupowałam

mamuska nie widziałam twojego posta a robiłaś testa jeszcze czy nie ...w takim razie trzymam kciuki do poniedziałku.... mnie do pupy przepisywała lekarka robiony krem w aptece normalnie boski żadne sudokremy czy inne tylko ten na moją Wiki działał zawsze nie zawodny
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nikola :* nie robiłam testu, ale nie ma takiej konieczności bo mam strasznie szyjke rozpulchnioną wiec to ciąża na 100000%, jak dzwoniłam to pielęgniarka mówiła ze moge spróbować i przyjść ale ze mnie przyjmie to na 10%, jak nie to pójde w poniedzialek do przychodni,
widziałam fotki Agnieszki z Hiszpani- rozpromieniona widać ze szczęśliwa i oby był owoc tego wyjazdu :)))))))
 
Pajkaa - ja polecam Oilatum. Jak już lekarz nie wiedział jak pomóc MM, to kazał mu się myć - nie płynem do kąpieli oilatum, tylko kremem, którym się smarował po kąpieli TAK - TYM SAMYM KTÓRY SIĘ UŻYWA TO SMAROWANIA SKÓRY, DOKŁADNIE TYM SAMYM KREMEM KAZAŁ MU SIĘ MYĆ JAK MYDŁEM !!! W końcu i mydło i krem to tłuszcz - i o dziwo działało :) ale najważniejsze to tak jak Ci pisałam - koniecznie gencjana, dosłownie 2 kropelki do wody - nie więcej !!! A czasami na zmianę krochmal - tylko mąka prosto do wody. To bardzo (jedna i druga) skuteczna metoda na świąd, i łagodzenie zaczerwienień. Nie rezygnuj z tego. A to dokładnie ten krem. Nie jest tani ale starczał mojemu o wzroście 190 i wadze 100kg !!! na minimum 3 miesiące codziennego stosowania. Razem z myciem nim i smarowaniem. Więc dla malucha to starczy aż mu się alergia skończy. On jest też dla dzieci. Powiem Ci jeszcze, że lekarz w PL jak to usłyszał - że on ma się tym myć to się zdziwił, ale po chwili dodał, że sam to wykorzysta, bo to dobry pomysł jest :)
*OILATUM* KREM aż 500ml w pompce + GRATIS!!! (1585550466) - Aukcje internetowe Allegro

Aha - ja dostawałam ten krem (identyczny co Ci link podałam) na receptę.
 
Ostatnia edycja:
mamuśka a badałaś wcześniej szyjkę bo ja ci powiem ze u mnie kiedy paluchy wsadzę to wydaje mi sie taka sama:-D nigdy nie umiałam wyczuć tych różnic:-D
a co do Agi właśnie widziałam jej zdjęcia na nk a pisała że mają w Hiszpanii dać czadu wiec nie się tu melduje
mou witaj
 
Ostatnia edycja:
Nikola jak dla mnie jest ona na prawdę bardzo rozpulchniona,żałuje ze nie sprawdziłam w żadnej ciązy jaka ona jest ale wydaje mi sie ze jest inna !!!!!!! Ale cyce mnie nie bolą -o dziwo !! Dobra teraz nie ma co myślec , okaze sie dzis albo w poniedziałek !!!
 
Mou we wtorek robiłam trzeci test wiec czwarty zrobie najwyzej jutro jeszcze ,a podkresle ze te kreseczki nie były takie mocne, widać je ale nie tak jak te kontrolne !!!!! jak jutro bedzie mocniejsza to wiadomo o co chodzi !
 
No to trzymam kciuki mocno :)
A ja jestem po kolejnym teściku owulacyjnym... i na razie nic... :(
A śluz mam płodny już od wczoraj...
 
reklama
Do góry