reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Hej dziewczyny! :)
Ja wczoraj padłam o 22 - nie pamiętam nawet jak kładłam głowę na poduszkę!!!:szok: a zwykle przecież ostatnia stąd znikam... Mamuśka się śmieje, że ona wie dlaczego :-D ale ja jeszcze się nie nakręcam! :-pbo to może być po długim byciu na dworze! @ dalej nie ma, ale jak mi organizm wrócił do 30 dniowych cykli to dziś jest dopiero 30 dc.
Ale nie testowałam rano - jutro z Mamuśką zatestujemy razem :) Nawet mi nie było trudno poczekać :)

Mamuśka, Szymek też przeważnie 7-8 wstaje - dziś nas przed 8 obudził, ale ja weszłam do pokoju to już miał na podłodze wszystkie układanki ułożone i wszystkie samochody z pudła postawione na garaż, więc conajmniej pół godziny wcześniej się obudził :p tylko do nas nie przychodzi ostatnio od razu :p a siku nie zrobił od razu, bo powiedział, że mu się nie chce, dopiero godzinę po obudzeniu!!!:szok: no to już chyba odpieluchowany :D Noc sucho, siusiu rano trzymał :p
 
Rysica dzień dobry :***
Ale masz juz super synka, mądre dziecko :)))))))) tzn juz nie dziecko , bo to juz facet skoro tak pięknie trzyma siusiu !!!!!!!!:):-D:-D
No właśnie jak nigdy padłas wczoraj !!!!!!! :-D Ja chyba nie jestem w ciąży, bo sie nie czuje w ciązy hahah, ale Ty tak samo sie nie czujesz a może jednak jestes, nie ma co gdybać jutro sie okaże juz wszystko !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisze ci cos na priv :p
 
Rysica ja jak byłam w ciaży na samym początku to zasypiałam na stojąco :) więc to jakiś znak jest trzymam zatem kciuki za testujące :) aby na zajączka był prezent :) jak akurat dostałam pod choinkę :)

Mamuśka a czy Ty nie pisałaś na jakimś innym wątku jeszcze?? Kurde po patrzyłam w znajomych i Cię mam...

mnie dzisiaj brzuch napierdziela ledwo żyję. Miałam wyjechać do mamy a moje dziecko zrobiło sobie drzemkę i śpi już 1,5 h jak nigdy :)
 
dziecka wszystiego da sie nauczyc;) Ja nigdy nie zrywalam sie o 6 bo Patryk sie budzil. Robilam mleko i przysyialam przy nim, az w koncu on tez usypial (gdy byl niemowlakiem). Teraz czesto jest tak samo tyle, ze bez mleka;) Chociaz teraz nigdy nie budzi sie o 6, o 7 bardzo rzadko mu sie zdarzy.
Rysica fajny ten Twoj Szymek:) Patryk juz w nocy lub nad ranem chce do nas do lozka, a jak sam sie nie obudzi to go przenosze o 5 jak mm budzi sie do pracy bo chce zeby ze mna dluzej pospal, w swoim lozku pewnie wczesnie by sie obudzil i juz by nie bylo spania;) No i moj tez dzis pampers suchutki i zaraz po obudzeniu biegnie siku na nocnik, super:) Ostatnio pampersow uzywam tylko na noc:)) co za oszczednosc ;-)))
 
Ollena - dzięki :-) i masz rację - fajny jest, pod każdym względem już teraz jak odpieluchowany :p
ja mam kilka pampersów w szufladzie jeszcze i całą paczkę nieotwartą :p Bo mi pomysł kolejnej próby odpieluchwania wpadł do głowy oczywiście po zakupach, jak mąż z pampersami przyjechał :p

a wczoraj był ze mną na rehabilitacji, jak wracaliśmy to na placu zabaw byliśmy, i dopiero w domu zrobił siusiu!!! :szok: a wypił w czasie tych 2,5h całego Kubusia Play - czyli pół litra! Ale w nocniku to duuużo tego potem było :-D
 
Ostatnia edycja:
Rysica moj tez tak dlugo trzyma, potrafio 4h nie sikac...szczegolnie jak malo pije;) no i zadne Kubusie i inne kolorowe soczki nie wchodza w gre u mojego madrego synka;) tylko woda i ostatnio soczki dla niemowlat bez cukru, jablko z mieta i rumianek z czyms tam;)
A na noc nie ubierasz juz Szymkowi pampersa?
No i trzymam kciuki za Wasze testowanie!!!
 
reklama
Ollena - nie zakładam, kładę podkład pod prześcieradło ;)
od tygodnia ponad pielucha była sucha, więc stwierdziłam, że spróbujemy bez na noc, i dziś dopiero druga noc bez i rano pościel i piżamka sucha była. Zobaczymy jak to będzie dalej, ale póki co sprawdza się, i w nocy się nie budzi na siusiu, trzyma do rana.

Pranie na balkonie, kuchnia wysprzątana, jeszcze łazienka, ale mam malutką łazienkę, więc łatwo będzie :) no i na 14 rehabilitacja - Szymek już się nie może doczekać - mówi, że będzie się bawił piłkami i jechał autobusem ;)
 
Do góry